هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود. نمی دونم دقیقا جای سوالم همین جاست یا نه... دوستان من صدا رو داخل PS3 از طریق AV Multi که توی تنظیمات بود دریافت می‌کردم. بعد از الان اسپیکرم اپتیکال نداره و از طرفی PS4 روش AV رو نداره. از مانیتور هم استفاه می کنم و اسپیکر نداره! با این وضع الان راه خاصی برای دریافت صدا توی همین شرایط با این اسپیکرهام ندارم؟ تبدیل خاصی وجود نداره این سه فیش سبز زرد و مشکی اسپیکر هامو به اپتیکال تبدیل کنه؟

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
دوستان سلام.
من امروز gta online میزدم بعد دستگارو خاموش کردم رفتم بیرون الان اومدم خونه روشن کردم دیدم میگه باید gta رو آپدیت کنی همون حجم 4.7گیگ ؟؟؟ 10مارچ آپدیت هیست هم کردم چرا الان اینو میگه ؟؟؟ آپدیتم پریده یا جدید اومده ؟؟؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
سلام بر دوستان عزیز... خسته نباشید
اقا من یه سوال داشتم اونم اینه که من خودم خوره ماشین و بازی ماشینم و کنسل قبلیم xbox بود و عاشق بازی forza و کلا عاشق سیمولیشن و تیون کردن و دستکاری ماشینم... خواستم ببینم که این ps4 که قراره عید بخرم بازی داره که این حس ماشین باز من رو ارضا کنه یا نه؟ granturismo چی شد؟ نمیاد برا پی اس4؟ تو 360 که گرنتوریسمو میگفتن رسید فورزا... کسی میدونه کی میاد؟مرسی پیشاپیش

من forza بازی نکردم (اما مثل اینکه از بازی های ماشینی ps4 بهتره) gran turismo و drive club تیون اپ و دستکاری ماشین ندارن اگر بازی ماشینی خیلی دوست داری همون xone بگیری بهتره (forza horizon 2 ) و مثل اینکه ساله دیگه انحصاری های خیلی خوبی برای xone میاد.

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام
یهویی واسم ی مشکل بوجود اومد :(
داشتم فیفا بازی میکردم ک یهو وسط بازی انداخت بیرون و نوشت:fifa has signed in to PSN with another ps4 and has been logged out of this one
(CE-352B5-3)
بازیم ظرقیت 3 .
ینی ی نفر دیگه داره با اکانت من تو کنسول خودش بازی میکنه؟؟؟؟؟؟
راه حلی وجود داره ک دیگه این اتفاق نیفته؟؟
ممنون میشم سریع جواب بدید :)
واسه آنلاین شدن روی ظرفیت 3،نباید ظرفیت 1و2 آنلاین باشند

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
من forza بازی نکردم (اما مثل اینکه از بازی های ماشینی ps4 بهتره) gran turismo و drive club تیون اپ و دستکاری ماشین ندارن اگر بازی ماشینی خیلی دوست داری همون xone بگیری بهتره (forza horizon 2 ) و مثل اینکه ساله دیگه انحصاری های خیلی خوبی برای xone میاد.

drive club خداست دوست من بعد اپدیت جدید یه چیزه دیگه شده خداییش راستی من فورزا رو شاید بیشتر از ده بار تمام کردم جفتش رو مخصوصا اخری رو که دنده رو منول میدادم فن سونی نیستم اصلا دوست من فقط عاشق بازی ماشین هستم ولی درایوکلاب یه چیزه دیگ هستش از همه لحاظ فقط یه بدی داره که اوپن ورد نیستش مثل فورزا همین از بقیه چیزا یه سرو گردن که چه عرض کنم صدای ماشیناش می ارزه به فورزا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
موقع بازی order ,
فن های دستگاه که کار میکنه,از بغل باد خنک میاد بیرون و از پشت باد گرم
این طبیعیه؟
No problem

دوستان سلام.
من امروز gta online میزدم بعد دستگارو خاموش کردم رفتم بیرون الان اومدم خونه روشن کردم دیدم میگه باید gta رو آپدیت کنی همون حجم 4.7گیگ ؟؟؟ 10مارچ آپدیت هیست هم کردم چرا الان اینو میگه ؟؟؟ آپدیتم پریده یا جدید اومده ؟؟؟
بله دوباره اومده !

فکر نمیکنم توی ایران به کار بیاد

درود. نمی دونم دقیقا جای سوالم همین جاست یا نه... دوستان من صدا رو داخل PS3 از طریق AV Multi که توی تنظیمات بود دریافت می‌کردم. بعد از الان اسپیکرم اپتیکال نداره و از طرفی PS4 روش AV رو نداره. از مانیتور هم استفاه می کنم و اسپیکر نداره! با این وضع الان راه خاصی برای دریافت صدا توی همین شرایط با این اسپیکرهام ندارم؟ تبدیل خاصی وجود نداره این سه فیش سبز زرد و مشکی اسپیکر هامو به اپتیکال تبدیل کنه؟
یک راهش این هست که برای optical خوده 4 تبدیلهای مربوطه رو بخری
یک راهشم این هست که speaker های معمولی بخری و دوباره برای optical به speaker مربوطه تبدیل بخری
هیچ کدوم مده نظرت نیست میتونی هدست بخری یا هدست رو به دسته وصل کنی

بازی The Unfinished Swan سبکش چیه؟مثل کدوم بازیه؟
بازی Basement Crawl سبکش مثل بمبرمن میکرو هستش؟! عکساش اینطور بود.
برای دانلود DLC ها اگر
کنسول رجین 3
اکانت رجین 1
بازی رجین 2 باشند.
میشه DLC رو دانلود کرد یا حتما اکانت رجین 2 میخاد؟

بازیه خاصی هست ... puzzle مانند و exploration هست
اصلا طرفش نرو ! بازیه خوبی نیست D:
کنسولی مهم نیست
برای نصب dlc هم ریجن اکانت و بازی حتما باید یکی باشه.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,582
بچه ها م یه مشکلی برام پیش اومده. چند باری که اینترنت قطع شد بازیام قفل شدن و امکان بازی کردن نبود. میشه بگید چرا؟ هم بازی های پلاس و هم بازی هایی که خریداری کرده بودم و حتی بازی رایگان p.t. یعنی من نمی تونم بدون اینترنت بازی کنم؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
بچه ها م یه مشکلی برام پیش اومده. چند باری که اینترنت قطع شد بازیام قفل شدن و امکان بازی کردن نبود. میشه بگید چرا؟ هم بازی های پلاس و هم بازی هایی که خریداری کرده بودم و حتی بازی رایگان p.t. یعنی من نمی تونم بدون اینترنت بازی کنم؟

تو قسمت setting و بعد psn یه بار restore licence کن..شاید درست بشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اکانت رو باید Primary کنی حتما
برای این کار
Setting > PSN > Activate As Primary > Activate رو بزن
بعد هم restore license رو بزن.

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
با اجازه از مدیر محترم
ی خبری رو تو سایت خوندم گفتم اینجا بزارم بقیه هم استفاده کنن، همیشه برام سوال بود کسایی که بازی شیرینگ میفروشن چطوری هستش که ارزونتر در می آد، مثلا یه بازی 60 دلاری با دلار 3400 تومانی هم که حساب کنی چیزی تقریبا نزدیک 200 تومن میشه، پس چجوریه که اینا میان ظرفیت 1 و 2 رو 60 تومن و ظرفیت 3 رو مثلا 40 تومن میفروشن؟؟؟؟!!! اینجوری که ضرر هم می کنن. این خبر رو بخونین:

با واکنش عجیب شرکت سونی نسبت به یکی از کاربران که قربانی هک شدن شبکه این کنسول شده است، حاشیه ها و سوالات بسیاری در زمینه سیاست های سونی در زمینه حمایت از حقوق کاربران به وجود آمده است!قضیه از جایی شروع می شود که یکی از کاربران وبسایت Reddit به نام "Kadjar" در صبح روز چهارشنبه پیغام هایی را مبنی بر خرج شدن مبلغ 600 دلار از حساب کاربری خود به منظور خرید از شبکه psn دریافت می کند!وی همچنین متوجه می شود که ارتباط او با شبکه psn قطع شده و شخص دیگری از مکانی نامعلوم کنترل اکانت او را به دست گرفته است!ایشان پس از دزدیده شدن 600 دلار از حساب خود، با امور مشتریان شرکت سونی تماس می گیرد و با واکنش و پاسخ بسیار عجیب و توهین آمیز آن ها مواجه می شود. سونی در جواب به این کاربر گفته است:- تنها مبلغ 150 دلار به شما پس داده خواهد شد!- این مبلغ تنها به حساب psn شما ریخته می شود و حق ندارید آنرا به حساب بانکی خود برگردانید!- اگر متوجه بشویم که پول را وارد حساب بانکی خود کرده اید، شما را مسدود می کنیم!- با مسدود کردن حساب شما، تمام بازی های خریداری شده توسط شما از جمله The Last of Us Remastered پاک خواهند شد!- در صورت پاک شدن نرم افزارهای خریداری شده توسط شما، هیچ راهی برای بازگشت آن ها به حساب شما نخواهد بود!همچنین این کاربر نمی تواند به مدت 6 ماه به عنوان کاربر میزبان و اصلی وارد اکانت خود شود.این خبر با واکنش بسیار شدید کاربران مواجه شده و بسیاری از آن ها این حرکت سونی را یک توهین کامل به کاربران می دانند.این کاربر (Kadjar) با انتشار تصویری از بخش پشتیبانی آنلاین شرکت سونی، نشان داده است که همین برخورد زشت با سه کاربر دیگر نیز صورت گرفته است!وبسایت معروف Gamespot با تماس با شرکت سونی، خواهان پاسخ گویی آن ها شده است.نظر شما چیست؟ آیا شرکتی که به فروش کنسول خود مینازد، حق دارد که اینگونه با کاربران خود رفتار کند؟
منبع : پردیس گیم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
باز خوبه با وجود اینکه یه کمپانی مشهور همچین کاری کرده یه سایت خصوصی خواهان پاسخگویی شده....اینجا که .... (لازم به گفتن نیست همه میدونن)

ehsan.anaghe

کاربر سایت
Apr 11, 2014
2
برای آپدیت با روش سیف مود:
شما باید آپدیت ورژن 2.04 رو از سایت سونی دانلود کنی بریزی رو فلش داخل پوشه UPDATE<<PS4 وقتی دستگاه خاموشه دستت رو بذار رو دکمه پاور و 7 ثانیه نگه دار . دسته را با کابل وصل کن. گزینه آپدیت را بزن و OK کن.آپدیت اینستال میشه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر