هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان تا حالاا پیش اومده برا شما لامپ بالاای دسته قرمز بشه و کلاا قرمز بمونه ؟یه کار خطرناک کردم بن نشیم :D ?همین طوری قرمزه برا من

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

یکی بگه مشکلی داره؟

دوستان تا حالاا پیش اومده برا شما لامپ بالاای دسته قرمز بشه و کلاا قرمز بمونه ؟یه کار خطرناک کردم بن نشیم :D ?همین طوری قرمزه برا من

لامپه دستی ربطی به بن نداره .
رنگ دسته توی بازی بسته به اینکه بازی چطوری تنظیم شده عوض میشه
همچنین وقتی دسته های اضافه تر به دستگاه log in میشن رنگهاشون فرق داره
اگر احیانا رنگش میمونه حتی خارج از بازی میتونه باگ باشه. چون user اول ابی هست.

من وقتی توی یک بازی به طور مثال Killzone میمردم رنگش برای چند لحظه قرمز میشد و تمام بازی هایی که بصورت دمو بازی میکنم مثل فیفا14 یا... تا امروز تا وقتی تو دموی بازی بودم رنگ دستم قرمز میمونده:d

دوستان یه راهنمایی ازتون میخوام. من موندم PS3 بگیرم یا PS4! پول هر دو رو دارم ولی بازیهای ps4 گرونترن و ps3 هم کپی خور شده. به نظرتون خرید ps3 در حالی که نسل جدید اومده کار درستیه؟ اینو بگم که از بازیهای انحصاری فقط last of us و beyond رو بازی نکردم.

دوستان یه راهنمایی ازتون میخوام. من موندم PS3 بگیرم یا PS4! پول هر دو رو دارم ولی بازیهای ps4 گرونترن و ps3 هم کپی خور شده. به نظرتون خرید ps3 در حالی که نسل جدید اومده کار درستیه؟ اینو بگم که از بازیهای انحصاری فقط last of us و beyond رو بازی نکردم.
تلو با کیفیت بهتر تا چند ماه دیگه میاد بیاند هم شایعه که قراره نسخه پی اس 4ـش بیاد بازی هم نکردی چیز زیادی از دست نمیدیـن :d
به نظر من PS4 رو تهیه کردن منطقیتره در حال حاضر ، در مورد بازی هایـه PS4 گزینـه های تعویض و فروش و اجاره کردن هم هست !

100% همین 4 رو بخر
به نظرم دلیله خاصی برای خرید 3 نیست مگر اینکه جفتش رو بخری که بخوای بازیهای قدیمی 3 رو همه رو بازی کنی مگرنه الیوت 4 که همه بازیهای جدید براش میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or