هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
مهلت تست نداره این از 4 ماه پیش این طوری هست البته دوستان این صدا دستگاه نسیتا این من با دست فشار میدم این طوری میشه
حالا صدا مهم نیست به کنسول آسیب نمیزنه؟ آخه کی کنسول رو فشار میده؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
مهلت تست نداره این از 4 ماه پیش این طوری هست البته دوستان این صدا دستگاه نسیتا این من با دست فشار میدم این طوری میشه
حالا صدا مهم نیست به کنسول آسیب نمیزنه؟ آخه کی کنسول رو فشار میده؟

ولمون کن تو رو خدا ! :D

هر موقع یکی از احتیاجات بازی این بود که یکی وایسا اونجا کنسول رو فشار بده ، شما نگران باش ! :D

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
خوشم میاد خودت ایراد میگیری و نگران میشی بعدش خودتو قانع میکنی که مشکلی نیست:))
اگه تا حالا مشکلی به وجود نیمده براش که یعنی چیز خاصی نیست .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بعد یه چیز دیگه من با این دستمال ها که عینک رو تمیز میکنم خواستم کنسول رو تمیز کنم خط افتاد :| شما چطوری تمیز میکنید؟

قسمت براق کنسول رو با هر دستمالی ، تو خلاء کامل هم تمیز کنی خط میوفته ... سعی کن اصلا به تمیز کردن نیوفته کارت !!

mmoti

کاربر سایت
Jun 29, 2013
69
نام
Mahdi
دقیقا هر کاری من کردم که خط نیفته بازم خط افتاد حتی رفتم دنبال دستمال زد خش گرفتم
دلی بازم خط افتاد :(

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
اخه كلا با سيستم ps اش
نايي ندارم واسه اپديت من ايكس باكسي بودم قبلا :d راهنمايي برا اپديت كردن كنسول تايپيك داره اينجا؟

اپدیت کردن دستگاه کار بسیار ساده ای...همون اول مه روشن کنی کنسولو میاره واست اصن. اگه نیورد تو نوفیکشن هست که اپدیت کنی. اونجا هم نبود توی ستینگ هست

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
سلام.
منم ریجن 1 زمان لانچ دارم و خداروشکر هیچ مشکلی نداره.این مشکلات فریز و صدای تق و تق که طبیعیه دوستان.به نظرم زیاد حساس نباشین بهتره.
کیفیت ساخت کنسولای جدید خدایی خوبه.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بعضی دوستان حساسیت زیادی ایجاد میکنن ادم فکر میکنه حتما رجین 1 مشکل پیدا میکنه بعد از اونور یکسری تکذیب میکنن و میگن رجین 1 داریم . رجین 2 ژاپن خوب نیست
ادم باز به شک میافته . ولی به نظر من هر چی فکر کنید خراب میشه و مشکل پیش میاد و انرژی منفی بدین اتفاق میافته واستون . واسه خرید رجین 1 با فاز مثبت برین
هیچ اتفاقی هم نمیافته.:d
البته حتی الامکان سعی کنید از جای که میشناسین یا جایی که مشتری زیاد داره بخرید منظورم جای معتبر هست .

warhorse

کاربر سایت
Aug 22, 2013
37
نام
پوریا
سلام
به تمام بچه های بازی سنتر من یک عدد PS4 رجین 2 دارم و هر وقت بتل فیلد را می ذارم وکمی بازی میکنم از بازی خارج میشه
به نظر شما باید آپدیت کنمl-)
من از دوستم MASOUD64 پرسیدم گفت باید آپدیت کنم:gathering:
حالا به نظر شما باید چیکار کنم

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام
به تمام بچه های بازی سنتر من یک عدد PS4 رجین 2 دارم و هر وقت بتل فیلد را می ذارم وکمی بازی میکنم از بازی خارج میشه
من از دوستم MASOUD64 پرسیدم گفت باید آپدیت کنم :gathering:

BF4 که خب پره باگه . اینا طبیعیه . با اپدیت هم کامل برطرف نمیشه اما خب برای انلاین باید اپدیت کنید

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام
من از دوستم MASOUD64 پرسیدم گفت باید آپدیت کنم:gathering:
حالا به نظر شما باید چیکار کنم

آپدیت کنید به آخرین ورژن.احتمالا مشکلتون حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر