هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3749847]نه میدونم

تو آگهی نوشته بود همراه کد
ولی یارو هم خیلی خنگ و گیج بود اهل آنلاین زدن نبود
میخواستم ببینم کدش چند رقمیه تو دفترچست یا یه برگ جداست چون ریجن 1 بازی ولی نمیدونم چرا لاتین نوشته اصلآ معلوم نیست چی نوشته
http://s2.img7.ir/E9Ua7.jpg
اینجوریه:D
کیفیت خوب نیست ولی جزئیاتو بیان میکنه!:D
پ.ن: تو اپلود سنتر برعکس اپلود شده:|

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام خدمت اساتید
این اکانت ظرفیت یک ، راسته که میگن حتی اگه آفلاین هم باشی فقط یه بار میتونی تا آخرش بری ؟!

شانسیه من چند تا داشتم نصفش قفل شد نصفش مشکلی نداره همشونم ظرفیت1
ظرفیت3 بگیر هم ارزونتره هم مشکلی واسش پیش نمیاد
فقط همیشه باید انلاین باشی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,644
http://s2.img7.ir/E9Ua7.jpg
اینجوریه:D
کیفیت خوب نیست ولی جزئیاتو بیان میکنه!:D
پ.ن: تو اپلود سنتر برعکس اپلود شده:|
ای دهنشو سرویس مارو باش از دوشنبه تا حالا وایساده بودیم که این بازی از آقا بگیریم هی امروز فردا میکرد
طرف آگهی گذاشته بود آدرس جفت خونمون بود هم قیمت این بود فقط به خاطر این که گفت کد رو داره جز نسخه های DAY1 میگفت هستش خریدم :\
آقا میگم من الان APP PS رو گوشیمه اگه یه بازی خواستیم بخریم کد داشت میشه ا طریق گوشی همونجا از صحت رمز با خبر شیم؟
اگه آره کجا باید کدهای بازی و وارد کنیم؟ همونجا که کد پلاس و گیفت کارت و وارد میکنیم (REDEEM CODE)؟

آخرین ویرایش:

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام خدمت دوستان عزیز.
من چند وقتی هست که سراغ کنسول نرفتم حدود دوماه.
اون موقع که من بازی میکردم وضعیت سرور ها خیلی بد شده بود.
حالا میخوام بدونم درست شده یا هنوز همونجور هست؟
سرورای لست برام مهم تر از همه چیز هست.
ممنون میشم جواب بدید

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
نه میدونم تو آگهی نوشته بود همراه کدولی یارو هم خیلی خنگ و گیج بود اهل آنلاین زدن نبودمیخواستم ببینم کدش چند رقمیه تو دفترچست یا یه برگ جداست چون ریجن 1 بازی ولی نمیدونم چرا لاتین نوشته اصلآ معلوم نیست چی نوشته
بله یک کاغذ جدا هست که روش عکس یک کیف پر پول هست و پشتش کد درج شده هست اندازش هم در حد دیسک هست

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان یه عدد هست که رو جعبه ی اصلی زیر جعبه بقل برچسب سریال نامبر هست مثل ۰۱-۳۴۵-۴۸۶-۴ و یه عدد مشابه این هم پشت خود کنسول زده .... ایا این عدد باید با پشت کنسول یکی باشه ؟
یگی از دوستانم کنسول گرفته و سریال نامبر رو با کنسول چک کرده دیده یکی هستن . اما این عدد فرق میکنه ....الان جعبه مال کنسول نیست ؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان یه عدد هست که رو جعبه ی اصلی زیر جعبه بقل برچسب سریال نامبر هست مثل ۰۱-۳۴۵-۴۸۶-۴ و یه عدد مشابه این هم پشت خود کنسول زده .... ایا این عدد باید با پشت کنسول یکی باشه ؟
یگی از دوستانم کنسول گرفته و سریال نامبر رو با کنسول چک کرده دیده یکی هستن . اما این عدد فرق میکنه ....الان جعبه مال کنسول نیست ؟

سلام . اصلش سریال نامبر هست . این عدد تا جایی که یادمه واس خود منم متفاوت بود .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام دوستان یه سوال داشتم ps4 آنلاین آپدیت کنیم بهتره یا آفلاین یا اینکه فرقی نمیکنه؟؟؟

سلام . من اپدیت از طریق سیف مود به صورت افلاین با فلش رو پیشنهاد میکنم به دلیل مشکلاتی که اینترنت ایران داره و احتمال CORRUPTED شدن فایل

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان عزیز.
من چند وقتی هست که سراغ کنسول نرفتم حدود دوماه.
اون موقع که من بازی میکردم وضعیت سرور ها خیلی بد شده بود.
حالا میخوام بدونم درست شده یا هنوز همونجور هست؟
سرورای لست برام مهم تر از همه چیز هست.
ممنون میشم جواب بدید

سلام . خیر مشکلات که زیاد نشده باشه کم هم نشده . تا جایی هم که یادمه سرور های TLOU برای ایران بسته شده بودن به دلیل *****ینگ و ... ! همچنین مشکلاتی که توی پورت های UPD کشور هست و ... خیلی دردسر ساز شدن . من خودم لیست فرند هام لود نمیشه لوووول

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
و یه سوال دیگه: فروش دیتای بازیها به صورت دیجیتالی چه محدودیتی نسبت به نسخه فیزیکی دارن! آیا میشه بعدها اون بازی رو ارتقا داد و یا DLCهای بازی رو آنلاین خرید کرد! مثلا با توجه به این تاپیک میشه دیتای Destiny رو روی هارد ریخت و بعد DLCهاش رو هم آنلاین اوردر داد ؟

داشتم تاپیک رو میخوندم دوستان در این مورد گفته بودن باید از قبل بازی رو روی اکانت خریداری کرد! منظور اینه که لاینسس بازی رو آنلاین خریداری کرد و بعد دیتای بازی رو از بیرون ریخت روی هارد و استفاده کرد ؟ درسته؟ بعد لایسنس بازی چه قیمتی هست ؟ با این حساب این کار ارزش داره یا بازی رو به صورت فیزیکی خرید به صرفه تره ؟ اگه توضیح بدید ممنون میشم!!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,644
PLEASE CHECK YOUR GAME SYSTEM POWER SAVE SETTING TO ENSURE YOUR SYSTEM WILL NOT POWER OFF DURING INSTALL . YOU CAN CHECK YOUR SETTING IN SETTING / POWER SAVING SETTING / SET TIME UNTIL PS4 TURN OFF. WE RECOMMEND ADJUSTING THIS SETTING TO A MINIMUM OF ONE HOUR
وقتی میخوام GTA اجرا کنم ااین اخطار رو میده و موقع اینستال بازی نهایتآ 4٪ یا 5٪ بازی اینستال میشه
مشکل از چیه؟
3 روز ما کنسول خریدیم هنوز موفق به یه پلی ساده نشدیم :\

bart simpson

کاربر سایت
Oct 19, 2012
39
سلام دوستان اگه ميشه ى توضيحى بديد که پريمرى کردن اکانت چه امکاناتى بهش مى ده,و اين که چنتا اکانت مى شه پرايمرى کرد,و اين که اکانت اصلى کدوم اکانته؟اونى که پرايمرى شده؟ى توضيح کلى پليز :D
و اين که ميشه عکس بگيريد يا دقيق توضيح بديد که کدوم سريال روى جعبه بايد با کدوم سريال روى کنسول يکى باشه/ وسال ساخت کنسول رو کجا زده؟ به اميد خدا فردا پس فردا ميرم برا خريد کنسول :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر