هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
چند روز قبل یه بازی نو و اکبند برای ps4 خریده بودم.اولش دیسکش خیلی تمیز و شیک بود اما امروز که نگاش کردم دیدم یجوری شده بود( روش یه موج های رنگی اومدن که با تغییر زاویه نگاه کردنت جابجا میشن).
فعلا به کنسول دسترسی ندارم که امتحانش کنم.بار اولمه هم که دیسک بلوری میخرم.بنظرتون مشکلی داره؟توروخدا اگه چیزی میدونید بگید که خیلی نگرانم:((:((:((
اینم دو تا عکس از دیسک.اگه با دقت نگاه کنید اون موج ها معلومن.

طبیعی است و مشکلی نداره نگران نباش .

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
دوستان سوالی داشتم
الان اکانت امارات دارم ریجن دو -بازی last of us و بازی order رو دارم فیزیکی-اینفیموس رو هم خریدم از استور امارات-بعلاوه بازی های پلاس ماه پیش و این ماه و چند بازی فری -حدود 4 ماه هم مونده از 6 ماه پلاس امارات-بازیهام هم ریجن دو هست فیزیکی ها
------------------
حالا میخوام همه اینها رو انتقال بدم به اکانت امریکا که خالیه و پول و پلاس روش نیست
-----------------------------------------
ا1-حساب امریکا رو شارژ کنم برای خرید بازی+استفاده از پلاس امارات؟
2-اکانت امریکا رو شارژ کنم با پلاس روش؟
3-یا راهنمایی دوستان
-------------
مهم برام این بازی های که دارم و تازه یکماه هست گرفتم دستگاهمو باز بشه استفاده کنم ولی دلار امارات و پلاسش گرونتره از امریکاست و یسری بازی مثل گاد او وار و جی تی ای نیست توش چرا نمیدونم شاید برا خشونت؟
ممنون از راهنمایی دوستان

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
سلام دوستان دستگاه های پک خاورمیانه کابل برقشان 3 شاخه است فروشنده اصرار داره که سه شاخه هستش . قسمت براق دستگاه قابل تعویض هستش. خیلی خش برمیداره.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با هر بار کشیدن پریز امکان اسیب دیدن هارد و حتی خرابی اون وجود داره . تا حد امکان از این کار اجتناب کنید.
برای منم شده بعضی مواقع کنسول هنگ کرده و مجبور شدم از برق بکشم که بعد از روشن شدن خود کنسول ریکاوری کرده و بعد روشن شده

ولی اینم بگم که برخی از هنگ کردن های کنسول بخاطر اینترنت و سرعت کم اون هست
بارها شده سرعت افت کرده و کنسول بهم ریخته و منوهاش هنگ کرده ولی زمانیکه سرعتم خوب بوده خیلی راحت کنسول کار میکنه
مخصوصا تو بازیهای انلاین سنگین که دوستان پیام میدن و جوین پارتی میدن سرعت کم اینترنت چندین بار باعث هنگ شده بود که در مواقعی که سرعت خوب بوده چنین مشکلی نداشتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سوالی داشتم
الان اکانت امارات دارم ریجن دو -بازی last of us و بازی order رو دارم فیزیکی-اینفیموس رو هم خریدم از استور امارات-بعلاوه بازی های پلاس ماه پیش و این ماه و چند بازی فری -حدود 4 ماه هم مونده از 6 ماه پلاس امارات-بازیهام هم ریجن دو هست فیزیکی ها
------------------
حالا میخوام همه اینها رو انتقال بدم به اکانت امریکا که خالیه و پول و پلاس روش نیست
-----------------------------------------
ا1-حساب امریکا رو شارژ کنم برای خرید بازی+استفاده از پلاس امارات؟
2-اکانت امریکا رو شارژ کنم با پلاس روش؟
3-یا راهنمایی دوستان
-------------
مهم برام این بازی های که دارم و تازه یکماه هست گرفتم دستگاهمو باز بشه استفاده کنم ولی دلار امارات و پلاسش گرونتره از امریکاست و یسری بازی مثل گاد او وار و جی تی ای نیست توش چرا نمیدونم شاید برا خشونت؟
ممنون از راهنمایی دوستان

هیچ گونه انتقالی از اکانت به اکانته دیگه وجود نداره
1. حساب رو شارج کن تو استوره امریکا میتونی خرید کنی . اکانت امارات هم Primary باشه فقط نیاز به خرید پلاس برای اکانت امریکا برای بازی کردن انلاین نداری. به علاوه دانلودهایه امارات در دسترس مابقی اکانتها قرار میگیره ولی انتقال نداره
2. متوجه نمیشم کلا
GOW که هنوز عرضه نشده برای 4 !

دوستان این pscamera دقیقا چطوریه؟ اصن بازی هاش چیه؟
برا بازی های چند نفرش حتما باید دسته اضافی هم باشه؟
کلا یه چندتا بازی هاش رو هم بگید
ممنون
از من میشنوی عرضشه خرید نداره . نه ساپورت حسابی شده نه بازی قابل توجهی داره !

سلام دوستان میخاستم بدونم راهی داره بتونم بازیکه درحال دانلوده بعد دارم بازی میکنمش چجوری استوپش کنم یعنی ادامشو دان نکنه؟
چون لست اول خودش میگه کدوم قسمتشو دان میکنی منم انلاینشو زدم اول دان کنه حالا بخام بازیش کنم باید حتما تموم شه؟
اگر دانلود تو Background نیست و خودش داره دانلود میکنه متاسفانه راهی نیست. دانلود pause کردنش فقط از download list امکان پذیر هست
برای بازی کردن بخشه انلاین هم همیشه باید بازی کامل دانلود بشه و اپدیت بشه

آقا جدیدا هی 500 بار گوشه تصویر نشون میده که کی جوین پارتی شده
مشکلش چیه؟
میتونی Off کنی notli ها !

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,968
نام
U-N-3-S
سلام برا گرفتن 14 روزه plus رایگان . تو اکانت بریتانیا کریدیت کار میخواد .
راهی نداره اینو دور زد یا عدد فیک داد ؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان.میگم چطور میشه با دکمه ی share عکس و فیلم گرفت؟
خیلی متشکر

اگه بگیریش برا 4 ثانیه اسکرین شات میگیره
اگرم دوبار باهم بزنیش فیلم میگیره .

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
سلام

1-من تا حالا دو بار وقتي بازي farcry 4 را گذاشتم تو دستگاه و زدم كه بازي بياد وقتي والپيپر بازي مياد همينجا گير ميكنه و هيچ اتفاقي نميفته و خاموشم نميشه دستگاه و ديسكم بيرون نمياد و بايد از برق بكشم تا خاموش بشه

ممنون ميشم راهنمايي كنيد و بگيد مشكل از كجاست؟؟

2-بعضي وقتا كه تو منو ps4 هستم رنگ دسته قرمز هست عادي هست؟؟

مشکل از نت شما هست اگر کلا دستگاه رو آفلاین کنید مشکلتون حل میشه مطمئنم موقعی که این مشکل واستون پیش میاد دستگاهتون قادر به جوین شدن به psn نیست ! و به همین دلیل بازی گیر میکنه واسه من که همیشه اینطوریه !

altair1378

کاربر سایت
Feb 20, 2014
9
نام
زهیر اثنی عشری
اگه بگیریش برا 4 ثانیه اسکرین شات میگیره
اگرم دوبار باهم بزنیش فیلم میگیره .

دم شما گرم.یه سوال فنی دیگه:دوبار میزنی شروع میکنه به فیلم گرفتن.دوبار بزنی فیلم گرفتنش قطع میشه؟!

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,968
نام
U-N-3-S
دم شما گرم.یه سوال فنی دیگه:دوبار میزنی شروع میکنه به فیلم گرفتن.دوبار بزنی فیلم گرفتنش قطع میشه؟!

برای قطع کردنش یکبار بزنش بعد سیو کلیپ یه دکمه نوشته فک کنم X هست .خودت بزن متوجه میشی

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,697
نام
milad
سلام مشکلی واسه کنسول من پیش اومده که خود به خود خاموش میشه هم هنگام بازی هم هنگامی که تو منو هستم لطفا کمکم کنین تو رو خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر