هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
روي گوشي
اين ويدئو
آموزش استفاده از RemotePlay در گوشی های غیر از سونی

توضيح جامع رو من خواستم يه تاپيك بزنم ولي منتظرم دوستمون خسروي تاپيك بزنه تا من اونجا همراهي كنم

داداش كمكي تستي چيزي بود من همراهي مي كنم

راستي پرسيدي نت هم نياز داره يا نه تست كردم نه نميخواد خيلي راحت ميتوني سيم تلفن رو از مودم بكشي بيرون ولي باز هم كار ميده
البته با مودم خاموش تست نكردم

باز هم در وصف ريموت پلي بگم صدا رو با كيفيت تمام پخش مي كنه همه چيش هم عاليه :d
فقط روي تبلت بهترين جواب رو مي گيريد :| من بتل 4 روي 5 اينچ بازي كردم عملا" اهداف بالاي 20 متر رو نمي تونستم ببينم :d

فرهان جان يه تستي بكن ببين روي BlueStack هم جواب ميده يا نه ؟! اگر جواب بده كه عالي ميشه چون ديگه عملا" ميشه روي همه مدل كامپيوتر و همه مدل مانتيور بازي كرد :d
متاسفانه سيستم من BlueStack رو نمي كشه :|
نت نمیخواد ؟؟؟!؟!!؟ :x
خب دیگه عملاً مشکلی باقی نمونده :d
ایشالا این هفته حتما یه تاپیک کامل و جامع براتون میزنم... دیروزم داشتم با پشتیبانی سونی چت میکردم، گفت اینترنت نیاز داره!!! اگه نداشته باشه واقعا برای ما ایرانیا با نت زغالیمون عالی میشه.
دادا فعلا داخل صفحه پروفایلامون حرف میزنیم:-*
ممنون

ویرایش: دادا برای بلو استکس که نیازی نیست دیگه :)
با یه تبدیل به مانیتور وصل میکنیم، یا با کابل hdmi به لپ تاپ :)

آخرین ویرایش:

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان میخاستم بدونم راهی داره بتونم بازیکه درحال دانلوده بعد دارم بازی میکنمش چجوری استوپش کنم یعنی ادامشو دان نکنه؟
چون لست اول خودش میگه کدوم قسمتشو دان میکنی منم انلاینشو زدم اول دان کنه حالا بخام بازیش کنم باید حتما تموم شه؟

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
قضیه این remote play چیه؟چی کار میکنه دقیقا؟؟
میتونه صفحه نمایش ps4 رو داخل گوشی های سونی نمایش بده و دسته رو هم بی سیم بهشون وصل کنه.
(البته برای گوشیای دیگه هم با نسخه پورت شده میشه؛ اما یه سری مشکلات داره که داریم روشون کار میکنیم. ایشالا تو این هفته یه تاپیک جامع براش میزنم;))

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
سلام

1-من تا حالا دو بار وقتي بازي farcry 4 را گذاشتم تو دستگاه و زدم كه بازي بياد وقتي والپيپر بازي مياد همينجا گير ميكنه و هيچ اتفاقي نميفته و خاموشم نميشه دستگاه و ديسكم بيرون نمياد و بايد از برق بكشم تا خاموش بشه

ممنون ميشم راهنمايي كنيد و بگيد مشكل از كجاست؟؟

2-بعضي وقتا كه تو منو ps4 هستم رنگ دسته قرمز هست عادي هست؟؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوست عزیز
خیالت راحت باشه
خودت یه اکانت بساز و حالشو ببر
14 روز پلاس رایگان میده
البته من قدیم ندیده بودم ولی این سری همینجوری رفتم داخل اکانتم و دیدم 14 روز رایگان داره

اوکی داداش.فقط یه چک کن ببین با این پلاس رایگان انگلیس درایور کلاب پلاس براش در دسترس هست یا نه.دمت گرم

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام

1-من تا حالا دو بار وقتي بازي farcry 4 را گذاشتم تو دستگاه و زدم كه بازي بياد وقتي والپيپر بازي مياد همينجا گير ميكنه و هيچ اتفاقي نميفته و خاموشم نميشه دستگاه و ديسكم بيرون نمياد و بايد از برق بكشم تا خاموش بشه

ممنون ميشم راهنمايي كنيد و بگيد مشكل از كجاست؟؟

2-بعضي وقتا كه تو منو ps4 هستم رنگ دسته قرمز هست عادي هست؟؟

1-کلا بازیرو پاک کن دوباره نصب کن اگه بازم اینجوری شد ریبویلد دیتا بیسرو بزن باید درست شه
2-مشکلی نیست واسه مشخص کردن پلیر همون دسته 1 یا 2 ...خودمونه:d

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
1-کلا بازیرو پاک کن دوباره نصب کن اگه بازم اینجوری شد ریبویلد دیتا بیسرو بزن باید درست شه
2-مشکلی نیست واسه مشخص کردن پلیر همون دسته 1 یا 2 ...خودمونه:d

ممنون

داداش يعني مشكل از دستگاه و بازي نيست و با اين كاري كه گفتين مشكل حل ميشه؟؟؟

كسه ديگه اي هم اين مشكل را داشته؟؟؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
ممنون

اره فک نکنم مشکل دیسک باشه همون نرم افزاریه ک گفتم چکار کنی ب احتمال زیاد

- - -ویرایش - - -

دوستان این دیگه چیه:(
vula1nbnpwb9sce3yel4.png

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
ممنون

غیر فارکرای بازی دیگه واسه تست دارید ؟ اگه دارید اون ها رو تست کنید ببنید مشکلی وجود داره یانه.
در کل بیشتر اشکال نرم افزاری هست تا سخت افزار .یک بار نت رو قطع کنید و rebuild database کنید ببینید مشکل حل میشه.

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
غیر فارکرای بازی دیگه واسه تست دارید ؟ اگه دارید اون ها رو تست کنید ببنید مشکلی وجود داره یانه.
در کل بیشتر اشکال نرم افزاری هست تا سخت افزار .یک بار نت رو قطع کنید و rebuild database کنید ببینید مشکل حل میشه.

اره من تا حالا سه چهار تا بازي ديگه هم تموم كردم و مشكلي نداشته فقط فاركراي اينجوري شده

كلا تا حالا انلاين نشدم با دستگاه

وقتي مجبور ميشم دستگاه را از برق بكشم بعد كه روشن ميكنم دستگاه يه پيامي ميده و بعدش ريستارت ميشه دستگاه اسيبي كه نميبينه بخاطر اين كار؟؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اره من تا حالا سه چهار تا بازي ديگه هم تموم كردم و مشكلي نداشته فقط فاركراي اينجوري شده

كلا تا حالا انلاين نشدم با دستگاه

وقتي مجبور ميشم دستگاه را از برق بكشم بعد كه روشن ميكنم دستگاه يه پيامي ميده و بعدش ريستارت ميشه دستگاه اسيبي كه نميبينه بخاطر اين كار؟؟
با هر بار کشیدن پریز امکان اسیب دیدن هارد و حتی خرابی اون وجود داره . تا حد امکان از این کار اجتناب کنید.

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
دوستان این pscamera دقیقا چطوریه؟ اصن بازی هاش چیه؟
برا بازی های چند نفرش حتما باید دسته اضافی هم باشه؟
کلا یه چندتا بازی هاش رو هم بگید
ممنون

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
چند روز قبل یه بازی نو و اکبند برای ps4 خریده بودم.اولش دیسکش خیلی تمیز و شیک بود اما امروز که نگاش کردم دیدم یجوری شده بود( روش یه موج های رنگی اومدن که با تغییر زاویه نگاه کردنت جابجا میشن).
فعلا به کنسول دسترسی ندارم که امتحانش کنم.بار اولمه هم که دیسک بلوری میخرم.بنظرتون مشکلی داره؟توروخدا اگه چیزی میدونید بگید که خیلی نگرانم:((:((:((
اینم دو تا عکس از دیسک.اگه با دقت نگاه کنید اون موج ها معلومن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر