هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی نظری نداره:-/
ظاهرا یه email زدن بهت که اکانتت رو اپدیت کنی اطلاعاتش رو

نه مثلآ میزنه Kane_021 جوین پارتی 10-20 بار تکرار میشه بعد میزنه
مثلآ asgar جوین پارتی اونم 10-20 بار تکرا میشه
بعد میزنه jafar جوین پارتی اونم 10 - 20 بار تکرار میشه
D:
به نظرم یه rebuild database انجام بده !

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
لطفا یه کمک اورژانسی به من بکنید
دیشب داشتم بازی درایو کلاب رو دانلود میکردم رفتم قسمت هارد کنسول و دیدم با سرعت نور داره ظرفیت هارد پر میشه
سرعت اینترنت من نهایت ساعتی 700 مگ دانلود میتونه بکنه و اینکه بازی درایو کلاب کلا 15 گیگ بود ولی هارد من قبل از دانلود 270 گیگ فضای خالی داشت ولی وقتی در حین دانلود رفتم دیدم همینطوری با سرعت نور داره ظرفیت هارد پر میشه
به طوریکه بعد از اتمام دانلود فضای خالی هارد شده 33 گیگ
یعنی حدود 200 گیگ هارد پر شده که معلوم نیست چی هست
ضمن اینکه بگم داشتم با برنامه PSX بازی رو به کنسول منتقل میکردم
یه عکس هم براتون گذاشتم
توی عکس اون بالا فضای کلی هارد هست که آبی هست و گزینه آخری هم فضای خالی هست که هر دو با سرعت زیادی پر شدند

ضمن اینکه اگر به بازیها و برنامه های نصب شده من دقت کنید میبینید که کل بازیهای نصب شده من نهایت 120 گیگ باشه
کلا یه بازی GTA دارم که 60 گیگ بوده و چند تا بازی دمو که همه اونها روی هم 50 گیگ نمیشن

اینم بگم وقتی ارتباط نتوورک رو قطع کردم و دانلود هم تموم شده بود باز هم این دو گزینه در حال پر شدن بودند تا اینکه مجبور شدم کنسول رو خاموش کنم و بعد از روشن کردن مجدد دیگه این دو گزینه پر نشدند ولی اون 200 گیگ از هاردم پر شده

حالا علتش چیه و چطور میتونم این فضای از دست رفته رو بر گردونم؟
qa89mlllu543.jpg

آخرین ویرایش:

asm7090

کاربر سایت
Feb 8, 2012
3
سلام. دوستان من می خوام پلی استشن 4 بگیرم.کدوم ریجنش بازیو سانسور می کنه؟چطوری سانسور می کنه؟
اگ سانسور می کنه نگیرم؟
کلن ریجن ها به غیر از منطقه بندی فرقی دیگه ندارن؟شما کدوم ریجنو توصیه می کنید؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام. دوستان من می خوام پلی استشن 4 بگیرم.کدوم ریجنش بازیو سانسور می کنه؟چطوری سانسور می کنه؟
اگ سانسور می کنه نگیرم؟
کلن ریجن ها به غیر از منطقه بندی فرقی دیگه ندارن؟شما کدوم ریجنو توصیه می کنید؟
هیچ کدوم - هیچ طوری
!
سانسور خوده بازی میشه !تا امروز فقط بخشه انلاین tlou ریجن 2 و نسخه Middle east بازیه Witcher 3 سانسور شده
فرقی ندارن ریجنها باهم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,347
با سلام به دوستان
لطفا یه کمک اورژانسی به من بکنید
دیشب داشتم بازی درایو کلاب رو دانلود میکردم رفتم قسمت هارد کنسول و دیدم با سرعت نور داره ظرفیت هارد پر میشه
سرعت اینترنت من نهایت ساعتی 700 مگ دانلود میتونه بکنه و اینکه بازی درایو کلاب کلا 15 گیگ بود ولی هارد من قبل از دانلود 270 گیگ فضای خالی داشت ولی وقتی در حین دانلود رفتم دیدم همینطوری با سرعت نور داره ظرفیت هارد پر میشه
به طوریکه بعد از اتمام دانلود فضای خالی هارد شده 33 گیگ
یعنی حدود 200 گیگ هارد پر شده که معلوم نیست چی هست
ضمن اینکه بگم داشتم با برنامه PSX بازی رو به کنسول منتقل میکردم
یه عکس هم براتون گذاشتم
توی عکس اون بالا فضای کلی هارد هست که آبی هست و گزینه آخری هم فضای خالی هست که هر دو با سرعت زیادی پر شدند

ضمن اینکه اگر به بازیها و برنامه های نصب شده من دقت کنید میبینید که کل بازیهای نصب شده من نهایت 120 گیگ باشه
کلا یه بازی GTA دارم که 60 گیگ بوده و چند تا بازی دمو که همه اونها روی هم 50 گیگ نمیشن

اینم بگم وقتی ارتباط نتوورک رو قطع کردم و دانلود هم تموم شده بود باز هم این دو گزینه در حال پر شدن بودند تا اینکه مجبور شدم کنسول رو خاموش کنم و بعد از روشن کردن مجدد دیگه این دو گزینه پر نشدند ولی اون 200 گیگ از هاردم پر شده

حالا علتش چیه و چطور میتونم این فضای از دست رفته رو بر گردونم؟
از قسمت safe mode یه rebuilt database بزن ببین درست میشه

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
دوست من این مشکل برای خیلیا وجود داره و اکثرا با تست گرفتن و تغیر dns و لفت دادن از پارتی و جوین دوباره مشکل حل میشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
اقا حل نمیشه چه dns هایی رو امتحان کردید?
معلوم شد مشکل از کانکشنی که برای کاهش پینگ استفاده میشد :/

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان امروز داشتم تو استور میچرخیدم یه گزینه پلاس رایگان 14 روزه مثه اینکه وجود داره.اکانتمم برا کانادا هستش
یکی میگه جریان این چیه؟
روش که میزنم میگه شما اطلاعات کارت اعتباریت رو وارد نکردی .یه همچین چیزی میگفت.مگه رایگان نیست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان امروز داشتم تو استور میچرخیدم یه گزینه پلاس رایگان 14 روزه مثه اینکه وجود داره.اکانتمم برا کانادا هستش
یکی میگه جریان این چیه؟
روش که میزنم میگه شما اطلاعات کارت اعتباریت رو وارد نکردی .یه همچین چیزی میگفت.مگه رایگان نیست؟
تا جایی که میدونم اکثریت store ها 14 روزه رایگان رو برای اکانتی که هیچوقت از این سرویس استفاده نکرده دارن منتهی اکثریت store ها نیاز به اطلاعات credit card دارن
فعلا تنها راه چاره استفاده از اکانت japan هست که نیازی به credit card نداره.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان من انقدر آروم بازی میکنم که دسته PS3 ام موقع فروش خریداره میگفت مثل نو میمونه و تعجب کرده بود

ولی حالا دکمه R2 دسته ام بی خود بی جهت یه جوری شده و روون نیست ، انگار گیر داره :| حالمو گرفته

چه کارش کنم ؟ خودم میتونم درستش کنم ؟

باز و بسته کردن دسته آسونه ؟

آموزش تصویری جایی هست که راحت بتونم درستش کنم ؟؟؟؟؟؟

ممنون

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
دوستان من انقدر آروم بازی میکنم که دسته PS3 ام موقع فروش خریداره میگفت مثل نو میمونه و تعجب کرده بود

ولی حالا دکمه R2 دسته ام بی خود بی جهت یه جوری شده و روون نیست ، انگار گیر داره :| حالمو گرفته

چه کارش کنم ؟ خودم میتونم درستش کنم ؟

باز و بسته کردن دسته آسونه ؟

آموزش تصویری جایی هست که راحت بتونم درستش کنم ؟؟؟؟؟؟

ممنون
الان ماشين صفر رو تحويل ميگيرى ٤روز بعد كلى مشكل پيش مياد اين كه ديگه جاى خود داره ولى دكمهr2با كمى اسپرى تميز كننده رديف ميشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
تا جایی که میدونم اکثریت store ها 14 روزه رایگان رو برای اکانتی که هیچوقت از این سرویس استفاده نکرده دارن منتهی اکثریت store ها نیاز به اطلاعات credit card دارن
فعلا تنها راه چاره استفاده از اکانت japan هست که نیازی به credit card نداره.
اون ژاپن رو که دارم.این به چشمم خورد گفتم بگم چیه
این credit card رو داشته باشیم حله؟میشه مثال بزنین مثه چی؟منظور شما همون پی پال و مستر کارد و این چیزا هستش؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون ژاپن رو که دارم.این به چشمم خورد گفتم بگم چیه
این credit card رو داشته باشیم حله؟میشه مثال بزنین مثه چی؟منظور شما همون پی پال و مستر کارد و این چیزا هستش؟
بله نیاز به master card هست . فک کنم Paypal هم قبول میکنه . ولی از ایران نمیشه زد. نیاز هست کارته بانکه اصلی باشه !!!

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,373
سلام دوستان
یه سوال داشتم... آقا اگه من یه اکانت ژاپن بسازم پلاس بهم میده؟!
بعد پالاسش به اکانت آمریکام هم منتقل میشه؟!
اگه میشه باهاش میشه بازی های این ماه بگیرم؟!
اگه بازی ها دانلود کردم بعد پلاسم تموم شد باید پلاس ژاپن بگیرم تا بازی ها بیاد یا آمریکا ؟!
ببخشید سوال ها زیاد شد شرمنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر