هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام من یه ps4 گیر آوردم به قیمت 1,260,000 تومن با سفارش آسیا خواستم ببینم این چه فرقی با ریجن های دیگه داره؟ محدودیتی داره چرا اینقدر قیمتش پایین؟؟؟
اینم لینکش:
پلی استیشن 4 با بازی فیفا 14 _ Play Station 4 +FIFA 14
ممنون میشم همه جواب بدین
پک اسیا همون ریجن 3
محدودیت نداره
دکمه دایره و ضربدر برکس هست که اون هم با اپ دیت حل میشه انگار
قیمتش هم ارزون نیست کلا ریجن 3 همین حدوده

سلام دوستان. بنده توی برخی از مسائل ps4 مبتدی هستم و یکیش همین rest mode هست...

من 1 روزه کنسول خریدم، بعد از بازی کردن شارژ دسته ام داشت تموم میشد که کابلو وصل کردم و زدم رو rest mode....الان دستگاه و دسته هردوتاشون چراغ نارنجی دارن و فکر کنم دسته داره شارژ میشه !!! حالا سوال من اینه :

- من rest mode رو تنظیم کردم رو 3 ساعت، یعنی بعد از سه ساعت خود به خود کنسول خودش کامل خاموش میشه؟
- برای اینکه بخوام از rest mode بیرون بیارم و کنسول رو روشن کنم باید با دسته اقدام کنم یا دکمه پاور کنسول؟
سوال آخر : کلاً برای روشن کردن کنسول بهتره از دکمه ps دسته استفاده کرد یا دکمه پاور کنسول؟

ممنونم

پک اسیا همون ریجن 3
محدودیت نداره
دکمه دایره و ضربدر برکس هست که اون هم با اپ دیت حل میشه انگار
قیمتش هم ارزون نیست کلا ریجن 3 همین حدوده

پس فرقی با ریجن 1 یا 2 نداره دیگه؟
بعدا برام مشکل ساز نمیشه؟
اگه ریجن 2 یا 1 بهتره میتونم اون 200 تومنشو یه کاری کنم
راجع به دکمه هاشم مطمعنی با آپدیت حل میشه؟

سلام بر دوستان عزیز........
خداروشکر دستگاه من تا به امروز بعد از حدود یک سال هیچ مشکلی نداشت،تا اینکه امروز بازی Dying Light رو تهیه کردم،وقتی دیسک بازی رو داخل دستگاه گذاشتم طبق معمول نوتیفیکیشن دانلود اپدیت اومد بالا،منم بی توجه به اون بازی رو استارت کردم بعد از نصب تا یه نگاه کوتاه بندازم و بعد آپدیت کنم............
اما متاسفانه بعد از چند لحظه که گذاش دستگاه ارور داد و گفت که باید دیتا بازی رو از کنسول پاک کنم و دوباره نصب کنم
The Data for the following application is corrupted
remove disk,delete the data from hard and then install again
حدودا یه همچین چیزی.............
این ارور هیچ کدی هم نداشت که چک کنم و جالب اینکه وقتی این ارور رو داد بازی هنوز در حال اجرا بود در پس زمینه و صدای بازی رو میشد شنید.............

یه سرچی زدم و توی فروم خود سونی گفته بودن با ریبیلد دیتابیس حل میشه،انجام دادم ولی نشد،حتی Initialize PS4 رو هم انجام دادم از safe mode،ولی بازم افاقه‌ای نکرد.......................

حالا باز اگه دوستان پیشنهادی دارن بگن ممنون میشم.............

آخرین ویرایش:
دوستان تو فروم همسایه یه سری لوازم جانبی برای PS4 بود که میخواستم ببینم کسی ازشون گرفته و استفاده کرده...خوب هست بگیریم...یا اینکه یه چیز بیخودی هست و ارزش خرید نداره ؟؟

1 - سر آنالوگ : 15 تومن

اینم عکسش (کلیک کنید)

2 - محافظ کنارهای دستگاه PS4 که مانع عبور گرد و خاک میشود : 40 تومن

اینم عکسش (کلیک کنید)

آخرین ویرایش:

من 1 روزه کنسول خریدم، بعد از بازی کردن شارژ دسته ام داشت تموم میشد که کابلو وصل کردم و زدم رو rest mode....الان دستگاه و دسته هردوتاشون چراغ نارنجی دارن و فکر کنم دسته داره شارژ میشه !!! حالا سوال من اینه :

- من rest mode رو تنظیم کردم رو 3 ساعت، یعنی بعد از سه ساعت خود به خود کنسول خودش کامل خاموش میشه؟
- برای اینکه بخوام از rest mode بیرون بیارم و کنسول رو روشن کنم باید با دسته اقدام کنم یا دکمه پاور کنسول؟
سوال آخر : کلاً برای روشن کردن کنسول بهتره از دکمه ps دسته استفاده کرد یا دکمه پاور کنسول؟

ممنونم

اولا رست مود رو نمی تونید تنظیم کنید که ساعت چند روشن بشه یا بره رو حالت رست مود باید دستی انجام بدی

برای شارژ کردن دسته حتما نیازی نیست برید رو حالت رست مود تو حالت عادی هم شارژ میشه

برای بیرون اومدن هم دو تاش میشه

از دکمه ps استفاده کنی بهتره چون دکمه دستگاه لمسی دییر تر خراب میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان تو فروم همسایه یه سری لوازم جانبی برای PS4 بود که میخواستم ببینم کسی ازشون گرفته و استفاده کرده...خوب هست بگیریم...یا اینکه یه چیز بیخودی هست و ارزش خرید نداره ؟؟

[

2Q==
چه کردی داداش ترکوندی :|

ممنونم
تو حالت standy دستگاه چراغش نارنجی میشه. در حالت شارحه دسته هم پالسه نارنجی میده
- بله . خاموش میشه ... البته این قضیه مربوط به زمانی هست که کنسول روشنه و در حاله کاره
-فرقی نداره
- فرقی نداره

سلام بر دوستان عزیز........
خداروشکر دستگاه من تا به امروز بعد از حدود یک سال هیچ مشکلی نداشت،تا اینکه امروز بازی Dying Light رو تهیه کردم،وقتی دیسک بازی رو داخل دستگاه گذاشتم طبق معمول نوتیفیکیشن دانلود اپدیت اومد بالا،منم بی توجه به اون بازی رو استارت کردم بعد از نصب تا یه نگاه کوتاه بندازم و بعد آپدیت کنم............
اما متاسفانه بعد از چند لحظه که گذاش دستگاه ارور داد و گفت که باید دیتا بازی رو از کنسول پاک کنم و دوباره نصب کنم
The Data for the following application is corrup
remove disk,delete the data from hard and then install again
حدودا یه همچین چیزی.............
این ارور هیچ کدی هم نداشت که چک کنم و جالب اینکه وقتی این ارور رو داد بازی هنوز در حال اجرا بود در پس زمینه و صدای بازی رو میشد شنید.............

یه سرچی زدم و توی فروم خود سونی گفته بودن با ریبیلد دیتابیس حل میشه،انجام دادم ولی نشد،حتی Initialize PS4 رو هم انجام دادم از safe mode،ولی بازم افاقه‌ای نکرد.......................

حالا باز اگه دوستان پیشنهادی دارن بگن ممنون میشم.............
اگر با این اوصاف مشکل حل نشده میتونیم یه % احتمال هم بزاریم که disk مشکل داره . بودن بچه هایی که disk هاشون مشکل داشتم . منم یه COD ghosts داشتم نصب نمیشد. بعد چند بار پاک کردن دوباره گذاشتن unrecognized disk میداد ... بعد از عوض کردن حل شد
اگر باز بر فرض بگیرم مشکل از disk نباشه امکانش هست روی دستگاه دیگه امتحان کنی ؟
با بازیها دیگه که مشکلی نداری ؟
امتحان کردی اگر میتونی پچه بازی رو کلا دانلود کنی و بعد نصب کنی و اجرا کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه ؟

دیشب اکانت 14 روزه پلاس رو فعال کردم و چندتا تم مجانی دانلود کردم ولی هرچی خواستم تم رو دستگاه ست کنم همش ارور میده که باید بخریش ؟؟؟؟؟؟؟
آخه مگه مجانی نبوده ؟؟؟؟؟؟

پس فرقی با ریجن 1 یا 2 نداره دیگه؟
بعدا برام مشکل ساز نمیشه؟
اگه ریجن 2 یا 1 بهتره میتونم اون 200 تومنشو یه کاری کنم
راجع به دکمه هاشم مطمعنی با آپدیت حل میشه؟
فرقی نداره
اصلا
نظر شخصی من ریحن 2 هست ولی درهر صورت فرقی نداره فقط تاریخ تولید 2014 یا 15 باشه
تا اون جایی که یادمه این اپدیت اخریه قابلیت داشت که میشد کل دکمه هارو شخصی سازی کرد.
........................................................................................................................................
یکی اون پست رو درست کنه ! :d

تو حالت standy دستگاه چراغش نارنجی میشه. در حالت شارحه دسته هم پالسه نارنجی میده
- بله . خاموش میشه ... البته این قضیه مربوط به زمانی هست که کنسول روشنه و در حاله کاره
-فرقی نداره
- فرقی نداره

ممنون دوست عزیز. شرمنده یه سوال دیگه الان تو نت میگشتم یه کد رایگان گذاشته بود که میگفت باهاش میشه تم رایگان bloodborne رو بگیری، این کد رو دقیقاً کجا وارد کنم؟

اگر با این اوصاف مشکل حل نشده میتونیم یه % احتمال هم بزاریم که disk مشکل داره . بودن بچه هایی که disk هاشون مشکل داشتم . منم یه COD ghosts داشتم نصب نمیشد. بعد چند بار پاک کردن دوباره گذاشتن unrecognized disk میداد ... بعد از عوض کردن حل شد
اگر باز بر فرض بگیرم مشکل از disk نباشه امکانش هست روی دستگاه دیگه امتحان کنی ؟
با بازیها دیگه که مشکلی نداری ؟
امتحان کردی اگر میتونی پچه بازی رو کلا دانلود کنی و بعد نصب کنی و اجرا کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه ؟

سلام آرمان جان..........
ممنون از راهنماییت...........
واقعیت امر اینکه امکانش رو ندارم روی دستگاه دیگه ای دیسک رو تست کنم،چون در اطراف کسی رو نمیشناسم که PS4 داشته باشه................
از طرفی هیچکدوم از بقیه بازیهام مشکلی ندارن،مثلا Fifa 15 قبل از این مشکل به درستی کار میکرد،الان هم بعد از فرمت کلی هارد بازم داره کار میکنه و حتی دیشب چندین ساعت بازی کردم و مشکلی نداشت.............
فقط همین یدونه Dying Light هستش که واقعا دیگه اعصاب منو داره به هم میریزه،از شانس بد ما من پچ شماره 1.6 رو دانلود کردم،تا اومدم انتقال بدم زد که آپدیت 1.7 اومده،الان دارم اونو دانلود میکنم ببین تغییری میکنه یا نه............

ممنون دوست عزیز. شرمنده یه سوال دیگه الان تو نت میگشتم یه کد رایگان گذاشته بود که میگفت باهاش میشه تم رایگان bloodborne رو بگیری، این کد رو دقیقاً کجا وارد کنم؟
خواهش عزیز
برو توی store
گزینه redeem اونجا هست
کده 12 رقمی رو وارد میکنی و ok/accept میزن.ی

سلام آرمان جان..........
ممنون از راهنماییت...........
واقعیت امر اینکه امکانش رو ندارم روی دستگاه دیگه ای دیسک رو تست کنم،چون در اطراف کسی رو نمیشناسم که PS4 داشته باشه................
از طرفی هیچکدوم از بقیه بازیهام مشکلی ندارن،مثلا Fifa 15 قبل از این مشکل به درستی کار میکرد،الان هم بعد از فرمت کلی هارد بازم داره کار میکنه و حتی دیشب چندین ساعت بازی کردم و مشکلی نداشت.............
فقط همین یدونه Dying Light هستش که واقعا دیگه اعصاب منو داره به هم میریزه،از شانس بد ما من پچ شماره 1.6 رو دانلود کردم،تا اومدم انتقال بدم زد که آپدیت 1.7 اومده،الان دارم اونو دانلود میکنم ببین تغییری میکنه یا نه............
پس که اینطوری.
هرچی هست از خوده بازی هست
اره به نظرم اول پچ رو نصب کن بعد بازی کن . امیدوارم حل بشه

اینم عکسش (کلیک کنید)

اینم عکسش (کلیک کنید)
من استفاده کردم البته این مدلش نه یه مدل دیگه بود که طرح وسطش میرفت تو (یه حالتی نگرانده بود )
چون سابقه کنده شدن پلاستیک رو آنالوگ 360 داشتم خریدم از همون روز اول هم وصل کردم فقط یکم آنالوگا ضمخت میشه بازم میگم ماله من با این فرق میکنه

- - -ویرایش - - -

دیشب اکانت 14 روزه پلاس رو فعال کردم و چندتا تم مجانی دانلود کردم ولی هرچی خواستم تم رو دستگاه ست کنم همش ارور میده که باید بخریش ؟؟؟؟؟؟؟
آخه مگه مجانی نبوده ؟؟؟؟؟؟
والا ما این 14 روزه رو که گرفتیم اومدیم هرچی بازی پلاس فری بود بگیریم نشد میگفت باید پلاس بشی

سلام دوستان پس فردا ی پی اس 4 دست دوم میگیرم ولی میخوام بدونم اگه بخوام کلا دستگاه رو فرمت کنم به طوری که از اول اکانت بسازم براش و مثل ی دستگاه اکبند باشه چ کارهایی باید انجام بدم لطفا زیر دییپلم توضیح بدید ممنون.

سلام دوستان پس فردا ی پی اس 4 دست دوم میگیرم ولی میخوام بدونم اگه بخوام کلا دستگاه رو فرمت کنم به طوری که از اول اکانت بسازم براش و مثل ی دستگاه اکبند باشه چ کارهایی باید انجام بدم لطفا زیر دییپلم توضیح بدید ممنون.
Setting > Initialization > Initialize ps4
کلا همه چیز رو فرمت میکنه و مثل روزه اول میاد بالا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or