هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان من الان خیابون سعدی مشهد بودم همشون ریجن 2ژاپن داشتن ب قیمت مناسب ولی در عوض همشون مهلت تست نداشتن و خیلی کم ریجن 2 اروپا دیدم. (بگذریم از این که همشون ادعا داشتن ریجن 2شون مال اروپاست و تنها چیزی که ادعا شونو رد می کرد کد دستگاه بود که chu 1000a بود)

خیلیا شون می گفتن همه ی کنسولای ریجن 2 تولید 2014 هستن. م یخواستم بدونم تو ریجن 2 کجاش می نویسه که زمان سختش کی هست؟
در ضمن کنسول های ریجن 2 ژاپن از نظر خرابی مثل ریجن 2 اروپا بی نقصن؟ (تقریبا)
راستی ریجن 2 ژاپن بجز دو دکمه X و دایره هیچ و هیچ فرقی با ریجن 2 اروپا نداره؟این دو دکمه رو میشه در تنظیمات درست کرد یا برای همیشه همین طوری می مونه؟ در ضمن تو بازیا مثلا بازی tlou اگه تو ریجن 2 اروپا با X مشت بزنه توی ریجن 2 ژاپن باید با O مشت زد یا این تغییر دکمه ها فقط توی منو هست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
رفقا تا الان مشکلی مبنی بر داغ شدن کنسول گزارش شده یا نه؟
سلام
نه Ps4 مشکله گرمایی نداشته تا الان که به صورت جدی گزارش شده باشه .
از این بابت جای نگرانی نیست

دوستان من الان خیابون سعدی مشهد بودم همشون ریجن 2ژاپن داشتن ب قیمت مناسب ولی در عوض همشون مهلت تست نداشتن و خیلی کم ریجن 2 اروپا دیدم. (بگذریم از این که همشون ادعا داشتن ریجن 2شون مال اروپاست و تنها چیزی که ادعا شونو رد می کرد کد دستگاه بود که chu 1000a بود)

خیلیا شون می گفتن همه ی کنسولای ریجن 2 تولید 2014 هستن. م یخواستم بدونم تو ریجن 2 کجاش می نویسه که زمان سختش کی هست؟
در ضمن کنسول های ریجن 2 ژاپن از نظر خرابی مثل ریجن 2 اروپا بی نقصن؟ (تقریبا)
راستی ریجن 2 ژاپن بجز دو دکمه X و دایره هیچ و هیچ فرقی با ریجن 2 اروپا نداره؟این دو دکمه رو میشه در تنظیمات درست کرد یا برای همیشه همین طوری می مونه؟ در ضمن تو بازیا مثلا بازی tlou اگه تو ریجن 2 اروپا با X مشت بزنه توی ریجن 2 ژاپن باید با O مشت زد یا این تغییر دکمه ها فقط توی منو هست؟
در مورد تاریخ ساخت همین پستهای بالا رو بخونی دست گیرت میشه جوابه سوالت.
زمان ساخت پشته کنسول هست .... یا از سریالش فکر کنم میشه فهمید
اما کنسولهای ریجن 2 مشکله زیادی نداشتن که جای نگرانی باشه

ریجن japan هم مشکلی نداشته . japan باید همه ساخت 2014 باشن .

برای همیشه فعلا همینطوری هست تا اینکه سونی option قرار بده که بشه این تنظیم رو عوض کرد . نه تو بازیا تاثیری نداره ! مگر اینکه بازی نسخه ریجن 3 بخری.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
در مورد تاریخ ساخت همین پستهای بالا رو بخونی دست گیرت میشه جوابه سوالت.
زمان ساخت پشته کنسول هست .... یا از سریالش فکر کنم میشه فهمید
اما کنسولهای ریجن 2 مشکله زیادی نداشتن که جای نگرانی باشه

ریجن japan هم مشکلی نداشته . japan باید همه ساخت 2014 باشن .

برای همیشه فعلا همینطوری هست تا اینکه سونی option قرار بده که بشه این تنظیم رو عوض کرد . نه تو بازیا تاثیری نداره ! مگر اینکه بازی نسخه ریجن 3 بخری.

دستت درد نكنه. عزيز
در ضمن يعني بازي ريجن ١ يا ٢(حالت عادي) بازي كردنش در كنسول ريجن ٢ اروپا يا ريجن ١ هيچ فرقي با بازي كردن همون ديسك در ريجن ٢ ژاپن نداره؟

MEHRDAD05

کاربر سایت
Apr 16, 2013
115
نام
mehrdad
سلام چند تا سوال داشتم.
ميخواستم ببینم ریجن ۱،از کجا میشه فهمید تولید۲۰۱۴،چون میگن تولیدات ۲۰۱۴بهترن
بعد از کجا میشه فهمید ریجن ۲مال ژاپنی یا مال اروپا
یه سوال هم در مورد بازی هاش، اونجایی که میخام بازی رو بفروشند(دسته دو)میگن کد ها رو استفاده کردم یعنی چی؟چه تغییری در بازی داره؟(مثلا wd)
اگه بخوام یه بازی دسته دو بگیرم و نفر قبلی بازی رو تموم کرده باشه برای من چه اتفاقی میفتم؟

- - -ویرایش - - -

سلام چند تا سوال داشتم.
یه سوال هم در مورد بازی هاش، اونجایی که میخام بازی رو بفروشند(دسته دو)میگن کد ها رو استفاده کردم یعنی چی؟چه تغییری در بازی داره؟(مثلا wd)
اگه بخوام یه بازی دسته دو بگیرم و نفر قبلی بازی رو تموم کرده باشه برای من چه اتفاقی میفتم؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام چند تا سوال داشتم.

- - -ویرایش - - -

سلام چند تا سوال داشتم.

ریجن 1 زیر دستگاه تاریخ تولید رو قید کرده . مثلا june 2014 نوشته یا D13 که یعنی 3 ماه اخر 2013
ریجن 2 ژاپن داخل منو دستگاه با o اوکی میکنه و با x کنسل میکنه . همچنین زیر دستگاه تاریخ ساخت کنسول رو ذکر نکرده . همچنین از جعبه هم مشخصه . معمولا 2 تا جعبه روی هم کشیده شده :D . یه کد دانلود نک توی جعبه هست و خب دفترچه کاتالوگ هم ژاپنیه . وقتی هم کنسول رو روشن کنی پیام تبریک یا همون ولکامش به زبان ژاپنی هست . کلا مشخصه :D . روی جعبه هم ژاپنی نوشته . زیر خود جعبه هم توی یه دایره عدد 2 نوشته . دیگ والو چیزی یادم نمیاد :D
بعضی بازی ها یه کد دارن واسه دانلود بعضی چیزای اضافه . مثلا اینفیموس نسخه ایمیتد یه کد میده که میتونی یه مشت محتوای اضافه دانلود کنی . کد رو روی یه تیکه کاغذ رنگی نوشته و داخل باکس بازی هست .
هیچی . اتفاق خاصی نمیوفته . کلا بازی اوریجینال و دست دوم فرقی نداره فقط یه سلفون روش نیست . سیو بازی توی دستگاه سیو میشه . ربطی به دیسک نداره :)

- - -ویرایش - - -

کسی که عاشق انحصاری های جفت کنسول هاست تکلیفش چیه؟
از یه طرف halo و geow و titanfall و ...
از طرف دیگه gowو tlouو infamous و ...
:|

یا 2 تاش رو میخری یا مخ دوستت رو میزنی اون ایکس باکس بگیره تو پلی 4 بعد با هم کنسول هاتون رو سر انحصاری ها عوض میکنید . یا هم هیچ کودوم رو نمیگیری میشینی سریال میبینی :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
برای ساخت اکانت باید آدرس آمریکا بدی..؟ بعد ریجن 1 ها باید کشور رو بزنن USA

کسی که عاشق انحصاری های جفت کنسول هاست تکلیفش چیه؟
از یه طرف halo و geow و titanfall و ...
از طرف دیگه gowو tlouو infamous و ...
:|

عشق فقط یکیه بشه دوتا دردسر ساز میشه..:d
تکلیف خودتو مشخص کن:d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ریجن 1 زیر دستگاه تاریخ تولید رو قید کرده . مثلا june 2014 نوشته یا D13 که یعنی 3 ماه اخر 2013
ریجن 2 ژاپن داخل منو دستگاه با o اوکی میکنه و با x کنسل میکنه . همچنین زیر دستگاه تاریخ ساخت کنسول رو ذکر نکرده . همچنین از جعبه هم مشخصه . معمولا 2 تا جعبه روی هم کشیده شده :D . یه کد دانلود نک توی جعبه هست و خب دفترچه کاتالوگ هم ژاپنیه . وقتی هم کنسول رو روشن کنی پیام تبریک یا همون ولکامش به زبان ژاپنی هست . کلا مشخصه :D . روی جعبه هم ژاپنی نوشته . زیر خود جعبه هم توی یه دایره عدد 2 نوشته . دیگ والو چیزی یادم نمیاد :D
بعضی بازی ها یه کد دارن واسه دانلود بعضی چیزای اضافه . مثلا اینفیموس نسخه ایمیتد یه کد میده که میتونی یه مشت محتوای اضافه دانلود کنی . کد رو روی یه تیکه کاغذ رنگی نوشته و داخل باکس بازی هست .
هیچی . اتفاق خاصی نمیوفته . کلا بازی اوریجینال و دست دوم فرقی نداره فقط یه سلفون روش نیست . سیو بازی توی دستگاه سیو میشه . ربطی به دیسک نداره :)

- - -ویرایش - - -

یا 2 تاش رو میخری یا مخ دوستت رو میزنی اون ایکس باکس بگیره تو پلی 4 بعد با هم کنسول هاتون رو سر انحصاری ها عوض میکنید . یا هم هیچ کودوم رو نمیگیری میشینی سریال میبینی :D

عزیز میشه یگی وقتی که ریجن 2 ژاپن رو میخری و میری توش (اگه ژاپنی نوشته باشه ) چجوری باید درستش کنیم؟ اصن درست میشه؟ نزنیم ی وقت دستگاهو خراب کنیم!

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
عزیز میشه یگی وقتی که ریجن 2 ژاپن رو میخری و میری توش (اگه ژاپنی نوشته باشه ) چجوری باید درستش کنیم؟ اصن درست میشه؟ نزنیم ی وقت دستگاهو خراب کنیم!

داداش هیچ فرقی نداره هیچی . وقتی کنسول رو برای اولین بار روشن کنی خودش میگه زبان رو انتخاب کن . تنها قسمتی که ژاپنی مینیویسه پیام ولکام کنسول هست که وقتی دستگاه رو روشن میکنید نشون میده . هیچ فرقی نداره کلا بجز همون X و o

- - -ویرایش - - -

علامت خاصی رو نشون میده که بفهمیم

وقتی دسته رو به دستگاه وصل کنید وقتی داره شارژ میشه رنگ چراغ دسته نارنجی میشه . وقتی هم دسته کامل شارژ بشه چراغ دسته خاموش میشه . همچنین دکمه PS رو نگه داری شارژ دسته رو نشون میده معمولا

samv

کاربر سایت
Aug 30, 2012
13
- - -ویرایش - - -

وقتی دسته رو به دستگاه وصل کنید وقتی داره شارژ میشه رنگ چراغ دسته نارنجی میشه . وقتی هم دسته کامل شارژ بشه چراغ دسته خاموش میشه . همچنین دکمه PS رو نگه داری شارژ دسته رو نشون میده معمولا[/QUOTE]

ولی برای من رنگش آبیه
ممنون از جوابتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر