هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام من می خوام پنج شنبه یا شنبه برم یک بازی جدید بگیرم بین واچ داگز و ولفنشتاین و مرد عنکبوتی و تامب رایدر و کیلزون موندم کدوم بهتره بعد من یک بازی اینفموس دارم بخش داستانی رو با کارمای خوب رفتم و دیگه انگیزه ادامشو با کارمای بد ندارم تقریبا دو هفته خریدمش و همه چیز نو و سالم چقد می ارزه بعد بچه ها من دیدم چون بازی نو خریدن با دست دوم خرید یا تعویض کردن بازی ها فرقی نداره می خوام ازاین به بعد تعویض کنم دو تا سوال داشتم 1- بازی های دسته دوم روی عمر دستگاه تاثیر داره یا نه 2- دستگاه ویروس نمی گیره

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
آقا یه سوال دیگه killzone مولتی پلیرش ارزش داره ؟
منظورم اینه که پلیراش زیادن ؟
خسته کننده نیست ؟
به کالاف میرسه که بشه یه سال با مولتیش حال کرد ؟
پرستیژ داره ؟
لول آپش زود تموم نمیشه ؟
ازین حرفا :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا یه سوال دیگه killzone مولتی پلیرش ارزش داره ؟
منظورم اینه که پلیراش زیادن ؟
خسته کننده نیست ؟
به کالاف میرسه که بشه یه سال با مولتیش حال کرد ؟
پرستیژ داره ؟
لول آپش زود تموم نمیشه ؟
ازین حرفا :d
مولتیش خوبه بد نیست ! اما به نظره من Battlefield 4 بهتره ... ! ب
اوناش رو نمیدونم. بهتره از تاپیکش ببینی
من اون موقع خریده بودم اصلا از multi خوشم نیومد. کلا یه سری ghosts رو بازی کردم بعدش bf از همه به نظرم بهتر بود !
البته مولتی های جالبترهم تو راه هستن .مثل Evolve - Destiny که امسال میان.

یعنی هی زارت و زورت میهنگه ؟
~_~
نه ... من فقط بازی برام 3-4 بار crash کرد اما خوده دستگاه فکر کنم هنگ نکرد تا الان اصلا.

سلام من می خوام پنج شنبه یا شنبه برم یک بازی جدید بگیرم بین واچ داگز و ولفنشتاین و مرد عنکبوتی و تامب رایدر و کیلزون موندم کدوم بهتره بعد من یک بازی اینفموس دارم بخش داستانی رو با کارمای خوب رفتم و دیگه انگیزه ادامشو با کارمای بد ندارم تقریبا دو هفته خریدمش و همه چیز نو و سالم چقد می ارزه بعد بچه ها من دیدم چون بازی نو خریدن با دست دوم خرید یا تعویض کردن بازی ها فرقی نداره می خوام ازاین به بعد تعویض کنم دو تا سوال داشتم 1- بازی های دسته دوم روی عمر دستگاه تاثیر داره یا نه 2- دستگاه ویروس نمی گیره
1.نه.
2.نه

به نظره من
Watch dogs خیلی خوبه
laugh22.gif

اون Wolfenstien هم باحاله !!!!
tomb raider هم اگر قبلا بازی کردی که مهم نیست.

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
از کجا میشه فهمید یک PS4 خرابه؟

خب اینجا الان ما دو صورت داریم!

1. وقتی PS4 رو روشن کنید دو عدد چشم داره که باز میشه و بهتون یه نگاه معناداری میکنه و اگر دقت کنید یه کم داره درد میکشه! این درد میتونه دردی از جناح GPU باشه! پس مشکلی نیست میشه با موفین و آنتی بیوتیک های مختلف درمانش کرد! ولی بهتره که ببریدش بهزیستی و یکی دیگه بگیرید!
2. یک نوع PS4 هم وجود داره که معروفه به "سکتناسیم(!)". این نوع کنسول همون سکته ای خودمون هست و وقتی برای اولین بار بزنیدش به برق در اثر سکته مغزی و آسیب به نخاع فلج خواهد شد و دیگر توانایی برای پردازش ندارد! این نوع PS4 ها باید به بهشت زهرا منتقل شوند...

-----------------
خب آخه مرد حسابی :| 850 صفحه مشکلات رو گفتن به خدا 5 دیقه زمان نمیبره یه گشت بزن بخون ببین چی بوده! بعدشم هزار بار گفتن که کنسول های 2014 به بعد دیگه 1 در 100000 مشکل دارن! مشکلش هم زیاد حاد نیست!:| خدایا یه عقلی به بعضیا بده یه پولی به ما، ما این کنسول رو بخریم:|

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
از چراغش مشخصه دیگه :D
چراغش ک نمیدونم چطوری وضعیت شارژو نشون میده ولی من کاری به اون ندارم. منظورم اینه ک الان ک شارژ دسته پر شده کافیه یا اینکه مثل گوشی موبایل ک میگن باید برا دفعه اول 10 ساعت شارژ بشه اینم باید بیشتر تو شارژ بمونه؟
بعد یه سوال دیگه. من بتل ریجن دو دارم ، اگه یه اکانت ریجن دو بسازم بهد میتونم از استور امریکا براش پلاس بگیرم؟ چون برا خریده دی ال سی مجبورم اکانت 2 بسازم ولی استور امریکا ارزون تره

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
دوستان من می خوام کنسول بگیرم :)
حالا سوالم اینه که بازی های FPS و شوتر رو با دسته می شه راحت بازی کرد؟آخه همه می گن موس و کیبورد یه چیز دیگست.
منم تا الان با موس و کیبورد بازی کردم و هیچ تجربه ای از بازی شوتر روی کنسول نداشتم
ممنون می شم بدون هیچ گونه تعصب و غرض ورزی منو راهنمایی کنید :)

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان من می خوام کنسول بگیرم :)
حالا سوالم اینه که بازی های FPS و شوتر رو با دسته می شه راحت بازی کرد؟آخه همه می گن موس و کیبورد یه چیز دیگست.
منم تا الان با موس و کیبورد بازی کردم و هیچ تجربه ای از بازی شوتر روی کنسول نداشتم
ممنون می شم بدون هیچ گونه تعصب و غرض ورزی منو راهنمایی کنید :)

باور کنید من خودم یک زمانی میگفتم امکان نداره روزی بتونم با دسته ی PS این طور بازی هایی رو بازی کنم فقط با موس میشه انجام بدم اما باور کنید از وقتی خریدم میگم با موس نمیشه اون طور بازی هایی رو انجام داد :d

فقط یک ساعت طول میشکه تا عادت کنید بعد دیگه عاشقش میشید
yahoo_8.gif

s.f.h

کاربر سایت
Jun 3, 2014
39
نام
فريد
چراغش ک نمیدونم چطوری وضعیت شارژو نشون میده ولی من کاری به اون ندارم. منظورم اینه ک الان ک شارژ دسته پر شده کافیه یا اینکه مثل گوشی موبایل ک میگن باید برا دفعه اول 10 ساعت شارژ بشه اینم باید بیشتر تو شارژ بمونه؟
بعد یه سوال دیگه. من بتل ریجن دو دارم ، اگه یه اکانت ریجن دو بسازم بهد میتونم از استور امریکا براش پلاس بگیرم؟ چون برا خریده دی ال سی مجبورم اکانت 2 بسازم ولی استور امریکا ارزون تره

تو گوشيم نيازى نيست ١٠ ساعت بمونه مگه ١١٠٠ ه.هروقت تموم شد ميتونى استفاده كنى

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر