هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بچه ها کنسول رو دارم میخرم از کجا بفهمم قبلا باز شده نبوده؟؟؟؟؟؟همه کنسول ها روش سیلیفون داره؟؟؟؟
تاریخ ساختش رو زیر کنسول نوشته؟؟؟؟ هرچی گشتم نتونستم تو گوگل یه عکسی پیدا کنم که ببینم تاریخ ساخت رو دقیقا کجا و چطوری نوشتن.....!!!!
ممنون
همه کنسول ها باز شده هستن!!!!
تاریخ ساخت رو زیر کنسول نوشته.
نه همه سلیفون نداره

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
دوستان عزیز من برام یه مشکلی پیش اومده بود که موقع کار با PS4 بعد از 2 ساعت صدای فن هاش به شدت بالا می رفت. بعد از کلی فکر کردن جاش رو عوض کردم ، درست شد. خواستم به شما هم بگم جایی که PS4 رو می ذارید ، حتما روش باز باشه که هوا به دستگاه برسه و اطرافش هم باز باشه. یه جوری لبه ی میز بگذارید که فن هاش که بیشتر در طبقه پایین کنسول هست جلوشون باز باشه. بعد برای خودمم یک سوال پیش اومده وقتی گوشم رو به PS4 نزدیک می کنم ، حتی زمانی که بازی توش نیست ، یه صدای سیر سیر کمی ازش میاد ، من PS4 رو با مهلت تست گرفتم ، میخواستم ببینم که اگر این موضوع ایرادی داره برم عوضش کنم.؟؟ . با تشکر از اینکه این نظر رو خوندید.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان عزیز من برام یه مشکلی پیش اومده بود که موقع کار با PS4 بعد از 2 ساعت صدای فن هاش به شدت بالا می رفت. بعد از کلی فکر کردن جاش رو عوض کردم ، درست شد. خواستم به شما هم بگم جایی که PS4 رو می ذارید ، حتما روش باز باشه که هوا به دستگاه برسه و اطرافش هم باز باشه. یه جوری لبه ی میز بگذارید که فن هاش که بیشتر در طبقه پایین کنسول هست جلوشون باز باشه. بعد برای خودمم یک سوال پیش اومده وقتی گوشم رو به PS4 نزدیک می کنم ، حتی زمانی که بازی توش نیست ، یه صدای سیر سیر کمی ازش میاد ، من PS4 رو با مهلت تست گرفتم ، میخواستم ببینم که اگر این موضوع ایرادی داره برم عوضش کنم.؟؟ . با تشکر از اینکه این نظر رو خوندید.
دقیقا منظورتون از سیر سیر چیه؟؟؟؟فکر میکنم اون صدای فنشه!!!! به هر حال فنش باید کارکنه دیگه((مطمئن نیستما!)) مهلت تستت چقدره؟ تو این مدت مثل چی ازش کاربکش. مشکلی نداشت، واق واق هم کرد تعویض نکن:d

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
دوستان من دستگام گاهی اوقات یه صدای تقی میده !
مطمئن نیستم ولی دقیقا زمانی این صدا رو میده که اون پیغام Login To PSN بالا میاد !
ینی دستگاه مشکل داره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان بهترین هدست برای ps4 همین gold wireless headset هست یا از این بهترم وجود داره؟ دنبال یه هدست خوب میگردم حداکثر 500 تومن می تونم هزینه کنم، همینو بخرم ؟
Headset خوبی هست. مشکلی نداره . اکثرا راضی بودن ..... اگر خواستی بخرش . توی زمینه بازی اینا همه جواب گو هستن .

درستش کردم
یه راه حل پیدا کردم هر وقت تونستم میذارمش توی یه تاپیک چون همه نیازش دارن

چرا به psn وصل نمی شه؟ WV-33898-1 میده؟
این Connection timed out بیشتر مربوط به نت هست یه موقعهایی مربوط به server اما مودم رو ریست کن یه چند دقیقه دیگه امتحان ببین حل میشه یا نه.

دوستان کسی برای مشکل Blue Light of death که بعد از آپدیت دیگه کنسول بالا نمیاد راه حلی داره؟
یه سری اقدامات هست برای اینکه بشه درستش کرد . مثلا رفتن توی Safe mode و restore و format کلی .... یا دراوردن و گذاشتن هارد و اینا ولی تضمینی نیست. اگر نشه کاریش کرد دیگه رفته ...

آقا ببخشید یه سوال درباره PSN
من برا اولین بار اکانتمو ساختم بعد بازی SNIPER ELITE 3 رو آپدیت هم کردم بعد رفتم تو بازی مربع رو زدم تا به PLAY STATION NETWORK وصل شه بعد 2 روز پلاس رایگان رو انتخاب کردم بعد نوشت coneccing to paly station network بعد پنج دقیقه نوشتcould not conect to play station network
دوباره هم که زدم همینجوری شد!!!!!
چیکار کنم؟
ممکنه سرورها مشکل داشته باشن . اما به نته خودت هم بر میگرده . بزار بعدا امتحان کن ....

ببخشید یه سوال دیگه بنظرتون چه بازی بخرم AC , KZ , NFS رو بازی کردم چی بازی هایی طولانی و خوب هستند و gameplay چند ساعته؟
Watch Dogs هم خوده بازیش قشنگه هم کلی کار برای انجام دادن توش هست. بازیش مثل AC خیلی سرگرم کننده هست !!! اصلا پشیمون نمیشی .
Wolf هم هست که بخشه single بازی طولانی هست. مثل یه shooter اصیله کلاسیک هست D: بازیه خوبی هست
TLOU هم که هفته دیگه میاد اونم بازی 20 ساعتی بخشه Single داره و بخشه multi هم که اصلا خسته کنند نیست مثله BF .
بازی ODDWORLD new N Tasty هم 2 روز دیگه میاد توی PSN که البته زمان بازی رو نمیدونم اما طولانی هست ! D: بزار بیاد ببینم چی میشه.

- - -ویرایش - - -

D:
چیزه مهمی نیست
قبلا ازش صحبت شده بود ....

دوستان من دستگام گاهی اوقات یه صدای تقی میده !
مطمئن نیستم ولی دقیقا زمانی این صدا رو میده که اون پیغام Login To PSN بالا میاد !
ینی دستگاه مشکل داره ؟
اون تق هنگام روشن و خاموش شدن میاد
طبیعی هست

no problem !

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
والا!!!
طرف آرزشو داره PS4 داشته باشه و صدای تق تقشو بشنوه. اونوقت شما گیر دادید میگید ترق تق و سیر سیر و بوق بوق و واق واق میکنه!!!

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
والا!!!
طرف آرزشو داره PS4 داشته باشه و صدای تق تقشو بشنوه. اونوقت شما گیر دادید میگید ترق تق و سیر سیر و بوق بوق و واق واق میکنه!!!

نگران بودن ایشون کاملا طبیعیه چون به نظر خودم ps4 خیلی بیشتر از ps3 سر و صدا میکنه و صدا های عجیب غریب زیاد ازش بیرون میاد مخصوصا زمانی که کنسول روشن میشه یا یه دیسک میزاری توش

MianJi

کاربر سایت
Nov 18, 2012
34
نام
محمد میانجی
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.

بنده یک عدد دستگاه پی اس 4 خریدم و از همون ابتدا برای اتصال به PSN و بازی آنلاین مشکل شدید و زیادی داشتم هرکاری هم کردم حتی با تغییر MTU هم مشکل درست نشد.
بنده از مخابرات اینترنت میگیرم و خیلی مشکل دارم. خواستم ببینم پیشنهاد دیگری دارید؟

ممنون از همگی

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان تو اون یکی تاپیک پرسیدم کسی جواب نداد! کس میدونه:

موقع خرید، کارت 14 روزه رایگان پلاس همراه کنسول هست، حالا سوالم اینه که واسه استفاده از این کارت باید حتما کارت psn هم بخریم؟ یا نه، فقط واسه آنلاین واجبه و میشه باهاش از استور خرید کرد؟
اگه نخوایم استفاده کنیم خود فروشنده این کارت رو چند میخره؟

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان سلام اگه دقت کنید تاچ پدرفرو میره و میتونیم برای تایپ بجای ضربدر از اون استفاده کنیم اگه زیاد اینکارو بکنیم و تاچ پد رو فشار بدیم مشکلی پیش نمیاد که؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان سلام اگه دقت کنید تاچ پدرفرو میره و میتونیم برای تایپ بجای ضربدر از اون استفاده کنیم اگه زیاد اینکارو بکنیم و تاچ پد رو فشار بدیم مشکلی پیش نمیاد که؟
چه قدر حساس هستین شما !! تاچ پد برای فشار دادن دیگه ، مگه اینکه بکوبین خراب بشه

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
دوست عزیز شما PS4 هنوز نخریدی ؟؟ بهت قول میدم (بوکمارک کن پستمو) PS4ی که با هزار وسواس میخری اگه تاریخ ساختشم مال روز خریدت باشه بازم خراب خواهد بود از بس که حساسی نسبت به همه چیز PS4 . آخه فن PS4م هستی نمیشه پستاتو ترول محسوب کرد :d . من هیچکدوم از بچه ها رو توی بلک لیستم نزاشتم ولی اگه همینطور ادامه بدی اولین نفری خواهی بود که توی بلک لیستم میری . چون فقط انرژی منفی ساطع میکنی :|

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوست عزیز شما PS4 هنوز نخریدی ؟؟ بهت قول میدم (بوکمارک کن پستمو) PS4ی که با هزار وسواس میخری اگه تاریخ ساختشم مال روز خریدت باشه بازم خراب خواهد بود از بس که حساسی نسبت به همه چیز PS4 . آخه فن PS4م هستی نمیشه پستاتو ترول محسوب کرد :d . من هیچکدوم از بچه ها رو توی بلک لیستم نزاشتم ولی اگه همینطور ادامه بدی اولین نفری خواهی بود که توی بلک لیستم میری . چون فقط انرژی منفی ساطع میکنی :|
عزیز من
من واسه ی یکی از دوستام پرسیدم من خودم دارم وتا دلت بخواد ازش استفاده میکنم این دوست من خیلی وسواسیه و توی سایت عضو نیس منم هر چه قد میگم چیزی نمیشه باور نمیکنه به خدا مخ خودمم خورده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر