هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

اقا من دو دل هستم بنظر شما ps4 بهتره یا xboxone
بعد قیمت ps4 تو توپخونه تهران چنده قیمت بازی ها بگید ممنون میشم
منظورتون از ریجن چی کدوم ریجن بهتره برای ایران

آخرین ویرایش:
اقا من دو دل هستم بنظر شما ps4 بهتره یا xboxone
بعد قیمت ps4 تو توپخونه تهران چنده قیمت بازی ها بگید ممنون میشم
منظورتون از ریجن چی کدوم ریجن بهتره برای ایران
بستگی داره به خودت ! ولی User هایه 4 بیشترن
ریجنها فرقی باهم ندارن - فقط یادت باشه Japan - 3 دکمه دایره تو منو برای تایید هست

سلام مشکلی واسه کنسول من پیش اومده که خود به خود خاموش میشه هم هنگام بازی هم هنگامی که تو منو هستم لطفا کمکم کنین تو رو خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه rebuild database کن. کنسول رو 10 دقیقه کلا از برق بکش . بعد امتحان کن ببین مشکل حل شده یا نه .
در کل :
1. اگر نرم افزاری بشه اینطوری باید حل بشه
2. ممکنه مشکل هارد باشه . میتونی Backup بگیری یه بار فرمت کنی ببینی حل میشه یا نه
3. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه که چاره ای جز تعمییر نداره .

ببخشید این سوال رو دوباره تکرار میکنم ولی میشه بگین ریجن۲ اروپا با ژاپن فرقی میکنه یا نه از همه نظر منظورم پلاس و اکانتو اینا ممنون میشم توضیح بدید

بستگی داره به خودت ! ولی User هایه 4 بیشترن
ریجنها فرقی باهم ندارن - فقط یادت باشه Japan - 3 دکمه دایره تو منو برای تایید هست
.
اگه ریجن ها با هم فرق نمیکنن پس چرا قیمت هاشون یکی نیست
این قیمت بازی هاشون چطوری هاست

یکی از دوستان من بعضی مواقع وقتی به پارتی جوین میشه نمیتونه حرف بزنه کنسول هم میگه احتمال داره مشکل از net type باشه نت تایپش هم دو هست راهی نیست بشه این مشکل رو حل کرد?

یکی از دوستان من بعضی مواقع وقتی به پارتی جوین میشه نمیتونه حرف بزنه کنسول هم میگه احتمال داره مشکل از net type باشه نت تایپش هم دو هست راهی نیست بشه این مشکل رو حل کرد?
دوست من این مشکل برای خیلیا وجود داره و اکثرا با تست گرفتن و تغیر dns و لفت دادن از پارتی و جوین دوباره مشکل حل میشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

دوستان سلام
چرا بیشتر اعضای این سایت میگن خرید این کنسول به صرفه نیست هر کسی خریده میخواد بفروشه و برو سیستم جمع کن !
سوال دوم اینکه برای یک خرید مطمئن چه نکاتی رو باید مد نظر داشته باشم ، آک و اصل بودن جنس و این قضایا ؟

سلام دوستان.
جواب منو ندادین ها... به نظرتون به فامیلم بگم الان ps4 بخره یا صبر کنه که هم تحریما برن هم یه ترابایتی بیاد؟
اگه میشه با بله و خیر جواب بدید :">
الان شما از کجا میخواید بفهمید کی تحریم ها برداشته میشه?!!(فامیلتون میخوان تا چند ماه هم که شده وایسن?)اصلا معلوم نیست برداشته بشه :| ایشون اگه قصد خرید دارن الان بخرن اگه هم یه ترابایتی میخوان هارد رو عوض میکنن
اگه فردا هم توافق کنن مطمئن باشید قیمت ها رو به تدریج و در مدت طولانی کم میکنن (فیمتدلار)

الان شما از کجا میخواید بفهمید کی تحریم ها برداشته میشه?!!(فامیلتون میخوان تا چند ماه هم که شده وایسن?)اصلا معلوم نیست برداشته بشه :| ایشون اگه قصد خرید دارن الان بخرن اگه هم یه ترابایتی میخوان هارد رو عوض میکنن
اگه فردا هم توافق کنن مطمئن باشید قیمت ها رو به تدریج و در مدت طولانی کم میکنن (فیمتدلار)
ممنون به خاطر جواب؛ حالا من بهش میگم ببینم چی میشه.

سلام خدمت دوستان،چند وقته بعد از اپدیت 2.5 نتونستم دیتای بازیا را با psx نصب کنم.پراگرس نصب برفرض تا 5 مگ یا 900مگ جلو میره و دوباره از 0 شروع میشه واین عمل 3 -4 باری تکرار میشه و پیغام cant download میزنه.مشکل از دیتای بنده نیست .العان میخوام درایو کلاب یا اپدیت gta و bloodborne نصب کنم به این مشکل بر میخورم.در صورتی که قبلا این مشکلا نداشتم.روی چندین سیستم و مودم مختلف تست کردم باز خم جواب نداد.
از استادان گرامی درخواست راهنمایی دارم.ممنون

ببخشید این سوال رو دوباره تکرار میکنم ولی میشه بگین ریجن۲ اروپا با ژاپن فرقی میکنه یا نه از همه نظر منظورم پلاس و اکانتو اینا ممنون میشم توضیح بدید
پلاس و اکانت ربطی به ریجن japan و اورپا بودن دستگاه نداره اگر این سوالت هست

اگه ریجن ها با هم فرق نمیکنن پس چرا قیمت هاشون یکی نیست
این قیمت بازی هاشون چطوری هاست
چی تو ایران قیمتش درسته که شما انتظار داری اینا درست باشه عزیز ؟ :)
قیمت بازیا نو که میان 250 هم میرسه. باید وایسی بیاد پایین ! یا مثلا یه بازی دسته بگیری بازی کن بفروشی یکی دیگه بگیری
یه سیستم دیگه هم هست که بعضی بچه ها استفاده میکنن سیستم sharing هست که من کلا اطلاعی ندارم ولی هزینش خیلی کمتره.

آخه مسئله اینه که فقط یه نفر رو بالای 20-30 بار میزنه جوین پارتی شده
احتمالا اون شخص درگیری داره :d اگر چیزی غیر از اینه مثلا باگه یا چیزی باید برطرف بشه دستگاه رو خاموش روشن کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or