هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ریموت پلی روی ویتا چه طوره ؟ من شنیدم لگ داره !! مشکل خاصی نداره تو اجرا ؟
من remote رو زیاد امتحان کردم
باید نزدیکش باشی . اگر خیلی دور باشه Lag میندازه یا تاخیرش واضح میشه.
کیفیتش خیلی خوبه اصلا مشکلی نداره .من بازیهای COD - Assassins Creed- Tomb Rainer - MGS اینا رو امتحان کرد با چندتا بازی دیگه که خیلی ok بودن !
البته کنترلش هم باید یاد بگیری چون بعضی ها رو map میکنه پشت
بازیا هم فقط توی 30 فریم بر ثانیه stream میشه یعنی بازیهایی مثل bf , tm , mgs و ... و ... که 60 فریم هستن توی ویتا 30 فریم میشن

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من remote رو زیاد امتحان کردم
باید نزدیکش باشی . اگر خیلی دور باشه Lag میندازه یا تاخیرش واضح میشه.
کیفیتش خیلی خوبه اصلا مشکلی نداره .من بازیهای COD - Assassins Creed- Tomb Rainer - MGS اینا رو امتحان کرد با چندتا بازی دیگه که خیلی ok بودن !
البته کنترلش هم باید یاد بگیری چون بعضی ها رو map میکنه پشت
بازیا هم فقط توی 30 فریم بر ثانیه stream میشه یعنی بازیهایی مثل bf , tm , mgs و ... و ... که 60 فریم هستن توی ویتا 30 فریم میشن

کنترلش که اره ظاهرا R3 ,L3 ,L2,R2 میره پشت .فاصله مثلا چند متر باشه مشکل داره ؟ چهار متر خوب کار میکنه ؟
ولی من مشکلم اینکه خیلی گل نکرده و کسی ازش حرف نمیزنه (خودت چندبار فقط دیدم) و روش مانور نمیدن !
به نظرم خیلی جذاب مثلا بازیهای غول نسل هشتم برن تو ویتا!ولی احساس میکنم اونی که باید نیست !
من دوست دارم مثلا ماموریتهای فرعی که وقت میخوان تو ویتا برم .

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
از کجا میشه فهمید یک PS4 خرابه؟

در اولین مرحله تکونش بده یواش ببین صدایی توش نمیاد یعنی چیزی نشکسته باشه :d

در دومین مرحله روشن کن ببین بالا میاد اصلا :-?

در سومین مرحله باهاش بازی کن یه چند ساعت ببین صدای فن و ... طبیعیه یا نه

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
سلام دوستان بلاخره ps4 ریجن 2 خریدم:bighug:
کنسول رو ابدیت کردم به 1.71 بعدشم ذیسک killzone رو گزاشتم شروع کرد به نصب کردن بعدش که enter رو زدم برم تو بازی چشتون روز بد نبینه هنگ کرد:(( مجبور شدم از برق بکشمش.
دوباره روشنش کردم حدود 4 ساعت بازی کردم هیچ مشکلی نداشت دور فنش هم طبیعی بود به نظرم
الان چون همون اول هنگ کرد مشکلی داره ؟ مهلت تست دارم عوضش کنم ؟ من ps3 که داشتم خیلی هنگ میکرد به خاطر همین فکر نمیکنم مشکلی باشه به نظرتون چیکار کنم ؟ ps4 شما تا حالا هنگ کرد که مجبور شید از برق بکشینش ؟

warhorse

کاربر سایت
Aug 22, 2013
37
نام
پوریا
دوستان من میخوام ps4 بگیرم ریجن 2 میخواستم بپرسم تو ریجن 2 دکمه select دایره ی یا ضبدر و اگه دایره است میشه ضبدرش کرد ؟
سلام
در ps4دکمه ی select وجود نداره وبا دایره select میشه ولی من فکر میکنم اگر آپدیت کنید بشه همچین تغییری ایجاد کرد ;););)

mgh2014

کاربر سایت
Apr 8, 2014
75
نام
محمد
سلام دوستان بلاخره ps4 ریجن 2 خریدم:bighug:
کنسول رو ابدیت کردم به 1.71 بعدشم ذیسک killzone رو گزاشتم شروع کرد به نصب کردن بعدش که enter رو زدم برم تو بازی چشتون روز بد نبینه هنگ کرد:(( مجبور شدم از برق بکشمش.
دوباره روشنش کردم حدود 4 ساعت بازی کردم هیچ مشکلی نداشت دور فنش هم طبیعی بود به نظرم
الان چون همون اول هنگ کرد مشکلی داره ؟ مهلت تست دارم عوضش کنم ؟ من ps3 که داشتم خیلی هنگ میکرد به خاطر همین فکر نمیکنم مشکلی باشه به نظرتون چیکار کنم ؟ ps4 شما تا حالا هنگ کرد که مجبور شید از برق بکشینش ؟
مشکلی نداره
یه باگ بود

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا
سلام
در ps4دکمه ی select وجود نداره وبا دایره select میشه ولی من فکر میکنم اگر آپدیت کنید بشه همچین تغییری ایجاد کرد ;););)

در ریجن دو اروپا select با ضبدر انجام میشه ولی در ریجن دو ژاپن select با دایره انجام میشه.
به هیچ وجه نمیشه جاشون رو عوض کرد و آپدیت هم تاثیری نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کنترلش که اره ظاهرا R3 ,L3 ,L2,R2 میره پشت .فاصله مثلا چند متر باشه مشکل داره ؟ چهار متر خوب کار میکنه ؟
ولی من مشکلم اینکه خیلی گل نکرده و کسی ازش حرف نمیزنه (خودت چندبار فقط دیدم) و روش مانور نمیدن !
به نظرم خیلی جذاب مثلا بازیهای غول نسل هشتم برن تو ویتا!ولی احساس میکنم اونی که باید نیست !
من دوست دارم مثلا ماموریتهای فرعی که وقت میخوان تو ویتا برم .
هم پشت و هم روی touch screen . مثلا توی Killzone امتحان کرده بودم ماله touch pad رفته بود روی صفحه جلو . کلا بد نبود جالب بود !!!_!!!
والا 4 متر که اصلا مشکلی نداره ... توی خونه زیاد نگران نباش ok هست.
چون remote play بیشتر یه companion هست نه بایدی و لازمه برای همین اجباری هم نداره استفاده کردنش. من خودم استفاده زیادی نکردم .خب راحتل میشنم روی tv با کیفیت بالا بازی میکنم ×_×
اره دیگه به هر حال یه بازیهایی رو میشه باهاش بازی کرد ! مثلا Outlast لول !!!_!!! حال میده D: یا assassins و tomb raider هم خوب بودن و یا rayman.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر