هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
ببخشید دوستان من 3 تا سوال دارم

1- من اگه از طریق خود دستگاه یعنی از بخش software update کنسول اقدام به آپدیت کنم و از طریق فلش آپدیت نکنم آپدیت مخصوص به خود ریجن و کنسول اتوماتیک دانلود و نصب میشه ؟ یعنی این کسایی که میگید بعد از آپدیت 1.72 به مشکل برخوردند از طریق فلش فایل آپدیت رو نصب کردند ؟!

2- شرمنده این سوال تکراریه
کلا چند تا ریجن داریم ؟ به نظرتون کدوم ریجن رو بگیرم بهتره ؟

3- من اگه بخوام بازی های ps4 رو آپدیت کنم باید از کجا افدام کنم ؟ مثلا من الان میخوام آخرین پچ یا آپدیت رو برای بازی watch dogs یا kill zone shadow fall بگیرم باید چیکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
فکر نمیکنم
یه دونه هست که فکر کنم نیاز به credit card داره ×_× البته اگر اشتباه میکنم که دوستان راهنمایی کنن.
اگر دنباله انلاین بازی کردن و بازیهای پلاس هستی بهتره همون 3 ماه یا 1 سال رو یک راست بخری
نه نیستش. این ماه Pixle Junk Ultimate Shooter هست و Trine II .

مطمئنی که این ماه Pixle Junk Ultimate Shooter هست؟ چون من دو روز پیش رفتم فقط یه فیلم ازش بود
اگه مطمئنی هست بگو برا دانلودش کجا برم دمت گرم

- - -ویرایش - - -

ببخشید دوستان من دو تا سوال دارم

1- من اگه از طریق خود دستگاه یعنی از بخش software update کنسول اقدام به آپدیت کنم و از طریق فلش آپدیت نکنم آپدیت مخصوص به خود ریجن و کنسول اتوماتیک دانلود و نصب میشه ؟ یعنی این کسایی که میگید بعد از آپدیت 1.72 به مشکل برخوردند از طریق فلش فایل آپدیت رو نصب کردند ؟!

بین ریجن 1 و 2 و 3 و 4 کدوم رو بگیرم به نظرتون بهتره ؟ البته نمیدونم چند تا از ریجن ها تو ایران هستند ولی من همه رو گفتم دیگه

1- اگر از خود دستگاه آپدیت کنی آره خودش آپدیت مخصوص خودشو پیدا میکنه و دانلود میکنه اما در مورد آپدیت 1.72 مشکلش فقط مخصوص کسانی نیست که با فلش نصب کردند حتی بعضی از کسانی که از طریق خود دستگاه آپدیت کردند هم مشکل داره مثل اینکه مشکل از آپدیت هست و تا آمدن آپدیت بعدی باید صبر کرد

2- من اصلا رجیون 4 نشنیدم ولی برای خرید رجیون 2 پیشنهاد میشه البته اینم بگم که تولید 2014 خرابی نه اینکه بگیم ندارن ولی نزدیک به صفر هستش

موفق باشی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مطمئنی که این ماه Pixle Junk Ultimate Shooter هست؟ چون من دو روز پیش رفتم فقط یه فیلم ازش بود
اگه مطمئنی هست بگو برا دانلودش کجا برم دمت گرم
توی استوره من ( ریجن استرالیا ) که با Trine II یک جا برای پلاس این ماه free شدن. توی همون قسمت PLUS باید باشه ...

ببخشید دوستان من 3 تا سوال دارم

بین ریجن 1 و 2 و 3 و 4 کدوم رو بگیرم به نظرتون بهتره ؟ البته نمیدونم چند تا از ریجن ها تو ایران هستند ولی من همه رو گفتم دیگه

3- من اگه بخوام بازی های ps4 رو آپدیت کنم باید از کجا افدام کنم ؟ مثلا من الان میخوام آخرین پچ یا آپدیت رو برای بازی watch dogs یا kill zone shadow fall بگیرم باید چیکار کنم ؟
1.بله به صورت مستقیم نصب و دانلود میشه.
2. فرقی نداره .
4. یا از طریق دستگاه یا از طریقه BayLife که میتونی تاپیکش رو بخونی .

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
توی استوره من ( ریجن استرالیا ) که با Trine II یک جا برای پلاس این ماه free شدن. توی همون قسمت PLUS باید باشه ...

1.بله به صورت مستقیم نصب و دانلود میشه.
2. فرقی نداره .
4. یا از طریق دستگاه یا از طریقه BayLife که میتونی تاپیکش رو بخونی .
از طریق دستگاه چطوری میتونم بازیهای ps4 رو آپدیت کنم ؟
میشه توضیج بدید ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از طریق دستگاه چطوریه میتونم بازیهای ps4 رو آپدیت کنم ؟
میشه توضیج بدید ؟
خودش auto دانلود میکنه و نصب میشه وقتی به psn متصل هستید.

2- من اصلا رجیون 4 نشنیدم ولی برای خرید رجیون 2 پیشنهاد میشه البته اینم بگم که تولید 2014 خرابی نه اینکه بگیم ندارن ولی نزدیک به صفر هستش

موفق باشی
Region 4 استرالیا و نیوزلند هست D: لول.

Last edited by a moderator:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
من امشب میرم کنسولو بخر به امید خدا:x

باز یه سوال دارم: مگه کنسول رجین 2 مال اروپا نیست؟ یا ژاپن هم داره؟

چون بعضی جاها می خوندم که ژاپن عملکرد بعضی دکمه ها عوض میشه ..اگه این جوریه که من نخرم

ممنون میشم یه راهنمایی کلی برا خرید کنسول بگید ممنون.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
نباید آپدیت میکردی. آپدیت 1.72 با بعضی کنسول ها مشکل داره. صفحات قبل رو اگر میخوندی چندبار خودم گفتم که ترجیحا اپدیت نکنید تا ببینیم سونی بیانیه ای چیزی میده یا نه ولی خیلیا گوش نکردن.

فعلا کاری از دستت بر نمیاد. باید منتظر بمونی تا سونی اپدیت جدید بده. اگر با اون اپدیت کنسول درست بشه که هیچی، اگر نشه کنسولت مشکل سخت افزاری پیدا کرده و مستقیما باید بندازیش سطل زباله. امیدوارم ضرر نخوری فقط.
یعنی ممکنه با آپدیت مشکل سخت افزاری پیدا کنه؟

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437

چون بعضی جاها می خوندم که ژاپن عملکرد بعضی دکمه ها عوض میشه ..اگه این جوریه که من نخرم

ریجن 2 اروپا داریم ریجن 2 ژاپن هم داریم که ریجن 2 اروپا کمی گرونتره.
ریجن 2 ژاپن مثل ریجن 3 برای تایید و باز شدن صفحه و مواردی از این قبیل به جای X برای تایید از O استفاده میشه.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----

پیشاپیش مبارکه!
ریجن دو، دو مدل ژاپن و اروپا داره یعنی شامل دو کشور میشه؛داخل ریجن دو ژاپن برای تایید در منو های دستگاه از O استفاده میشه و برای عقب برگشتن از X استفاده میشه.و اینکه داخل بازی ها هیچ تفاوتی ندارن و در ریجن ۱،۲،۳،۴ هیچ تفاوتی نیس در عملکرد دکمه ها در بازیا نیس
دارید کنسولو میگیرید حتما مهلت تست بگیرید و اکه نداد وارانتی یا گارانتی تعویض خود فروشگاهو بگیرید و ضمانت تعمیر یا گارانتی نگیرید!توی یکی دو روز اولم مث چی ازش کار بکشید.و اینکه از یک فروشگاه معتبر بگیرید که کار تخصصیش این باشه.

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
من شنیدم اکانت ژاپن 14 روز رایگان داره و نیاز به کردیت کارت اینام نداره حالا نمیدونم چقدر این حرف درسته یه امتحان بکن
بله درسته تازه وقتی مهلتش تموم شدید میتونید یک اکانت دیگه باز کنید یعنی مجانیه کلا

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام؛

ریجن ها کوچکترین فرقی با هم ندارن اما چون عمده ی مشکلات مربوط به ریجن 1 ها بوده؛ پیشنهاد میشه ریجن 2 بگیرید. البته یه سریا حساس نیستن و ریجن 1 میگیرن و مشکلی هم نداره اما ترجیحا ریجن 2 بگیرید. حتما هم تاریخ ساخت کنسول 2014 باشه.

ممنون عزیز. فقط این که ریجن 2 اروپا یا ریجن 2 ژاپن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر