هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
ميخواستم بپرسم كه اياpsn با xbl تفاوت چنداني از نظر قدرت سرور ها يا ايجاد مشكل در آنلاين بازي كردن دارند؟
كسي هست كه تو ٣٦٠ لايو بازي كنه زياد، و يه توضيحي در مورد psn بده اگه لطف كنه ممنون ميشم

آخرین ویرایش:

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
دوستان چطور میتونم ویدئو هام رو بزارم اینجا ؟
evutfaj39coz8grylq0r.jpg

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
evutfaj39coz8grylq0r.jpg

ابتدا USB FLASH را فرمت FAT32 کنید

سپس به قسمت عکس ها و ویدیو های گرفته شده برید ( 2 راه دارید : 1. فشردن دکمه SHARE و رفتن به منوی share و انتخاب فیلم و عکس ها 2. رفتن به setting و سپس Storange و از اونجا انتخاب فیلم و اسکرین شات ها )

سپس دکمه OPTION رو فشار دهید و گزینه COPY TO USB STORANGE DEVICE را انتخاب نمایید .

حال فلش را جدا کرده و به PC یا LAPTOP متصل کنید و لذت ببرید :)

- - -ویرایش - - -

دوستان این اپدیت 1.74 مشکل داره ؟ قضیش چیه ؟

یه باگ داره مثل اینکه . نمیتونی اکانتت رو primary کنی

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
ابتدا USB FLASH را فرمت FAT32 کنید

سپس به قسمت عکس ها و ویدیو های گرفته شده برید ( 2 راه دارید : 1. فشردن دکمه SHARE و رفتن به منوی share و انتخاب فیلم و عکس ها 2. رفتن به setting و سپس Storange و از اونجا انتخاب فیلم و اسکرین شات ها )

سپس دکمه OPTION رو فشار دهید و گزینه COPY TO USB STORANGE DEVICE را انتخاب نمایید .

حال فلش را جدا کرده و به PC یا LAPTOP متصل کنید و لذت ببرید :)

- - -ویرایش - - -

یه باگ داره مثل اینکه . نمیتونی اکانتت رو primary کنی
فکر کنم منظورش آپلود ویدیو با خود کنسول بودا
اگه قبلا پرایمری کرده باشیم مونده روش؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
در کل گفتن بهتره با فلش بزنید منم دلیلشو نفهمیدم ولی همیشه با فلش میزنم

اتفاقاً بنظرم با نت خيلي بهتره!
من يه بار سيستمم پاشيده بود مي گفت با فلش بريزيد
اينكار رو كردم و نشد! مجبور به ريستور شدم
شما اگه نت قوي داري با دستگاه آپديت كن
من همين الآن با خود دستگاه آپديت كردم بدون هيچ مشكلي
فقط با دستگاه سرعت دانلود پايينه كه خب مسأله نيست
يه بار بذاري رو دانلود ميتوني بري بازي كني خودش دانلود مي كنه و دستگاه رو هم خاموش كني و دوباره كه روشن كردي ادامه ي دانلود رو انجام ميده! بدون هيچ درد سري
تموم كه شد پيام ميده و راحت نصب مي كني

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
من از روز اول تمام آپدیت هارو با خود کنسول انجام دادم و الکی دردسر وصل کردن usb و رفتن به safe mode اینارو نداشتم . اتفاقا فکر کنم خود کنسول بهتر باشه دیگه ، اتوماتیک کارهای لازم رو انجام میده . واسه من از نظر سرعت هم خیلی داغون نیست . سریع دانلود و نصب میشه .

هیچ مشکلی هم تا حالا پیش نیومده

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
والله خودم اپدیت قبلی رو با کنسول انجام دادم ربع ساعتی انجام داد مشکل نت ندارم کلا ولی خب بلاخره خدمات پی اس فور کلا تو ایران ضعیفه باید تا حد امکان احتمال خرابی رو بیاریم پایین.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
دیجیتالی هست دیگه D: یعنی باید حتما دانلودش کرد تا کار کنه . نه نمیشه نسخه فیزیکی رو بگیری بعد نصب کنی . باز دوباره نسخه digital رو بخوای اجرا کنی از اول دانلود میکنه و به نصب نسخه فیزیکی اصلا کاری نداره.

به sony ایمیل بزنید. اگر همه سوالات مربوط به اکانت مثل ادرس و زمان ساخت و ... رو درست جواب بدید Pass رو براتون ریست میکنن اگر نه نهایتا یه Passport چیزی میخوان اسکنش رو براشون بفرستید که تاریخ تولد رو شناسایی تصحیح کنن البته اسمه و اینا باید یکی باشه .

region 1 هستی ؟ برو live chat باهاشون حرف بزن بیشتر موقعها ریست میکنن خودشون اگر همه اطلاعات مربوط به اکانت رو درست پر کنی .

من با live chat تماس گرفتم گفت 24 ساعت دیگه تنظیم مجدد رمز عبور رو میفرسته .ولی نگفت ریست میکنه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
????????
بهترین کاری که به نظره من میشه کرد زمانی که داره دانلود میشه برو توی بخشه setting و اونجا قسمت network تیکه internet connection رو بردار . بعد از چند ثانیه همه download ها error میدن و تا دفعه بعدی که Retry نزنی resume نمیشن D: لول .

همه مشکل پرایمری دارم یا فقط نعدادی دارن؟
ظاهرا باگی هست یا هرچیزی که هست با فریموره جدید پیش اومده !

من با live chat تماس گرفتم گفت 24 ساعت دیگه تنظیم مجدد رمز عبور رو میفرسته .ولی نگفت ریست میکنه؟
تنظیمه مجدد احیانا همون Reset نیست ×_×
یه email میفرستن به mail که اکانتت ثبت شده و روش کلیک میکنی و password جدید رو میدی !

نیازی هست روکش آنالوگ و محافظ ژله ای دسته رو بگیرم ؟
اگر حس میکنی خیلی روش فشار میاری بد نیست !
اکثریت اینا بیشتر جنبه Grip دارن و بعد محافظ
اما مثلا من خودم از زمان لانچ تا الان دستم هیچ چیش نشده !

evutfaj39coz8grylq0r.jpg
این قسمت Live Stream هست !
یعنی بازی دارن میکنن و به صورت زنده پخش میشه
هنگام بازی کردن دکمه share رو نگه داری گزنیه ها میاد که live stream رو بزنی گزینه twitch و Ustream داره که پس از ثبت نامه اوله متیونی شروع به live broadcast کنی !
نمیشه video ها رو اپلود کرد
فقط به صورت یه channel هست برای stream ها

دوستان این اپدیت 1.74 مشکل داره ؟ قضیش چیه ؟
ظاهرا فقط مشکله فعال ساری Primary داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر