هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

مبارک... ب نظر چیز خوبی میاد...

دادا ارگونومی آنالوگ ها رو بهم نزده؟

چند گرفتی برادر؟

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

اره خوبه. بهتر هم کرده بنظر من. تو fifa گاهی دستم از رو آنالوگ لیز میخورد(مشکل از شصت منه کلا!) ولی با اینا قشنگ میفته داخلش خیلی راحت تر بازی میکنم. کیفیت هم یه مدت بگذره ببینیم چجوری میشه. قیمت هم جفتی ۱۵ تومن. رنگ های دیگه هم بود ولی من مشکیشو ترجیح دادم. از داخل بازارسنتر همینجا یه کاربری آوردن میفروشن بگردین پیداش میکنین;)

دوستان دستگاه من زده مدل رو CUH1000A 01 یعنی چند هست ؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال کد نامبری که باید با جعبه کنسول یکی باشه کدام هست ؟ یک یا دو ؟
http://8pic.ir/images/45418831811079824609.jpg

هنوز کپی خور نشده این کنسول ؟
omg... دادا از اون سوالا بودا;)

- - -ویرایش - - -

دوستان من برای آنالوگم محافظ گرفتم. خوش دست و خوبه. جنسشم بدک نیست.

یا امامزاده اشکان...:-o دادا رینگ انداختی واسش;)
به احتمال زیاد برآمدگیا بعد چند مدت میره مثل x360

سلام به دوستان عزیزم میشه یکی بگه گرمای طبیعی کنسول بعد از روشن کردن بدون اینکه بازی کنیم یعن وقتی که تو منو حدود یک ساعت باشیم چقدر باید بشه و این که ممکنه سیستم خنک کننده ایراد داشته باشه؟

سلااااااام دوستان !! يه سؤال داشتم !! ميخواستم بدونم يه اكانت روى ٢ تا ps4 اكتيو ميشه يا نه اگه ميشه چه طور ؟؟؟
من امتحان كردم نشد:(
یک اکانت به صورت max روی دوتا 4 اکتیو میشه
فقط باید اکانته دیگه رو وارد ps4 دیگه کنید . همین . خودم قبلا تست رو انجام داد و Log in میشه .
اطمینان داشته باشید این اکانت فقط در حال حاضر روی یک دستگاه اکتیو هست.
log out میکنید و new user رو انتخاب میکنید.

سلام به دوستان عزیزم میشه یکی بگه گرمای طبیعی کنسول بعد از روشن کردن بدون اینکه بازی کنیم یعن وقتی که تو منو حدود یک ساعت باشیم چقدر باید بشه و این که ممکنه سیستم خنک کننده ایراد داشته باشه؟
در حالت معمول توی منوی دستگاه گرمای زیادی تولید نمیکنه
در حال بازی طبیعتا میتونه مقداری گرمای بیشتر تولید کنید.
در طوله بازی دراز مدت و multi task بر فرض مثال record و upload استفاده کلی از OS میتونه باعث فشار و تولید گرمای بیشتر بشه اما فنه دستگاه طوری طراحی شده که در صورت نیاز قویتر میشه تا گرما رو خارج کنه
توی زمینه مشکلات گرمایی گزارش مشکلات بسیار بسیار پایین بود و جای نگرانی اصلا توی این زمینه نیست.

دوستان دستگاه من زده مدل رو CUH1000A 01 یعنی چند هست ؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال کد نامبری که باید با جعبه کنسول یکی باشه کدام هست ؟ یک یا دو ؟
http://8pic.ir/images/45418831811079824609.jpg
1000ََA ماله JApan و ریجن 2 هست .

سلام
امروز به جمع هر دو کنسول پیوستم
مشکلم با دستس که جوی استیکش به نظرم سفته و صدا میده ، دستم مشکل داره ؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta
مشکلی فکر نکنم داشته باشه D:
اگر احساس کردی خیلی سفته میتونی بازی کنی تمیز کنی یا دوباره جا بندازی .

سلام به همگی
دستگاههای تولید 2014 هم مشکل برخوردن یا نه؟
خیر

هنوز کپی خور نشده این کنسول ؟
نه عزیز
کلا اگر امادگی خرید بازی orig رو ندارید فعلا فایده ای نداره . احتمال داره تا 3 سال اینده هم هک نشده .

من وقتی با کنسول دان میکنم سرعت خیلی پایینه با اینکه نت 2مگ دارم...با ISP تماس گرفتم میگه کنسول از همه پورت استفاده نمیکنه...چجوری از همه پورت استفاده کنم؟
میتونی DNS رو عوض کنی . خیلی تاثیر داره
دستی بزار
8.8.8.8
8.8.4.4

دوستان خواهشا یکی به من جواب درست بده خیلی ترسیدم سوالم اینه که
1- من وقتی کنسول رو از جعبه در آوردم و تکون میدم انگار یه شی خیلی کوچیک توش هست مثلا انگار یه تیکه ای از کنسول شکسته باشه و وقتی کنسول رو تکون میدم صدا میکنه. خواهشا یکی کنسولشو تکون بده ببینه برای شما هم صدا میکنه یا نه البته محکم تکون ندادم ها فقط چرخوندمش لطفا کمک کنید

دوستان خواهشا یکی به من جواب درست بده خیلی ترسیدم سوالم اینه که
1- من وقتی کنسول رو از جعبه در آوردم و تکون میدم انگار یه شی خیلی کوچیک توش هست مثلا انگار یه تیکه ای از کنسول شکسته باشه و وقتی کنسول رو تکون میدم صدا میکنه. خواهشا یکی کنسولشو تکون بده ببینه برای شما هم صدا میکنه یا نه البته محکم تکون ندادم ها فقط چرخوندمش لطفا کمک کنید
میگم بازیتو بکن حساس نشو :|

دوستان تا حالاا پیش اومده برا شما لامپ بالاای دسته قرمز بشه و کلاا قرمز بمونه ؟یه کار خطرناک کردم بن نشیم :D ?همین طوری قرمزه برا من

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or