هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان psnاپ موبایل داره که سریع به کاربریمون وصل بشیم . ممنون میشم آپ های در این زمینه رو معرفی کنند دوستان.
برنامه PS App هست که ماله خوده سونی هست. به اکانتت وصل میشه و امکاناته خیلی خوبی هم داره :) امتحان کن .

یکی جواب منو نمیده:((
اون شماره ها مربوط به ریجن هست
پشتش یا تاریخ زده یا به صورت کد نوشته شد ... کد هم مثلا اگر 3D باشه اون 3 میشه 2013 و اون D میشه 4 ماه اخر . اگر 4 باشه یعنی 2014 هست. حروف هم زمان رو مشخص میکنه.

خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، Playstation Store هیتلر شد

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/

فعلا از توی خود کنسول کار می کنه

عجب تدبیری اندیشیدید که جلوی این امل الفساد رو گرفتید و عجب امیدی دادید به این ملت برای پاک کردن همه مفاسد از روی این کره خاکی، آفرین بر روح پاک آریاییتان و امام 14 ام یار و یاورتان

آخرین ویرایش:
فیفا 14 رو پاک کردم ، دوباره نصب . حالا میخواد 112 مگ آپدیتش رو دانلود کنه . 5 ساعت !!! :| نت 1 مگ با سرعت دانلود 130 . این دیگه چرا اینجوریه ؟! قبلا اینجور نبود همین چند روز پیش برنامه sharefactory رو سریع دان کرد .
راهکاری دارین ؟ چند روز پش فکر کنم کسی از دوستان راه داده بود ، الان گشتم پیدا نکردم . ممنون میشم کمک کنید چجور سرعت دانلود کنسول رو زیاد کنم

فیفا 14 رو پاک کردم ، دوباره نصب . حالا میخواد 112 مگ آپدیتش رو دانلود کنه . 5 ساعت !!! :| نت 1 مگ با سرعت دانلود 130 . این دیگه چرا اینجوریه ؟! قبلا اینجور نبود همین چند روز پیش برنامه sharefactory رو سریع دان کرد .
راهکاری دارین ؟ چند روز پش فکر کنم کسی از دوستان راه داده بود ، الان گشتم پیدا نکردم . ممنون میشم کمک کنید چجور سرعت دانلود کنسول رو زیاد کنم
بچه ها تاپیک زدن میتونی ازpc دانلود کنی بریزی مثل اینکه
اما به هر حال یکی از راه حلاش این هست که DNS رو دستی بزاری
8.8.8.8
8.8.4.4
اینا تاثیر داره 80% مواقع

سلام خسته نباشد به دوستان من دستگاهو تازه گرفتم یک سوال ذهن منو خیلی درگیر کرده اینه که آیا بازیهایه ps3 روی ps4 قابل اجرا هست یا خیر اگر هست ریجنهاش فرقی داره یا نه الان ریجن دستگاه من 2 ژاپن هست با تشکر

سلام به همگی
سوال
من رجین سه بگیرم بازی هم حتما باید رجین سه باشه برای آنلاین و اینا یا نه؟
دوم اینکه میشه همه بازیها رو دانلود کرد و نخريد چون من سرعتم خوبه قراره فقط یه متال گیر بخرم براش؟
برای دانلود بازی نیاز به پی اس آن هست اگر بله از کجا تهیه میشه؟
حتما باید با کابل آن وصل بشم یا وایرلسم میشه؟

ممنون

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

بازار سنتر

نه یه فروشگاه میخواستم!
=======================================
یه سوالی واسه من پیش اومد:
الان ما فرض میگیریم بازی مدنظر ما(فیفا)ریجن 2
ولی اکانت پلاس ریجن 1 ایا مشکلی برای آنلاین بازی کردن به وجود میاد؟

اقایون یه سایت خوب برای خرید کارت 10$ بهم پ.خ میکنید؟
ممنون.

سلام به همگی
سوال
من رجین سه بگیرم بازی هم حتما باید رجین سه باشه برای آنلاین و اینا یا نه؟
دوم اینکه میشه همه بازیها رو دانلود کرد و نخريد چون من سرعتم خوبه قراره فقط یه متال گیر بخرم براش؟
برای دانلود بازی نیاز به پی اس آن هست اگر بله از کجا تهیه میشه؟
حتما باید با کابل آن وصل بشم یا وایرلسم میشه؟

فرقی نداره ریجن برای اجرای بازی
آره میشه خرید ولی هزینه اش بالاست و بعلاوه اگه فیزیکی بگیرید بهتره چون میتونید تعویض کنید..الان من متال دارم راحت میتونم تعویض کنم ولی اگه تو هاردم بود که نمیشد
آره باید اکانت پی اس ان داشته باشی از خود سایت سونی میتونی بسازی یا تئ گوگل بزن sing up psn
هم با کابل لن و هم با وایرلس میتونید

نه یه فروشگاه میخواستم!
=======================================
یه سوالی واسه من پیش اومد:
الان ما فرض میگیریم بازی مدنظر ما(فیفا)ریجن 2
ولی اکانت پلاس ریجن 1 ایا مشکلی برای آنلاین بازی کردن به وجود میاد؟

نه دوست عزیز ریجن بازی و اکانت یکسان بودنش در انلاین مهم نیست. ریجن وقتی مهم میشه که بخوای dlc بخری یا دانلود کنی. در غیر اینصورت ریجن فرقی نمیکنه.

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

دوستان یه راهنمایی بکنید هرچه زودتر
من امروز دارم میرم برای مدیر عامل شرکتمون یه ps4+camera eye بگیرم ولی نمیدونم چه بازی براش بگیرم.
من خودم killzone رو بازی کردم و قشنگ بود ولی بازیهای battlefield 4 & infomose رو بازی نکردم و نمیدونم کدوم بهتره براش بگیرم.
در ضمن یه بازی برای camera که به تونه قابلیتهای جالبی برای camera را داشته باشه معرفی کنید.
مرسی
فقط زود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or