هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
نه داداش مشگلی نداره

از تو قسمت notification بازی هارو پاک کردم و دوباره رفتم تو استور زدم دانلود از اول شروع به دانلود کرد )x

Blacklight: Retribution و Warframe بازی های خوبی هستن ؟
میشه بدون پلاس آنلاین بازیشون کرد؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اینجوری فکر کنم کلاً هر چی دانلود کرده دلت بشه و دیگه نشه بقیشو گرفت ...

شما اینترنت رو از قسمت Network قطع کن. بعد هم 5 دقیقه صبر کن تا ارور بده. بعد اگه به اینترنت هم وصل شی دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکنه تا وقتی که خودتون دستی Retry کنید. اما در هر صورت من پیشنهاد میکنم از نرم افزار PSX Download Helper استفاده کنید و کلاً دانلود بازی ها و آپدیت ها رو توی کامپیوتر دریافت کنید و در انتها به کنسول انتقال بدید. متاسفانه کنسول سونی از نظر مدیریت دانلود و در کل آپشن های OS زیر خط فقره :D

ممنون بابت جواب ولی چجوری؟من اونجا که primary ps4 رو سوال پرسید do not active رو زدم

اول دکمه PS روی کنترلر رو چند ثانیه نگه دارید، یوزر مورد نظر رو انتخاب کنید.
بعد وارد Settings بشید، بعد هم PSN، اگه Sign In نبودید یه بار پسورد و یوزرنیم رو بزنید و Sign In کنید. بعد گزینه دوم یا سوم برای پرایمری کردن PS4 هست. اونو که انتخاب کنید، دستگاهتون به عنوان دستگاه پرایمری برای این اکانت مشخص در نظر گرفته میشه.

Blacklight: Retribution و Warframe بازی های خوبی هستن ؟
میشه بدون پلاس آنلاین بازیشون کرد؟

هیچ بازی ای رو بدون پلاس نمیشه آنلاین بازی کرد.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
داشتم آنلاین میزدم فیفا یهو صدا قطع شد یه صفحه لود آبی اومد رفت رو منو ps4 ..بعد از داخل دیسک همون صدایی اومد که وقتی لحظه اول میری تو بازی میخواد لود کنه ...بازی هم قطع نشد ..دوباره رفتم توش همه چی اوکی بود ولی این یعنی چی الان ؟؟؟ باگ نرم افزاریه ؟؟ تا الان اینطوری نشده بود واسم !!

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داشتم آنلاین میزدم فیفا یهو صدا قطع شد یه صفحه لود آبی اومد رفت رو منو ps4 ..بعد از داخل دیسک همون صدایی اومد که وقتی لحظه اول میری تو بازی میخواد لود کنه ...بازی هم قطع نشد ..دوباره رفتم توش همه چی اوکی بود ولی این یعنی چی الان ؟؟؟ باگ نرم افزاریه ؟؟ تا الان اینطوری نشده بود واسم !!

به نت وصل بودی یا نه ....؟

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
هیچ بازی ای رو بدون پلاس نمیشه آنلاین بازی کرد.[/QUOTE]
میشه یه سری بازی هایی رو مثله همین Warframe بازی کرد در صورتی که پلاس نداشته باشید.

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام دوستان يه مشكلي برام پيش اومده لطفا كمك كنيد
امروز دستكاه رو روشن كردم نوشته بود ساين اين شو تو پي اس ان من سه تا اكانت دارم يكي ژاپن امريكا و انكليس كه همه شون وصل ميشن به جز اصليه كه انكليسه
ميرم تو قسمت ساين اين ولي همينجوري رو پليز ويت ميمونه ولي اون دوتاي ديگه هيچ مشكلي نداره
من همه چيزم رو اون اكانته لطفا كمك كنيد

david10069

کاربر سایت
Feb 21, 2014
82
سلام دوستان يه مشكلي برام پيش اومده لطفا كمك كنيد
امروز دستكاه رو روشن كردم نوشته بود ساين اين شو تو پي اس ان من سه تا اكانت دارم يكي ژاپن امريكا و انكليس كه همه شون وصل ميشن به جز اصليه كه انكليسه
ميرم تو قسمت ساين اين ولي همينجوري رو پليز ويت ميمونه ولي اون دوتاي ديگه هيچ مشكلي نداره
من همه چيزم رو اون اكانته لطفا كمك كنيد
مال منم همینجوری شده ریجن 2 روی sign in to psn میمونه
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
راهی برای اتصال Ps4 از طریق شبکه 3gایرانسل پیشنهاد میکنید.
فکر خودم به این میرسه باید یک موبایل Hot Spot شه و PS4 بهش وصل شه. تئوری میدونم. در عمل مطمئن نیستم شدنی باشه.
دوستان اگر تجربه یا اطلاعاتشو دارن ممنون میشم اینجا مطرح کنن.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
راهی برای اتصال Ps4 از طریق شبکه 3gایرانسل پیشنهاد میکنید.
فکر خودم به این میرسه باید یک موبایل Hot Spot شه و PS4 بهش وصل شه. تئوری میدونم. در عمل مطمئن نیستم شدنی باشه.
دوستان اگر تجربه یا اطلاعاتشو دارن ممنون میشم اینجا مطرح کنن.

گوشی های اندروی اکثرا تو ستینگشون یه چیزی دارن به اسم فکر کنم wifi direct که اینترنت گوشی رو با wifi به اشتراک میزاره میشه از این راه استفاده کرد

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
Yooooohooooooooooooooo !!! مشکل Plz Wait ما هم بالاخره حل شد ! :excited::D
با یک روشی تست کردم که تا حالا کسی ازش استفاده نکرده بود. :-"
+
یک مشکل دیگه مونده.وقتی میخوام از پروکـسی استفاده کنم ، موقع تست کانکشن در قسمت اینترنت کانکشن ارور میده.:(
بشدت ممنون میشم که کمک کنید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر