هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان عزیز این CFW که میگن میشه این جابه جایی دکمه های X , O در کنسول های ریجن 2 ژاپن و ریجن 3 هستش رو درست کرد خبری ازش نیست ؟
آیا اصلا این امکان در آینده امکان پذیر میشه که به حالت ریجن 1 برگردوند ؟؟
واقعا این مسئله خیلی منو درگیر خودش کرده !!

واقعا اینقدر مهمه ؟ :دی فقط توی منو جای 2 تا دکمه فرق داره توی بازی ها هیچ فرقی نمی کنه

سلام
Pal يا ntsc بودن دستگاهو از كجا ميشه فهميد؟؟!
من دستگاهم ريجن٢ سفارش ژاپن هست و از يكى شنيدم كه كلا دستگاهايي كه دكمه o جا x تاييد هست ntsc هست و hdmi مشكل داره حالا من خواستم بدونم اين شايعه هست يا واقعيت

من ریجن 2 ژاپن دارم، کوچکترین مشکلی هم با hdmi ندارم
این حرف ها فقط برای اینه که شما بری ریجن 2 اروپا 250 تومن بالاتر بخری ازشون!
کلا 2014 به اینور تمام رجین ها خوبن و مشکل خاصی ندارن

دوست عزیز زیر خود کنسول زده تاریخ ساختشو دیگه ماله چه ماهیه دستگاه نگاه کن مشخصه:d

نزده که میپرسم برادر عکسشو گذاشتم شاید دوستان بدونن
یدونه هم سرچ کردم تو همین فروم یکی هم اینجوری بود که تاریخ ساخت نداره میتونه مشکل ساز باشه یعنی ؟

تروفی گرفتن در ps4 فک کنم سخت تر از وان باشه . من تا الان تجربه کنسول سونی رو نداشتم ولی چند روزه دارم اینفموس بازی می کنم تا الان فقط 3 تا تروفی برام باز کرد .آیا فقط این بازی اینطوریه ؟یا کلا تروفی آزاد کردن سخته ؟

نزده که میپرسم برادر عکسشو گذاشتم شاید دوستان بدونن
یدونه هم سرچ کردم تو همین فروم یکی هم اینجوری بود که تاریخ ساخت نداره میتونه مشکل ساز باشه یعنی ؟

برای ریجن 3 اصلا تاریخی هیچجای کنسول درج نشده .

- - -ویرایش - - -

تروفی گرفتن در ps4 فک کنم سخت تر از وان باشه . من تا الان تجربه کنسول سونی رو نداشتم ولی چند روزه دارم اینفموس بازی می کنم تا الان فقط 3 تا تروفی برام باز کرد .آیا فقط این بازی اینطوریه ؟یا کلا تروفی آزاد کردن سخته ؟
بستگی به بازی داره کلا .

دوستان من یه مشکلی دارم دیروز مبین نت گرفتم بعد ps4 رو از طریق وای فای به مودم وصل کردم و یه مدتی کانکت بودم ... کنسولو خاموش کردم دو ساعت بعد روشن کردم هر کاری کردم وای فای مودم رو پیدا نمیکنه که بهش وصل شه ... در حالی که موبایلم پیدا میکنه و وصل میشه ... نمیدونم مشکل چیه چون اگه مشکل از مودم باشه که پس چرا موبایلم کانکت میشه ... اگر مشکل از ps4 باشه که پس چرا وای فای مودمای اطرافو میتونه پیدا کنه که اصلا معلوم نیست کجان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی چیزی میدونه لطفا دریغ نکنه ;)

دوستان من یه مشکلی دارم دیروز مبین نت گرفتم بعد ps4 رو از طریق وای فای به مودم وصل کردم و یه مدتی کانکت بودم ... کنسولو خاموش کردم دو ساعت بعد روشن کردم هر کاری کردم وای فای مودم رو پیدا نمیکنه که بهش وصل شه ... در حالی که موبایلم پیدا میکنه و وصل میشه ... نمیدونم مشکل چیه چون اگه مشکل از مودم باشه که پس چرا موبایلم کانکت میشه ... اگر مشکل از ps4 باشه که پس چرا وای فای مودمای اطرافو میتونه پیدا کنه که اصلا معلوم نیست کجان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی چیزی میدونه لطفا دریغ نکنه ;)

مودمت چیه منم یدونه تندا داشتم یه زمانی اینجوری قاطی میکرد مثلا یه گوشی رو میشناسم یکیو نه

دوستان با یه ایمیل رفته بودم پی اس ان بسازم نصفه ول کردم. چون آدرس نداشتم حالا نه با اون ایمیل کانکت میشه نه دوباره میتونم بسازم میگه این ایمیل موجوده ساین این شو چیکار کنم؟ لطفاراهنمایی کنین
بعد یه آدرس هم میخواستم که باهاش پی اس ان بسازم

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

دوستان برای آنلاین بازی کردن و خرید کردن از لایو مایکروسافت ما مجبور بودیم بر حسب ریجن دوتا کارت باید تهیه می کردیم گلد کارت و پوینت کارت حالا می خوام بدونم که برای استور هم همچین حالتیه ؟
من می خوام که که هم /آنلاین بازی کنم و هم از استور دی ال سی بخرم یه کارت پلاس بگیرم یا نه کارت های این دو مورد باهم فرق می کنند ؟ممنون میشم یه توضیح مختصر و مفیدی در این باره بدین چون تازه کاریم دیگه .

دوستان برای آنلاین بازی کردن و خرید کردن از لایو مایکروسافت ما مجبور بودیم بر حسب ریجن دوتا کارت باید تهیه می کردیم گلد کارت و پوینت کارت حالا می خوام بدونم که برای استور هم همچین حالتیه ؟
من می خوام که که هم /آنلاین بازی کنم و هم از استور دی ال سی بخرم یه کارت پلاس بگیرم یا نه کارت های این دو مورد باهم فرق می کنند ؟ممنون میشم یه توضیح مختصر و مفیدی در این باره بدین چون تازه کاریم دیگه .

شما می تونی کارت مثلا 50 دلاری بخری کدش رو وارد اکانتت کنی تا حسابت شارژ بشه
بعدش با این 50 دلار مستقیما هم می تونی plus بخری هم بازی هم dlc
تنها نکته اینه که باید اون کارت 50 دلاری متناسب با رجین اکانتت باشه
مثلا اگر اکانت us ساختی کارت 50 دلاری هم باید us بگیری

مودمت چیه منم یدونه تندا داشتم یه زمانی اینجوری قاطی میکرد مثلا یه گوشی رو میشناسم یکیو نه

دوستان با یه ایمیل رفته بودم پی اس ان بسازم نصفه ول کردم. چون آدرس نداشتم حالا نه با اون ایمیل کانکت میشه نه دوباره میتونم بسازم میگه این ایمیل موجوده ساین این شو چیکار کنم؟ لطفاراهنمایی کنین

شما میتونی بری تو سایت سونی با همون ایمیل و پسوورد نصف کاره ساین این بشی بعدش ادامه عملیات رو انجام بدی

اقا من شنيدم كه تروفي هات فقط درصورت انلاين بودن قابل روئيته. راسته؟؟؟

-------------------------------

راستي الان من اگه دسگاه بخرم چ بازيايي بيشتر ارزش دارن؟؟؟ (رايوالز و واچداگز قطعين ولي بين بازيايي مثل بلك فلگ و اين فيموس و كيلزون شك دارم) بيشتر ادونچري برام مهمه و البته دوست ندارم برام خسته كننده بشه و ابدا با بازيايي ك سختيشون متوسط با بالاست مشكل دارم(كلا خيلي حرفه اي نيستم)

- - -ویرایش - - -

اقا من الان پست سوالات متداومو خوندم و يك سوالي برام پيش اومد:(فقط بگم ك بيشتر حرفم روي ريجن ١-٢ هست ٣ رو ميدونم دايره و مربعش عوضيه)
بجز كييفيت [و شانس] تنها چيزي ك باعث ميشه ريجن برامون مهم باشه فقط خريد dlc هست ك اونم فقط ريجن اكانت با بازي بايد يكي باشه فقط؟؟؟
يعني بجز كيفيت ريجن هاي كنسول هيچ فرقي ندارن؟؟؟

مرسی از راهنمایی های دوستان
فقط یه چیزی می خام یه اکانت ریجن 2 ایجاد کنم .میشه یه آدرس نمونه برای کشور انگلیس یا هر کشوری که ریجن دو باشه را به همراه کد پستی بذارن . شاید سوالم مبتدیانه باشه ولی plz

مودمم مبین نته یعنی ایراد از مودمه ؟؟ نمیدونم ولی من چند ساعتی با ps4 بهش وصل بودم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or