هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
به جز انگلیس چه کشوری برای ریجن 2 ساخت که پوند نخواد ؟ اخه با پوند خیلی گرون در میاد . مثلا یه ایتم 50 دلاری استور us تو استور انگلیس 40 پوند زده که خیلی گرونتر در میاد .
چرا هیچ پستی رو نمیشه لایک کرد ؟ ایکون لایک نمیاد .
فکر کنم تمام رجین 2 های اروپا پوند بخواد . حالا کشورش فرق نمیکنه . مگر اینکه تو کشورهای دیگه حساب بانکی داشته باشی

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
من تا 2-3 هفته دیگه میخوام یدونه ps4 بگیرم ، چند تا سوال دارم که ممکنه تکراری باشه ولی حوصله ندارم 900 صفحه رو بگردم ! |-)

1- پلمپ ریجن 1 ، ریجن 2 اروپا و ریجن 2 ژاپن چه جوریه ؟ اگه عکس بذارید ممنون میشم
2- دکمه های ریجن 2 ژاپن رو میشه توی تنظیمات کنسول عوض کرد ؟
3- اون کنسول هایی که روی جعبه زده بود ساخت ژاپن هنوز هم هستن ؟ فکر کنم ریجن 2 اروپا بودن
4- پلاس 1 ماهه از کجا میشه خرید ؟
5- اگه کنسول رو پلمپ نخرم مشکلی پیش نمیاد ؟

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
واسه اینکه بعد از روشن کردن دستگاه اتوماتیک شروع به دانلود بازیا و اپدیت های توی دانلود منیجر نکنه راهی هم هست ؟
من اینترنت حجمی دارم و نمیخوام روزا دانلود کنه
سوال دومم اینه که چطوری دانلود یه فایل رو متوقف کنم؟(pouse)

باید برای متوقف کردن اول اینترنتت رو به مدت 2 یا سه دقیقه قطع کنی بعد که پیغام cannot download دریافت کردی بری و اینترنتت رو وصل کنی

- - -ویرایش - - -

تو کشور های خارج هم مثل اینکه کنسول رو با این برچسب های قلابی و دست دوم میندازن به ملت! اونا هم برچسب آبی ندارن پس کی داره؟:(
IMG_0432.jpg

باو این قضیه پلمپ چیه راه انداختین آخه دستگاها هیچ کدوم پلمپ نیست همش از این برچسب شیشه ای داره بعدشم مگه پلمپ کردن کاری داری آخه یه برچسب بیاید من به همتون یکی یدونه بدم دستگاهاتونو پلمپ کنید دوباره بازش کنید :d

s.f.h

کاربر سایت
Jun 3, 2014
39
نام
فريد
من تا 2-3 هفته دیگه میخوام یدونه ps4 بگیرم ، چند تا سوال دارم که ممکنه تکراری باشه ولی حوصله ندارم 900 صفحه رو بگردم ! |-)

1- پلمپ ریجن 1 ، ریجن 2 اروپا و ریجن 2 ژاپن چه جوریه ؟ اگه عکس بذارید ممنون میشم
3- اون کنسول هایی که روی جعبه زده بود ساخت ژاپن هنوز هم هستن ؟ فکر کنم ریجن 2 اروپا بودن

1- مثل اینکه سونی پولش نمیرسه فعلا پلمپ نمیزنه(البته روی ریجن 2 ژاپن فقط روی بقیه انگار یه تیکه چسب شیشه ای میچسبونه)
2- خیر
3- کلا ps4 از اول ساخت چین بود شرکت fox!!
4- پخ کردم
5- نه ولی حتما مهلت تست بگیر

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
دوستان یه سوال وقتی بخوایم آپدیت یه بازی رو دان کنیم میشه کنسول رو بر روی حالت Standby گذاشت؟

اره میتونی عزیز

- - -ویرایش - - -

ببخشید قسمت براقش که میگید خش نداشته باشه دقیقا کجاس؟

ببین با این بحث مسخره پلمپ بودن یا نبودن چند نفرو گیج کردید بابا دستگاها مشکلی نداره برید راحت بازیتونو بکنید ای بابا

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536

1 - فرقی ندارن . روشون به انگلیسی ژاپنی ..... نوشته شده . پلمپ هم ندارن ! پلمپ خاصی ندارن
2 - فکر کنم تو این آپدیتهایی که دادن بشه تغییر داد , درست یادم نیست
3 - نمیدونم باید برید بازار بپرسید .
4 - سایتهای زیادی برای فروش میزارن
5 - تا پلمپ چی باشه . اون چسب رو میشه راحت کند و دوباره زد .
زیاد فکر بد نکنید

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
اقا الان که اومدم ps4 رو روشن کردم دیسک ولفنشتاین داخلش بود یهو خودش اومد بیرون هرچی هم سعی میکنم دیسک رو داخلش بزارم نمیره توش!

دوستان خواهش میکنم کمک کنید :((

برا خود من اینطوری شده بود ببین چه افقی بزاری چه عمودی چه آویزون کنی قاپو دراری هیچ تاثیری نداره برا من که نداشت رفتم دادم یه رجیون 2 خریدم

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
فکر کنم تمام رجین 2 های اروپا پوند بخواد . حالا کشورش فرق نمیکنه . مگر اینکه تو کشورهای دیگه حساب بانکی داشته باشی

با اکانت امارات نمیشه برای ریجن 2 خرید کرد ؟ حتما بازی باید ریجن 2 امارات باشه یا هر ریجن 2 ی میشه ؟

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
معلومه نصفتون كنسول رو نخريديد الكي زديد. برادرا اون پلمپ زير جعبه layer هست وقتي جعبه لاير رو برداريد زيرش يه جعبه ديگس روي اون پلمپه! رنگش هم آبيه با آرم پلي استيشن!:|

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
معلومه نصفتون كنسول رو نخريديد الكي زديد. برادرا اون پلمپ زير جعبه layer هست وقتي جعبه لاير رو برداريد زيرش يه جعبه ديگس روي اون پلمپه! رنگش هم آبيه با آرم پلي استيشن!:|

میدونیم خوب :| مشکل این هست که نداره :|

- - -ویرایش - - -

دوستان این برچسب رو ول کنید اصلا پلمپ باشه یا نباشه :| دستگاه نو باشه بشینید بازی کنید :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر