هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید این سوال رو دوباره تکرار میکنم ولی میشه بگین ریجن۲ اروپا با ژاپن فرقی میکنه یا نه از همه نظر منظورم پلاس و اکانتو اینا ممنون میشم توضیح بدید
پلاس و اکانت ربطی به ریجن japan و اورپا بودن دستگاه نداره اگر این سوالت هست

اگه ریجن ها با هم فرق نمیکنن پس چرا قیمت هاشون یکی نیست
این قیمت بازی هاشون چطوری هاست
چی تو ایران قیمتش درسته که شما انتظار داری اینا درست باشه عزیز ؟ :)
قیمت بازیا نو که میان 250 هم میرسه. باید وایسی بیاد پایین ! یا مثلا یه بازی دسته بگیری بازی کن بفروشی یکی دیگه بگیری
یه سیستم دیگه هم هست که بعضی بچه ها استفاده میکنن سیستم sharing هست که من کلا اطلاعی ندارم ولی هزینش خیلی کمتره.

آخه مسئله اینه که فقط یه نفر رو بالای 20-30 بار میزنه جوین پارتی شده
احتمالا اون شخص درگیری داره :d اگر چیزی غیر از اینه مثلا باگه یا چیزی باید برطرف بشه دستگاه رو خاموش روشن کنی

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها قبلا تو setting/psn یه گزینه داشت که میزدیم اکانتمون اکتیو پرایمری میشد
کجاس الان ؟ هرچی میگردم نیست
حذفش کردن یا من دارم گیج میزنم ؟؟ :d
الان فقط میشه کنسول رو برای اکانت پرایمری کرد

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
بچه ها قبلا تو setting/psn یه گزینه داشت که میزدیم اکانتمون اکتیو پرایمری میشد
کجاس الان ؟ هرچی میگردم نیست
حذفش کردن یا من دارم گیج میزنم ؟؟ :d
الان فقط میشه کنسول رو برای اکانت پرایمری کرد
این چیزی که میگید امکان نداره.البته ممکنه اکانتی که وارد کردید به صورت guest باشه.در اینصورت گزینه اکتیو نیست.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
سلام خدمت دوستان،چند وقته بعد از اپدیت 2.5 نتونستم دیتای بازیا را با psx نصب کنم.پراگرس نصب برفرض تا 5 مگ یا 900مگ جلو میره و دوباره از 0 شروع میشه واین عمل 3 -4 باری تکرار میشه و پیغام cant download میزنه.مشکل از دیتای بنده نیست .العان میخوام درایو کلاب یا اپدیت gta و bloodborne نصب کنم به این مشکل بر میخورم.در صورتی که قبلا این مشکلا نداشتم.روی چندین سیستم و مودم مختلف تست کردم باز خم جواب نداد.
از استادان گرامی درخواست راهنمایی دارم.ممنون

در مورد نصب آپدیت منم این مشکل رو داشتم.اونم به این خاطر بود که آپدیت رو دانلود کرده بودم و بعد چند روز وقتی اومدم نصب کنم این مشکل بوجود اومد که متوجه شدم تو این چند روز آپدیت جدیدتر اومده واسه همین هنگ میکنه.ولی واسه دیتا بازی قاعدتا نباید اینجوری بشه!

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
دوستان سلام
چرا بیشتر اعضای این سایت میگن خرید این کنسول به صرفه نیست هر کسی خریده میخواد بفروشه و برو سیستم جمع کن !
سوال دوم اینکه برای یک خرید مطمئن چه نکاتی رو باید مد نظر داشته باشم ، آک و اصل بودن جنس و این قضایا ؟

به صرفه بودن نسبی هست.برای بعضیا هزینه بازی فاکتور مهمی هست که حق هم دارن بگن به صرفه نیست.(البته میتونن بازی بخرن بعد از مدتی تعویضش کنن و یا شیرینگ بازی بگیرن که در هر صورت باز هم نسبت به سیستم هزینش بالاتره)
در مورد سوال دوم هم علاوه بر نکاتی که ذکر کردی تاریخ تولید هم مد نظرت باشه.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
چرا بیشتر اعضای این سایت میگن خرید این کنسول به صرفه نیست هر کسی خریده میخواد بفروشه و برو سیستم جمع کن !
سوال دوم اینکه برای یک خرید مطمئن چه نکاتی رو باید مد نظر داشته باشم ، آک و اصل بودن جنس و این قضایا ؟
این موضوع بستگی به خود طرف داره
اگر واقعا خوره بازی هستید و تعداد بازی براتون مهمه خرید کنسول اشتباهه
ولی اگر میتونید به تعداد بازی کم راضی باشید خرید کنسول مناسبه
با توجه به گرون بودن بازیهای کنسول خرید کنسول یه طرف قضیه هست و خرید بازیهاش یه طرف دیگر
البته برای جبران خرید بازی های مختلف راههای مختلفی هست مثل خرید دیجیتالی یا قرض گرفتن بازی و ... که هر کدوم مشکلات خودش رو داره

جواب منو ندادین ها... به نظرتون به فامیلم بگم الان ps4 بخره یا صبر کنه که هم تحریما برن هم یه ترابایتی بیاد؟
اگه میشه با بله و خیر جواب بدید :">
دوست عزیز
کنسول در حالت عادی 400 دلاره که با دلاری 3000 تومن هم حدودا میشه 1.200
همین الان هم قیمت حدودا 1.200 هست با کمی نوسان
به هر حال اگر هم تحریمها برداشته بشه حالا حالا ها نمیشه امیدوار بود که دلار به زیر 3000 تومن برسه و اگر ه مبرسه مغازه دارها به همین راحتی زیر بار نمیرن و قیمتها رو نمیشکنن
البته اگر دلار بالا بره همون لحظه قیمتهاشون رو به روز میکنن
ولی به اعتقاد من قیمت کنونی کنسول در حال حاضر مناسبه ولی اگر میتونید صبر کنید تا نسخه یه ترا بایت بیاد چرا که در اینده دیگه مشکل کمبود فضا ندارید

هارد 500 کنونی برای بازیهای امروزی جوابگو نیست مخصوصا اینکه زیاد اهل بازی باشید

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
دوستان بازم گیر کردم یه جایی.جایی که مترسک گوردون رو میبره با خودش با اسانسور زیر زمین.من میرم پایین 2تا هواکش بزرگ هستش اونا رو هم رد میکنم میرسم پایینش یعنی رو زمین زیره هواکش اخری.بعدش میرم با تفنگ electrical charge دو تا اسانسور هستش میبرمش پایین ولی دومی تا یه جایی پایین میره دیگه نمیره نردیک 40 متر هم با هدف فاصله داره.موندم چه جوری برم پایین تر شرمنده اینجا پرسدم تو تاپیک خودش کسی ج نداد.تشکر.

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
سلام مجدد.
بچه ها، داخل ACU، تا حالا یه عالمه شکل مثل شکل زیر دیدم:
g2_solution.jpg

وقتی میخوام بازشون کنم، نمیشه. قبلا داخل AC2 یادمه از اینا روی دیوار بود و وقتی ایگل میزدی، وارد یه پازل می شدی که یه تکه از یه فیلم رو باز می کرد (پر از چیز های سیاسی هم بودن) ولی اینا هیچی نمیشه! کسی میدونه باید چیکار کنم تا باز شن؟ واقعا که unity شورشو در اوورده :|

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
دوستان سلام
بستگی به بودجه داره
بهترین تفاوت کنسول با pc بازی اوریجینال و امکان انلاین بازی کردن هست
به نظرم یکی از دلایل خرید کنسول همین هست
با اومدن شرینگ خیلی اوضاع حداقل برای من بهتر شده
من خودم هفت بازی شیرینگ دارم
کل هزینه ای که خرج شده حدود 550 هزار تومن بود
البته میتونم بازی ها رو بعدا بفروشم
قیمت سنایپر دست دوم چنده؟

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
176
این موضوع بستگی به خود طرف داره
اگر واقعا خوره بازی هستید و تعداد بازی براتون مهمه خرید کنسول اشتباهه
ولی اگر میتونید به تعداد بازی کم راضی باشید خرید کنسول مناسبه
با توجه به گرون بودن بازیهای کنسول خرید کنسول یه طرف قضیه هست و خرید بازیهاش یه طرف دیگر
البته برای جبران خرید بازی های مختلف راههای مختلفی هست مثل خرید دیجیتالی یا قرض گرفتن بازی و ... که هر کدوم مشکلات خودش رو داره

نه من خوره بازی نیستم یه جورایی دیگه وقتش را ندارم
بیشتر برای بازیهای شاخ مثل همین یونیتی یا بتمن جدید که سیستم بالایی طلب میکنه میخواستم گرافیکی مثل 970 بگیرم گفتم پول یه PS4 را رسما باید یدم (حالا تعویض CPU هم هست!) ، بزار نظر دوستان این بخش را هم جویا بشم.
مثلا همین بتمن جدید با این سیستم شیرینگ چقدر پای من تمام میشه تا بتونم راحت بازیش کنم ؟ حالا انلاین هم نبود ، نبود همان بخش داستانی !
از پاسخ دیگر دوستان هم سپاسگزارم@};-

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
احتمالا اون شخص درگیری داره :d اگر چیزی غیر از اینه مثلا باگه یا چیزی باید برطرف بشه دستگاه رو خاموش روشن کنی
نه مثلآ میزنه Kane_021 جوین پارتی 10-20 بار تکرار میشه بعد میزنه
مثلآ asgar جوین پارتی اونم 10-20 بار تکرا میشه
بعد میزنه jafar جوین پارتی اونم 10 - 20 بار تکرار میشه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مثلا همین بتمن جدید با این سیستم شیرینگ چقدر پای من تمام میشه تا بتونم راحت بازیش کنم ؟ حالا انلاین هم نبود ، نبود همان بخش داستانی !
از پاسخ دیگر دوستان هم سپاسگزارم@};-
به هر حال نظر جمیع دوستان بهتر از نظرات تکی هست
ولی قیمت کنسول که مشخصه و قیمت بازیها هم که مشخصه
فرقی هم نداره بتمن باشه یا فوتبال باشه
بازیها معمولا یه عرف مشخص دارن
البته بازیهای دیجیتالی و شیرینگ رو میشه ارزونتر تهیه کرد ولی با این حساب شما حداقل روی 1.400 حساب کن

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یکی دو سوال
اول اینکه برا نوشتن مسیج از داخل کنسول زبان فارسی نداره و باید از عربی استفاده کرد.درسته؟فارسی رو اصلا اضافه نمیشه کرد؟
دوم اینکه یه نفر که pc و کانت اوریجین داره و میخواد با من فیفا15 بزنه.من اینو چطوری از داخل بازی اد کنم؟هم ایمیل داده هم اکانت اوریجینشو

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,306
نام
Farzad
دوستان یکی دو سوال
اول اینکه برا نوشتن مسیج از داخل کنسول زبان فارسی نداره و باید از عربی استفاده کرد.درسته؟فارسی رو اصلا اضافه نمیشه کرد؟
دوم اینکه یه نفر که pc و کانت اوریجین داره و میخواد با من فیفا15 بزنه.من اینو چطوری از داخل بازی اد کنم؟هم ایمیل داده هم اکانت اوریجینشو
سلام زبان فارسی که نداره ساپورت نمیشه کلا
نمیتونید با pc بازی کنید.فقط با کسانی که ps4 دارن میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام زبان فارسی که نداره ساپورت نمیشه کلا
نمیتونید با pc بازی کنید.فقط با کسانی که ps4 دارن میشه
اگه با pc تو اورجین خودمم ادش کنم تو کنسول نمیاد؟
راستی،فیفا مسترلیگ آنلان نداره؟کدوم قسمتشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر