هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
آقا یه سوال عجیب :D
چند وقت پیش یه دستگاهی معرفی شد برای PS4 که به تلویزیون وصل میشد و به اشتراک میذاشت و از این حرفا !
من اون موقع وقت نکردم پیگیری کنم چی هست ! اسمش چی بود اصلا ؟
سلام این دستگاه بر روی ps4 قرار می گیره و فقط انگار یک کابل hdmi همون. به ps4 می خواد و اتگار سیم های اضافی عین سیم برق اینا نمی خواد موفق باشید

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
آقا یه سوال عجیب :D
چند وقت پیش یه دستگاهی معرفی شد برای PS4 که به تلویزیون وصل میشد و به اشتراک میذاشت و از این حرفا !
من اون موقع وقت نکردم پیگیری کنم چی هست ! اسمش چی بود اصلا ؟

PS TV بود فک کنم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
PS TV بود فک کنم

سلام این دستگاه بر روی ps4 قرار می گیره و فقط انگار یک کابل hdmi همون. به ps4 می خواد و اتگار سیم های اضافی عین سیم برق اینا نمی خواد موفق باشید

آره دوستان الان سرچ کردم همین Playstation TV هستش !
یه امکان خیلی خوب و به درد بخور برای من که داره اینه که مثلا من کنسول تو اطاقم هستش و با مانیتور بازی میکنم و بعضی مواقع کنسول رو میبرم بیرون رو با TV بازی میکنم اما حالا مثل اینکه اگه این PS TV رو داشته باشی نیاز به جا به جایی کنسول نیست ! حالا موندم واسه این قابلیت ارزش داره ۹۹ دلار یعنی حدود ۳۰۰ هزار تومن خرج کرد یا نه ؟ قابلیت به درد بخور دیگه ای غیر از این سیستم Playstation Now و کلا قابلیت های Cloud که به درد ما ایرانی ها نمیخوره داره ؟

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
یه امکان خیلی خوب و به درد بخور برای من که داره اینه که مثلا من کنسول تو اطاقم هستش و با مانیتور بازی میکنم و بعضی مواقع کنسول رو میبرم بیرون رو با TV بازی میکنم اما حالا مثل اینکه اگه این PS TV رو داشته باشی نیاز به جا به جایی کنسول نیست ! حالا موندم واسه این قابلیت ارزش داره ۹۹ دلار یعنی حدود ۳۰۰ هزار تومن خرج کرد یا نه ؟ قابلیت به درد بخور دیگه ای غیر از این سیستم Playstation Now و کلا قابلیت های Cloud که به درد ما ایرانی ها نمیخوره داره ؟
البته فقط تا 1080i پشتیبانی میکنه.
قابلیت دیگش هم اینه که بازی ها PS Vita رو هم اجرا میکنه.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا این بازی torne چطور بازیی هستش؟! حجمش هم 122 مگه! یه 40 مگ هم آپدیت کرد !
زبانش ژاپنیه اصلا نمیفهمم چی میگه ، میرم تو بازی یه چی میزنه نمیدونم چی میگه !
از پلاس ژاپن گرفتم !
کسی بازی کرده اینو ؟! اصلا چیه این؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام. آقا من چرا تو بخش massaging تو ps4 مثلا یه پیام میفرستم کنارش مینویسه 7 minutes ago در حالی که همون لحظه فرستادم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام. آقا من چرا تو بخش massaging تو ps4 مثلا یه پیام میفرستم کنارش مینویسه 7 minutes ago در حالی که همون لحظه فرستادم؟
آین رو قبلا هم دیدم. مشکل از خودشون هست فکر کنم ×_× یا باگی هست که پیش اومده ....
چون ماله من هم شده .
بعدا برطرف میشه احتمالا .

PLaystation Vita TV رو میگی ؟
این فکر کنم همون قابلیت remote play که ویتا داره رو استفاده میکنه منتها چون خروجی داره توی tv نمایش میده . کیفیته steam اش نمیدونم در چه حده بهتره تا زمان عرضه وایسی .

sony 2012

کاربر سایت
Aug 16, 2013
37
تازگی خبری منتشر شد که "مجوز ساخت مدل جدید PS4 در ژاپن صادر شد"
به نظر دوستان مدل جدید کی به بازار میاد؟ تصمیم داشتم این هفته کنسول بگیرم اما این خبر باعث شد فعلا دست نگهدارم..........
کاش لااقل میدونستم چه شکلیه... اگه قرار باشه همون رویه ای که تو ps / ps2 / ps3 اجرا کردن رو ps4 هم عملی کنن پس مدل قشنگی نمیشه
اما خب کسی چه میدونه شاید اینبار مدل اسلیم یا همون جدید از مدل اولیه بهتر شد.........

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
تازگی خبری منتشر شد که "مجوز ساخت مدل جدید PS4 در ژاپن صادر شد"
به نظر دوستان مدل جدید کی به بازار میاد؟ تصمیم داشتم این هفته کنسول بگیرم اما این خبر باعث شد فعلا دست نگهدارم..........
کاش لااقل میدونستم چه شکلیه... اگه قرار باشه همون رویه ای که تو ps / ps2 / ps3 اجرا کردن رو ps4 هم عملی کنن پس مدل قشنگی نمیشه
اما خب کسی چه میدونه شاید اینبار مدل اسلیم یا همون جدید از مدل اولیه بهتر شد.........

فعلا فکر نکنم بیاد باید تا نمایشگاهGamesCom صبر کنی اگه هم بیاد شاید هارد دستگاه بالاتر رفته باشه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان دسته ام بعد از اخرین شارژ حدود 10 ساعت شارژ تو ولفنشتاین داد و بعد دوباره کامل خالی شد.
خواستم بدونم این عادیه؟ آخه با دسته ps3من 3 4 روزم یه سره بازی میکردم بعد خالی میشد اما این همش به دو روزم نکشید و ی روزو نیم خالی کرد !
برا بقیه دوستانم اینطوره؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
من دسته ام بعد از 4ساعت کاملا شارژش تموم میشه دسته خاموش میشه نمیدونم مشکل از دسته هست یا کلا چهار ساعت شارژش تموم میشه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان دسته ام بعد از اخرین شارژ حدود 10 ساعت شارژ تو ولفنشتاین داد و بعد دوباره کامل خالی شد.
خواستم بدونم این عادیه؟ آخه با دسته ps3من 3 4 روزم یه سره بازی میکردم بعد خالی میشد اما این همش به دو روزم نکشید و ی روزو نیم خالی کرد !
برا بقیه دوستانم اینطوره؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

در اصل باید 5 ساعته خاموش میشد:|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
DS4 به چند دليل مصرف باتري ايش در حد يه كاميون!!!
1- اون چراغ كوفتي جلو :| قابليت هست كه نورش رو كم كنيم ولي بايد قابليت ميذاشتن كه نورش رو خاموش كنيم !!!
2- TOUCH PAD دسته هميشه روشنه و باتري مصرف مي كنه حالا چه شما ميخواي استفاده كن ازش ميخواي ازش استفاده نكن !
3- موارد ديگه ايي مثل خروجي صدا و ... هم ازش بگيريد كه ديگه چه بهتر :| باتري زود خالي ميشه !

باتري DS3 خداوندگاري بود براي خودش ! بعضي مواقع يادم نمي اومد كي شارژش كرده بودم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر