هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بر همگی..
آقایون من هدست گلد خریدم ، یه 4 ساعت ازش استفاده کردم خاموش شد!
باطریش همین حدودا تموم میشه؟
gold ؟ همین 99$ دیگه ؟
سوتی توی تبلیغاتش 8 ساعت رو زده بود . نقدها میگفتن ( مثلا ign ) بین 7-9 ساعت دووم میاده.

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
gold ؟ همین 99$ دیگه ؟
سوتی توی تبلیغاتش 8 ساعت رو زده بود . نقدها میگفتن ( مثلا ign ) بین 7-9 ساعت دووم میاده.
آره، دیروز 370 خریدم.
همین دیگه...منم تعجب کردم ، البته همش به صورت وایرلس وصل بود و حالت باس.
نمیدونم. اک هم بود.

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
آره، دیروز 370 خریدم.
همین دیگه...منم تعجب کردم ، البته همش به صورت وایرلس وصل بود و حالت باس.
نمیدونم. اک هم بود.
مبارکتون باشه..
اول اینکه گروم خریدید...باید با شارژ فول تا 7 ساعت جواب بده...

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
مبارکتون باشه..
اول اینکه گروم خریدید...باید با شارژ فول تا 7 ساعت جواب بده...
آره، یعنی با اینکه از وایرلس استفاده بشه و صدا هم روی خونه سوم و روی حالت باس باشه بازم 7 ساعت ازش شارژ می گیری؟

آخرین ویرایش:

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
با یه اینترنت دیگه تست منم اول که خریده بودم اینجوری شده بود.
اگه 3g دارین روی گوشی wifi hotspot نصب کن 3g رو فعال کن بعدم وارد برنامه شو و کنسول رو با wifi به گوشی وصل کن بعد هم تست اینترنت تو کنسول بزن برو تو psn درست میشه ...فقط برای دفعه اول اینجوریه بعد میتونی با کابل وصل شی

45 دقیقه گذاشتم رو پلیز ویت موند بعد خودش وصل شد . بعد دو سه بار قطع کردم دوباره وصل شدم دیگه راه افتاد و از بار دوم به بعد ده ثانیه کانکت میشه .

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
این هدست مخصوص اینکه توی PSN راحت بتونی حرف بزنی ، ورودیش 3.5 میلیمتری هست؟ یعنی همین هدست های معمولی هم اگر بزاریم میتونیم باهاش حرف بزنیم؟

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
بچه ها من نمی فهمم این هدست چرا اینطوری شارژ می شه.
وقتی کنسولو برای شارژ هدست، توی حالت StandBy می برم ، هدست و از طریق USB شارژ می کنم ، شارژ می شه تا وقتی که چراغ روی هدفون خاموش میشه.(معمولا بایستی توی این حالت شارژ کامل شده باشه)
خب، حالا که کنسولو روشن می کنم (هنوز هدست با کابل وصله) هدست، نمایشگر باطریش تو کنسول داره پر و خالی میشه(یعنی شارژ کامل نشده)
این یعنی چی الان؟(چه جوری شارژ کاملش کنم؟)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من نمی فهمم این هدست چرا اینطوری شارژ می شه.
وقتی کنسولو برای شارژ هدست، توی حالت StandBy می برم ، هدست و از طریق USB شارژ می کنم ، شارژ می شه تا وقتی که چراغ روی هدفون خاموش میشه.(معمولا بایستی توی این حالت شارژ کامل شده باشه)
خب، حالا که کنسولو روشن می کنم (هنوز هدست با کابل وصله) هدست، نمایشگر باطریش تو کنسول داره پر و خالی میشه(یعنی شارژ کامل نشده)
این یعنی چی الان؟(چه جوری شارژ کاملش کنم؟)
احتمالا باگی چیزی هست
یک rebuild database انجام بده
اکثریت مشکلات مربوط به battery indicator با بازسازی database مشکلش حل میشد چون یه بار خودم به این مشکل توی 4 برخوردم (البته با دسته )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر