هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
دوستان من می خوام کنسول بگیرم :)
حالا سوالم اینه که بازی های FPS و شوتر رو با دسته می شه راحت بازی کرد؟آخه همه می گن موس و کیبورد یه چیز دیگست.
منم تا الان با موس و کیبورد بازی کردم و هیچ تجربه ای از بازی شوتر روی کنسول نداشتم
ممنون می شم بدون هیچ گونه تعصب و غرض ورزی منو راهنمایی کنید :)

من اولین بازی اول شخصی که با دسته روی کنسول زدم کیلزون 3 بود اولش خیلی بد بود همش میمردم و مثلا همش دستمو از روی آنالوگ برمیداشتم دوباره میزاشتم واسه همین کند بودم
ولی الان با موس خیلی کار واسم سخته و فرتو فرت با دسته آدم میکشم توی بازیا و هیچ وقت دستمو از روی آنالوگ برنمیدارم

mgh2014

کاربر سایت
Apr 8, 2014
75
نام
محمد
سلام من تازه یک هفته کنسول خریدم
داخل یک هفته دومین باره که وقتی دستگاه رو روشن می کنم صدا نداره و باید خاموش روشن کنم تا خوب شه چرا؟ کنسولم مشکل داره یا نرمفزاریه؟

آخرین ویرایش:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
داخل یک هفته دومین باره که وقتی دستگاه رو روشن می کنم صدا نداره و باید خاموش روشن کنم تا خوب شه چرا؟ کنسولم مشکل داره یا نرمفزاریه؟

سلام، مبارک باشه!
برا منم چندبار اینجوری شده ولی تلوزیون رو که خاموش،روشن کردم ردیف شده صداش..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کنسول من بعضی موقع ها که کنسولمو روشن میکنم صدا نداره و باید خاموش و روشن کنم تا درست بشه علت چیه؟
برای من چند باری شده
141fs743150.gif

بیشتر فکر کنم به دلایله باگها نرم افزاری هست. زیاد نگران نباش. ok هست .

حالا سوالم اینه که بازی های FPS و شوتر رو با دسته می شه راحت بازی کرد؟آخه همه می گن موس و کیبورد یه چیز دیگست.
منم تا الان با موس و کیبورد بازی کردم و هیچ تجربه ای از بازی شوتر روی کنسول نداشتم
عادت میکنی نگران نباشه D:
2cf37ep.gif

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین

دوست عزیز از نظر عادت کردن که 100% عادت میکنی..ولی بازم اگه بخوای راه حل هست. یه قطعه هست به نام xim4 فکر کنم به زودی بیاد یا شایدم اومده باشه، کمک میکنه که کیبورد و موس رو بشه ازشون توی بازی ها استفاده کرد راحت...ولی دسته بهتره کلا لم میدی راحت بازیتو میکنی :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

عادت می‌کنی. کیفیت گیم‌پدها هم خیلی بهتر از دو نسل قبل شده و راحت‌تر می‌شه بازی کرد. مسلماً مثل ماوس و کیبورد نمی‌شه، اما مهم اینه که تمام رقیباتون توی آنلاین هم دارن با همون دسته بازی می‌کنن! تو کمپین هم که مردن و نمردن زیاد مهم نیست :d

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
کنسول من بعضی موقع ها که کنسولمو روشن میکنم صدا نداره و باید خاموش و روشن کنم تا درست بشه علت چیه؟

مشکل از tv ـیه
یا بد وصل شدن HTMI مثلا من روی PS3 این مشکلو داشتم بخاطر تلویزیون ولی با تلویزیون سونی الانم یه بارم این اتفاق نیفتاده

- - -ویرایش - - -

یعنی هی زارت و زورت میهنگه ؟

من بعضی وقتا که میرم توی اکانت پی اس انم یا استور هنگ میکنه دکمه هوم رو میزنم درست میشه!:bighug::>b-);)

دوستان كنسول ريجن 2 زاپن زيرش تاريخ توليد نوشته ؟يا فقط ريجن 1 تاريخ توليد نوشته

همه ریجینا نوشته;)

- - -ویرایش - - -

عجب بدبختی داریم این سونی یه آپدیت واسه جابجا کردن دوتا دکمه X و O نمیده واسه ریجین آسیا
توی منوی کنسول اول باید دایره بزنم واس اینتر توی بازی ایکس یعنی بیش از 10 بار شده وسط یه نرم افزار حساس مث sharefactory بودم ایکس زدم به جا دایره همه چیزا پریده:|
سونی توروخدا یه آپدیت واسه این و تغییر رنگ ال ای دی دسته بده(من دوست دارم سفید باشه خیلی قشنگه وقتی دسته روشن میشه سفیده):x

Last edited by a moderator:

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
نه داداش کنسولی که گرفتم ریجن 2 زاپنه روی جعبه هم چیزی درباره تاریخ تولید نوشته نیست

مال خودمم ریجین 2 ژاپنه ساخت 28/4/2014

- - -ویرایش - - -

نه داداش کنسولی که گرفتم ریجن 2 زاپنه روی جعبه هم چیزی درباره تاریخ تولید نوشته نیست

میگم بارکد روی جعبه رو با Qr scanner تست کن نشون میده تاریخ تولیدو

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

ریجن 2 ژاپن اصلا تاریخ تولید جایی قید نشده . ماله خودمم هم ریجن 2 ژاپنه .
ولی چون توی سال 2014 لانچ شده توی ژاپن احتمال 99% ساخت 3 ماه اول 2014 هست

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
پس يعني اونجايي كه تو عكس اول نوشته D13 منظورش سه ماهه ي چهارم 2013 نيست ؟

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
پس يعني اونجايي كه تو عكس اول نوشته D13 منظورش سه ماهه ي چهارم 2013 نيست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر