هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

[QUOTE/]
اکانت psn به صورت مجانی درست میکنید
طبیعتا اگر بخواید بازی رو دیجیتالی بخرید شما بایستی کارت psn بخرید مثلا 50 دلاری که پس از وارد کردنه کدش اون مقدار مبلغ به اکانتتون وارد میشه و میتونید بعد بازی رو بخرید و یک راست دانلود کنید.

اکانت مجانی هست. منتها اگر بخواید Online بازی کنید و از امکاناته بیشتری مثل بازیهای مجانی ماهانه و Online storage برخوردار بشید بایستی اکانت خودتون رو به Plus اپگرید کنید با پرداخت هر 1 ماه - 3 ماه و یا سالیانه.

خرید بازی به پلاس ربطی نداره کلا.

بهتره از کشورهای امریکا و اینگلیس و امارات انتخاب کنی چون psn کارت این ریجنها گیر میاد فکر کنم .[/QUOTE]

جسارتا سوال آخر باز ی رو دیجیتالی خرید کنم بهتره یا دیسکشو بگیرم قیمتشون یکیه؟
بعد یه سوال هم ذهنمو در گیر کرد مگه نباید دیسک باشه برا اجرا پس چجوری دیجیتالی خرید و دانلود میکنیم و اجرا میشه؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

[QUOTE/]
اکانت psn به صورت مجانی درست میکنید
طبیعتا اگر بخواید بازی رو دیجیتالی بخرید شما بایستی کارت psn بخرید مثلا 50 دلاری که پس از وارد کردنه کدش اون مقدار مبلغ به اکانتتون وارد میشه و میتونید بعد بازی رو بخرید و یک راست دانلود کنید.

اکانت مجانی هست. منتها اگر بخواید Online بازی کنید و از امکاناته بیشتری مثل بازیهای مجانی ماهانه و Online storage برخوردار بشید بایستی اکانت خودتون رو به Plus اپگرید کنید با پرداخت هر 1 ماه - 3 ماه و یا سالیانه.

خرید بازی به پلاس ربطی نداره کلا.

بهتره از کشورهای امریکا و اینگلیس و امارات انتخاب کنی چون psn کارت این ریجنها گیر میاد فکر کنم .

جسارتا سوال آخر باز ی رو دیجیتالی خرید کنم بهتره یا دیسکشو بگیرم قیمتشون یکیه؟
بعد یه سوال هم ذهنمو در گیر کرد مگه نباید دیسک باشه برا اجرا پس چجوری دیجیتالی خرید و دانلود میکنیم و اجرا میشه؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4[/QUOTE]
بستگی به خودت داره . دیجیتالی برای همیشه توی اکانتت میمونه اما فیزیکی رو میتونی بفروشی
فیزیکی : بازی رو میخری میزاری تو دستگاه نصب میشه بازی میکنی
دیجیتالی : از PSN خریداری میشه و روی دستگاه دانلود میشه و بازی میکنی و برای همیشه توی اکانتت میمونه

ممنون ولی جواب سوال اولمو ندادین به نظرتون الان ارزش خرید داره کنسول؟؟
عزیز اگر قراره تابستون کنسول رو بخری بله الان ارزش خرید داره چون تابستون قیمت ها مطمن باش میکشه بالا.ولی اگر میخوای بعد از تابستون بگیری نه الان ارزش نداره چون تا بعد از تابستون هم سری ها جدیدتر میشن و هم قیمت متعادل تر میشه.

VGA چون بیس اس آنالوگه کیفیتش رو اینترفیسش مشخص نمی کنه ، به فرستنده سیگنال ، کیفیت کابل و دریافت کننده ارتباط مستقیم داره ، اینی که می گن VGA رزولوشنش 640*480 هست منظور رزولوشنی با نام VGA هست نه اینترفیس اه VGA پس این مورد رو اشتباه نگیرید

نه منظورم به رزولوشن نبود ! ميخواستم ببينم روي كل كيفيت تاثير ميذاره يا نه !

هر چند تحقيق كردم ديدم مبدل هاش بين 130-140 هزار تومن قيمت اشه اصلا" به كل منصرف شدم :|

من وقتی با کنسول دان میکنم سرعت خیلی پایینه با اینکه نت 2مگ دارم...با ISP تماس گرفتم میگه کنسول از همه پورت استفاده نمیکنه...چجوری از همه پورت استفاده کنم؟

سلام
دو تا سوال:
1. چگونه از ویـ پیـ انـ در PS4 استفاده کنیم؟
2. وقتی کنسول رو تکان می دهم انگار یک چیز کوچک توش تکان می خوره از اینور میاد اونور
کسی می دونه این چیه؟یعنی قطعه ای چیزی طوریش شده یا نه مثلا برای فنه؟ بازی هم اجرا کردم و کنسول از لحاظ نرم افزاری سالمه
با تشکر

سلام
دو تا سوال:
1. چگونه از ویـ پیـ انـ در PS4 استفاده کنیم؟
2. وقتی کنسول رو تکان می دهم انگار یک چیز کوچک توش تکان می خوره از اینور میاد اونور
کسی می دونه این چیه؟یعنی قطعه ای چیزی طوریش شده یا نه مثلا برای فنه؟ بازی هم اجرا کردم و کنسول از لحاظ نرم افزاری سالمه
با تشکر
زیاد حساسیت خرج نده داداش هر چیزی هم باشه کاری که از دستت بر نمیاد ! ولی زیاد به این جور چیزا فکر نکن اینم مثل ps3 ;) در یک کلام
غمت نباشه :x

من وقتی با کنسول دان میکنم سرعت خیلی پایینه با اینکه نت 2مگ دارم...با ISP تماس گرفتم میگه کنسول از همه پورت استفاده نمیکنه...چجوری از همه پورت استفاده کنم؟
من سرعت دانلودم 14کیلوبایته و نتمم 6مگه حجمیه :دی ! تنها راه اینه که با برنامه b4y life که لینکشم تو همین انجمن هست دانلود بکنی

دوستان روب به دیوار یه سوال مبتدیانه داشتم، :d

فرق ظاهری جعبه‌ی ریجن 2 ژاپن و ریجن 2 اروپا در چیه !؟
فکر کنم روی ژاپن کلی ژاپنی نوشته باشه !‌ :d

علی جان مواظب باش در کل اگه رو شکل جعبه ها شک کردی سریال رو نگاه کن مشخصه
جعبه ریجن 2 ژاپن عکس نک روشه و سریالشم اینه CUHJ-10000 A
جعبه ریجن 2 اروپا سادس و سریالشم CUH-1003 A مگر اینکه پک کیلزون یا اینفیموس باشه که هر کدوم بود عکس همونم روشه طبیعتا
سریالها رو گوگل کن عکسهاش میاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or