هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام دوستان من یه سوال داشتم.من میخوام از گیم شارک ps4 بخرم بنظرتون خوبه بخرم و مطمئن هستند؟
یه سوال دیگه.من تو اکانتم شماره کارت نزدم بعد اگه من کارت پلاس بخرم میشه وارد کرد؟قبول میکنه؟

بچه ها دو تا سوال
اولا الان به نظرتون ارزش داره ps4 بخرم یا صبر کنم؟
دوما با این هیلتر شدنpsn تو ایران مشگلی تو انلاین بازی کردن پیش میاد؟
ممنون
PSN از طریق کنسول راحت میشه وارد شد و هیلتر نیست ولی اگه بخوای از طریق PC و http بری هیلتر ِ

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من یه سوال داشتم.من میخوام از گیم شارک ps4 بخرم بنظرتون خوبه بخرم و مطمئن هستند؟
یه سوال دیگه.من تو اکانتم شماره کارت نزدم بعد اگه من کارت پلاس بخرم میشه وارد کرد؟قبول میکنه؟
کارت پلاس خودش کد داره وارد کنید توی اکانتتون فعال میشه.
موفق باشید.

یعنی من هم باید اکانت پی اس آن بگیرم هم اینترنتی بازی رو خرید کنم تا بتونم دانلود کنم!
متاسفانه اینو متوجه نشدم
یدونه اکانت یه ساله بگیرم هزینش چقدره بعد اینکه گرفتم میتونم هر بازی که دلم خواست رو دانلود کنم؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

دوستان لطفا کمک کنن من میخوام یه اکانت بگیرم که بتونم بازی هارو دانلود کنم چیا نیاز هست
من رفتم پی اس ان ثبت نام کنم کشور رو ترکیه زدم آدرس ندارم براش
ترکیه خوبه یا جای دیگه بزنم رجین کنسولم سه هست

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4[/QUOTE]
اکانت psn به صورت مجانی درست میکنید
طبیعتا اگر بخواید بازی رو دیجیتالی بخرید شما بایستی کارت psn بخرید مثلا 50 دلاری که پس از وارد کردنه کدش اون مقدار مبلغ به اکانتتون وارد میشه و میتونید بعد بازی رو بخرید و یک راست دانلود کنید.

اکانت مجانی هست. منتها اگر بخواید Online بازی کنید و از امکاناته بیشتری مثل بازیهای مجانی ماهانه و Online storage برخوردار بشید بایستی اکانت خودتون رو به Plus اپگرید کنید با پرداخت هر 1 ماه - 3 ماه و یا سالیانه.

خرید بازی به پلاس ربطی نداره کلا.

بهتره از کشورهای امریکا و اینگلیس و امارات انتخاب کنی چون psn کارت این ریجنها گیر میاد فکر کنم .

دوستان من TV از دسترس ام خارج شده مجبورم با مونيتور بازي كنم ! مونيتور هم پورت اش فقط VGA ه ! مجبورم از تبديل استفاده كنم !

حالا سوال اينه كه استفاده از تبديل اسيبي يه دستگاه نمي زنه ؟ و مورد دوم اين كه به نظرتون چقدر كيفيت افت مي كنه ؟

دوستان من TV از دسترس ام خارج شده مجبورم با مونيتور بازي كنم ! مونيتور هم پورت اش فقط VGA ه ! مجبورم از تبديل استفاده كنم !

حالا سوال اينه كه استفاده از تبديل اسيبي يه دستگاه نمي زنه ؟ و مورد دوم اين كه به نظرتون چقدر كيفيت افت مي كنه ؟

اسیبی نمیزنه ولی فکر کنم vga تا 480p بیشتر ساپورت نمیکته

VGA چون بیس اس آنالوگه کیفیتش رو اینترفیسش مشخص نمی کنه ، به فرستنده سیگنال ، کیفیت کابل و دریافت کننده ارتباط مستقیم داره ، اینی که می گن VGA رزولوشنش 640*480 هست منظور رزولوشنی با نام VGA هست نه اینترفیس اه VGA پس این مورد رو اشتباه نگیرید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or