هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان یه راهنمایی بکنید هرچه زودتر
من امروز دارم میرم برای مدیر عامل شرکتمون یه ps4+camera eye بگیرم ولی نمیدونم چه بازی براش بگیرم.
من خودم killzone رو بازی کردم و قشنگ بود ولی بازیهای battlefield 4 & infomose رو بازی نکردم و نمیدونم کدوم بهتره براش بگیرم.
در ضمن یه بازی برای camera که به تونه قابلیتهای جالبی برای camera را داشته باشه معرفی کنید.
مرسی
فقط زود

Infamous رو بگیری به نظرم بهتره بتل فقط انلاینش خوبه . اگه 3 روز دیگه واستی watch dogs میاد . ولفنشتاین هم جدید اومده . Ps eye هم بازی نداره فقط رو خود کنسول یه بازی واسش هست

سلام خسته نباشد به دوستان من دستگاهو تازه گرفتم یک سوال ذهن منو خیلی درگیر کرده اینه که آیا بازیهایه ps3 روی ps4 قابل اجرا هست یا خیر اگر هست ریجنهاش فرقی داره یا نه الان ریجن دستگاه من 2 ژاپن هست با تشکر
از ابتدا سونی گفته بود ps4 کلا BackWard Compatible نیست. فقط بازیهای 4 رو اجرا میکنه.
قراره برای بهبود این مسعله PS Now عرضه بشه که طبیعتا به درده خیلیا نمیخوره

[QUOTE/]
فرقی نداره ریجن برای اجرای بازی
آره میشه خرید ولی هزینه اش بالاست و بعلاوه اگه فیزیکی بگیرید بهتره چون میتونید تعویض کنید..الان من متال دارم راحت میتونم تعویض کنم ولی اگه تو هاردم بود که نمیشد
آره باید اکانت پی اس ان داشته باشی از خود سایت سونی میتونی بسازی یا تئ گوگل بزن sing up psn
هم با کابل لن و هم با وایرلس میتونید[/QUOTE]

یعنی من هم باید اکانت پی اس آن بگیرم هم اینترنتی بازی رو خرید کنم تا بتونم دانلود کنم!
متاسفانه اینو متوجه نشدم
یدونه اکانت یه ساله بگیرم هزینش چقدره بعد اینکه گرفتم میتونم هر بازی که دلم خواست رو دانلود کنم؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

دوستان سلام
من میخوام برم PS4 بخرم اما نمیدونم کدوم ریجن رو بخرم....چه فرقی می کنه ؟ کدوم بهتره ؟‌
کسی جایی رو نمیشناسه چکی بدن ؟

دوستان سلام
من میخوام برم PS4 بخرم اما نمیدونم کدوم ریجن رو بخرم....چه فرقی می کنه ؟ کدوم بهتره ؟‌
کسی جایی رو نمیشناسه چکی بدن ؟
یا خدا... همین صحفه چند پست بالاتر گفتم...شما نیگا به پست ها نمیندازین؟؟:|

اینا رو بخون....
http://forum.bazicenter.com/thread84908/
http://forum.bazicenter.com/thread85856/
http://forum.bazicenter.com/thread83567/

[QUOTE/]
فرقی نداره ریجن برای اجرای بازی
آره میشه خرید ولی هزینه اش بالاست و بعلاوه اگه فیزیکی بگیرید بهتره چون میتونید تعویض کنید..الان من متال دارم راحت میتونم تعویض کنم ولی اگه تو هاردم بود که نمیشد
آره باید اکانت پی اس ان داشته باشی از خود سایت سونی میتونی بسازی یا تئ گوگل بزن sing up psn
هم با کابل لن و هم با وایرلس میتونید

یعنی من هم باید اکانت پی اس آن بگیرم هم اینترنتی بازی رو خرید کنم تا بتونم دانلود کنم!
متاسفانه اینو متوجه نشدم
یدونه اکانت یه ساله بگیرم هزینش چقدره بعد اینکه گرفتم میتونم هر بازی که دلم خواست رو دانلود کنم؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4[/QUOTE]

دوستان لطفا کمک کنن من میخوام یه اکانت بگیرم که بتونم بازی هارو دانلود کنم چیا نیاز هست
من رفتم پی اس ان ثبت نام کنم کشور رو ترکیه زدم آدرس ندارم براش
ترکیه خوبه یا جای دیگه بزنم رجین کنسولم سه هست

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

سلام دوستان یه سوال داشتم

من حدودا 2سال پیش یک کنسول PS3 داشتم و زیاد باهاش بازی نمیکردم (قبل از معرفی GTA V و ... :| شانس ما بود) خلاصه فروختمش.

الان داشتم حساب میکردم ببینم می صرفه PS4 بگیرم یا نه ؟ به نظرتون صبر کنم یا نه ؟ خیلی خوشحال میشم جواب بدین چون این TLOU دلم موند نتونستم بازی کنم .

سلام دوستان یه سوال داشتم

من حدودا 2سال پیش یک کنسول PS3 داشتم و زیاد باهاش بازی نمیکردم (قبل از معرفی GTA V و ... :| شانس ما بود) خلاصه فروختمش.

الان داشتم حساب میکردم ببینم می صرفه PS4 بگیرم یا نه ؟ به نظرتون صبر کنم یا نه ؟ خیلی خوشحال میشم جواب بدین چون این TLOU دلم موند نتونستم بازی کنم .
الان بهترین زمان برای خرید هست...چون بعد امتحانات قیمت میکشه بالا...این بازی هم تابستون شایعه بود میاد....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or