هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,484
نام
آرش
دوستان من یک سوال داشتم مرد و مردونه و رک و راست بخواید بگید،من ps4 بگیرم یا ایکسوان؟ لطفا عادلانه جواب بدید بحثه کلی پوله. ممنون :d

GameSpot مورد انتظار ترین بازیهای 2015 خودش رو منتشر کرد که سه تاش انحصاری PS4 بود و دو تاش انخصاری X1 (توم ریدر جدید و no man's sky رو هم حساب کردم)
توی مورد انتظارترین های IGN هم اگه اشتباه نکنم چهارتاش انحصاری PS4 بود و X1 فقط هیلو رو تو اون لیست بود. (دوتاش Jrpgه شاید خوشت نیاد.
تازه The Order 1886 ، U4 و Until Dawn ( استریت فایتر 5 شاید 2015 نیاد ) هم تو لیست نبودند
البته از اونطرف QB و فیبل هم تو لیست نبودند.

بهرحال سونی تو سه نسل گذشته خودش رو در ضمینه انحصاری اثبات کرده
ولی تصمیم نهایی با خودته.

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
یه سوال دیگه...
وقتی اشتراک پلاس رو به اتمام باشه بخوای بازی رو دانلود کنی اما دانلود بازی بیشتر طول بکشه وقتی پلاست تموم بشه دیگه بازی دانلود نمیشه؟!

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
یه سوال دیگه...
وقتی اشتراک پلاس رو به اتمام باشه بخوای بازی رو دانلود کنی اما دانلود بازی بیشتر طول بکشه وقتی پلاست تموم بشه دیگه بازی دانلود نمیشه؟!

دانلود میشه کرد و نصب هم میشه ولی بازیت قفل میشه نمیشه اجراش کرد تا زمانی که پلاس بگیری اونوفت قفلش باز میشه
موفق باشید.

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
دوستان من یک سوال داشتم مرد و مردونه و رک و راست بخواید بگید،من ps4 بگیرم یا ایکسوان؟ لطفا عادلانه جواب بدید بحثه کلی پوله. ممنون :d
من 360 داشتم ولی هیچ وقت دوسش نداشتم ، کلی بازی انحصاری سونیم از دست دادم ، الان خوشحالم شرایط جوری شد که مجبور شدم به اصل خویش بازگردم چون 1 و 2 شو داشتم ولی واسه کپی خور ، مجبوری 360 گرفتم . از ظاهر بخوای شروع کنی میبینی بازم مایکروسافت الکی شلوغش کرده ، یه چیز نچسبی به نظرم داده ، منم مثل خودت دنبال بازیم نه یه وسیله چند کاره ، بازیای ps4 هم تو بازار بیشتره ، درکل من که ذره ای دلم برا ایکس باکس تنگ نشده

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
کاملا درسته نمیشه دید...
ممنون بابت پاسحتون
حالا واقعا همه فیلم های مه وارد ایران میشه پال هستند و نمیشه با ریجن 1 دید ؟
اخه یجا برام ریحن 1 یری جدید 1115 اورده و ار وانجایی کهخ ریجن 2 سری جدیدش نیومده و همون 1003 هست موندم چیکار کنم ؟؟ 1 رو یگیرم یا نه ؟

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
مثل اینکه خیلی ها مثل من بودند ، من هم PS1 داشتم و PS2 داشتم ولی نسل قبل اول نسل PS3 خریدم اما به خاطر اینکه PS3 درست کپی خور نشد و بازیهاش بلوری بود و گرونتر بود فروختم و XBOX360 خریدم ولی ارضا نمیشدم و باید میشستم و انحصاری های زیبا و رنگارنگ PS3 رو حسرت میخوردم و دلمو خوش میکردم به Halo و Gearswar باور کنید Halo رو یک ربع هم بازی نکردم و دلمو زد و حسرت Killzone میخوردم و این نسل اولش گفتم همون ایکس باکس رو ادامه بدم ولی بلخره برگشتم به اصل.الان تلویزیونم ال جی هستش ولی خدا بخواد پول جور بشه یه تی وی سونی هم میخرم کاملا برمیگردم به اصل.
یادش به خیر سگارو وصل میکردم به 2197 سونی.

sayyar

کاربر سایت
Jul 26, 2014
75
مشکل

دوستان تو رو خدا کمک کنید منم پلاس ژاپن استفاده می کنم وسط بازی انلاین بودم یه هو رفت تو صفحه پلاس که میگه پلاست تموم شده رفتم دیدم پلاس ژاپن هنوز هست ولی اکانت من دیاکتیو شده میخوام active کنم ارورو میده you have already actived another system with yoour account .to active this acoount deactive another system در صورتی که من کاری نکردم

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
ممنون بابت پاسحتون
حالا واقعا همه فیلم های مه وارد ایران میشه پال هستند و نمیشه با ریجن 1 دید ؟
اخه یجا برام ریحن 1 یری جدید 1115 اورده و ار وانجایی کهخ ریجن 2 سری جدیدش نیومده و همون 1003 هست موندم چیکار کنم ؟؟ 1 رو یگیرم یا نه ؟
خیلی از دوستان رجین ۴ رو یادشون میره به نظر من بهترینه هم دکمه هاش مثل یکو دو هست هم رجین پخش فیلمش مثل دو هست هم تو بازار چون شناخته شده نیست ارزون تره من خودم رجین ۴ دارم ۱۰۰۲a اون موقع ۷۰ زیر قیمتای دیگه گرفتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان تو رو خدا کمک کنید منم پلاس ژاپن استفاده می کنم وسط بازی انلاین بودم یه هو رفت تو صفحه پلاس که میگه پلاست تموم شده رفتم دیدم پلاس ژاپن هنوز هست ولی اکانت من دیاکتیو شده میخوام active کنم ارورو میده you have already actived another system with yoour account .to active this acoount deactive another system در صورتی که من کاری نکردم

تو رو خدا یکی به ما کمک کنیه

میگه این اکانت روی کنسوله دیگه active شده برای همین نمیشه primary اکتیوش کرد.
اگر روی کنسول دیگه primary شده اونجا de-active کن روی کنسول خودت active کن

اقا باسه کنسول ریجن 1 ادرس زیب کد تلفن اینا چی بزنم؟
موقع ساخت اکانت کشور usa گذاشتم state هم newyork
بزن 10138 برای زیپ کد .

دسته رو ميشه با شارژر موبايل سوني يا سامسونگ و يا نوكيا شارژ كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
تا حالا امتحان نکردم!
ولی با Usb توی Laptop شارج کردم
کلا نباید مشکله خاصی باشه اگر بشه.

- - -ویرایش - - -

94070
شهر=سن کارلوس
state=caهمون کالیفرنیا
گفت New York ها ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر