هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

آها . دمتون گرم از کمک . والا آنلاین که از خدام بود ، ولی با این اوضاع نمیشه ! اگر اوکی بود قطعا بتل رو میگرفتم ... حالا با صحبت های شما کال اف که هیچی .
بتل هم که پر از باگ و سریع تمام میشه . با توجه به بازی نکردن آنلاین با این وضعیت نت هم کلا بیخیال بشم سنگین تره انگار :|

نمیدونم شاید اصلا اساسین یا اینفموس گرفتم .

اینفموس رو من از اول قصد خریدشو داشتم ولی مثلا همینجا دیدم هرکس داره میخواد بفروشه گفتم حتما بازی مسخره ای هست ! تعجب هم کردم چون میگفتن اوپن ورلد هست و فلان ...

واقعا موندم چی بگیرم ! یه فیفا مونده رو دستم میخوام عوض کنم کاملا گیج شدم :دی

مرسی از کمکتون :-X

آها . دمتون گرم از کمک . والا آنلاین که از خدام بود ، ولی با این اوضاع نمیشه ! اگر اوکی بود قطعا بتل رو میگرفتم ... حالا با صحبت های شما کال اف که هیچی .
بتل هم که پر از باگ و سریع تمام میشه . با توجه به بازی نکردن آنلاین با این وضعیت نت هم کلا بیخیال بشم سنگین تره انگار :|

اینفموس رو من از اول قصد خریدشو داشتم ولی مثلا همینجا دیدم هرکس داره میخواد بفروشه گفتم حتما بازی مسخره ای هست ! تعجب هم کردم چون میگفتن اوپن ورلد هست و فلان ...

اینفموس یه سری نوآوری داره تو gameplay اما بعد یه مدت تکراری میشه شدیدا... اگه میخوای ac بگیری من پیشنهاد میدم tomb بگیری جلوه بصریش خیلی تغییر کرده gameplay ردیفه، فوقش بعدا ac میگیری حالا وقت زیاده و گیم کم;)
اوه اوه چه چیزیم مونده رو دستت...
باز با خودته.

اینفموس بازیه خوبیه مطمئن باش پشیمون نمیشی
اگه می بینی می فروشن به خاطر اینه که با پولش بازیهای دیگه رو تجربه کنن، همه که پول ندارن تمام بازی هارو آرشیو کنن :دی اونم توی این اوضاع گرونیه بازی

وای خدا
این اینفیمس فیلمه با یازیه؟:d:-o
گرافیکش روانی کنندس
دیوونش شدم
اصلا با اساسین حال نکردم
فروختمش اینو گرفتم
اینم تموم کنم
بریم برای واتچ داگزb-)

دوستان عزیز این CFW که میگن میشه این جابه جایی دکمه های X , O در کنسول های ریجن 2 ژاپن و ریجن 3 هستش رو درست کرد خبری ازش نیست ؟
آیا اصلا این امکان در آینده امکان پذیر میشه که به حالت ریجن 1 برگردوند ؟؟
واقعا این مسئله خیلی منو درگیر خودش کرده !!

دوستان عزیز این CFW که میگن میشه این جابه جایی دکمه های X , O در کنسول های ریجن 2 ژاپن و ریجن 3 هستش رو درست کرد خبری ازش نیست ؟
CFW برای PS4 خوبی رفيقo:-) مگه هک شده PS4

سلام
Pal يا ntsc بودن دستگاهو از كجا ميشه فهميد؟؟!
من دستگاهم ريجن٢ سفارش ژاپن هست و از يكى شنيدم كه كلا دستگاهايي كه دكمه o جا x تاييد هست ntsc هست و hdmi مشكل داره حالا من خواستم بدونم اين شايعه هست يا واقعيت

سلام دوستان عزيز !! منظور من اين بود اكانت رو اكتيو كنم بعدا دانلود كنم بعدا بيام تو اكانت خودم بازي كنم براى تروفى ىعنى اين شدنيه ؟؟ يه بار ديگه هم واسم توضيح بده !! ممنونم

سلام
Pal يا ntsc بودن دستگاهو از كجا ميشه فهميد؟؟!
من دستگاهم ريجن٢ سفارش ژاپن هست و از يكى شنيدم كه كلا دستگاهايي كه دكمه o جا x تاييد هست ntsc هست و hdmi مشكل داره حالا من خواستم بدونم اين شايعه هست يا واقعيت
سلام
HDMI هیچ کدوم از دستگاها مشکلی نداره خیالت راحت باشه از کنسولت لذت ببر.

سلام دوستان عزيز !! منظور من اين بود اكانت رو اكتيو كنم بعدا دانلود كنم بعدا بيام تو اكانت خودم بازي كنم براى تروفى ىعنى اين شدنيه ؟؟ يه بار ديگه هم واسم توضيح بده !! ممنونم
اکانت prmiary فقط بین اکانتهای دیگه فکر کنم بازیاش رو به اشتراک میزاره.

دنبال CFW اصلا نباشه . الان 2 سال و نیم منتظره همچین چیزی برای ویتا هستن که نیومد. احتمالش خیلی پایینه.

دوستان لطفا سریع کمک کنن این تاریخ تولیدش کی هست
پشت خود کنسول هم زده 1006A

uhahyqy7.jpg

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

دوستان لطفا سریع کمک کنن این تاریخ تولیدش کی هست
پشت خود کنسول هم زده 1006A

uhahyqy7.jpg

باور كنيد يه سرچ ساده توي گوگل بزنيد خيلي سريعتر كارتون راه مي افته خصوصا" اگر عجله داريد !!!
باندل KZ:ShF ه ؟؟؟
اين سري تا جايي كه من فهميدم ريجن 3 مربوط به اسيا بايد باشه و مال دسامبره

باور كنيد يه سرچ ساده توي گوگل بزنيد خيلي سريعتر كارتون راه مي افته خصوصا" اگر عجله داريد !!!
باندل KZ:ShF ه ؟؟؟
اين سري تا جايي كه من فهميدم ريجن 3 مربوط به اسيا بايد باشه و مال دسامبره

خیر باندل نیست فقط میخواستم بدونم جزو سه ماه آخره یا از اونا که خرابی داشتن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or