هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام دوستان
من ١٠ ماه پيش هدست استريو خريداري كردم ولي متاسفانه يك مشكلي براش پيش اومده،
يه چند وقتي بود كه موقعي كه دستگاه رو روشن ميكردم(هميشه دانگل وصله) دانگل چشمك نميزد تا وقتي هدست رو روشن ميكنم كار كنه،مجبور بودم چند بار قطع و وصلش كنم تا درست شه ، ولي امروز هيچ جوره نتونستم استفاده كنم و فهميدم دانگل خراب شده:(،حالا بايد چيكار كنم؟
پ.ن: هدست سالمه و به راحتي روشن ميشه - با pc و ps3 امتحان كردم جواب نداد:((
راحي جز خريد يدونه جديد ندارم؟؟؟؟:|:(

سلام دوستان . نظرتون راجب کالاهای
Factory Refurbished
که جدیدا تو بازار اومدن با قیمت مناسب تر چیه ؟ ریسکن ایا ؟
نظرتون راجب این چیه ؟ میارزه به جای 450 واسه گلد ؟
PULSE Wireless Stereo Headset - Elite Edition
یه نظر من که خوبه چون تا وقتی که کارخونه از کیفیت و سلامت کالایی مطمعن نباشه اون رو دوباره به عنوان ریفربیشد عرضه نمی‌کنه !

بعد از آپدیت به 1.7 شوک دستم از کار افتاده توی setting هم تیکش هستش ایراد از کجاس؟!
اکثرا این مشکل براشون پیش اومده.راه حلش اینه که شما وقتی کنسول رو روشن کردی توی همون منو دسته رو فقط خاموش کن بعد دوباره روشن کنش اتوماتیک درست میشه.تا وقتی که اپدیت بعدی بیاد که مشکل حل بشه.

با سلام من اگه خدا بخواد امروز میخوام برم ps4 بگیرم تا گرون نشده ولی واقعا گیج شدم امتحانم دارم خیلی وقت تحقیق ندارم لطفا اگه میشه راهنمایی بکنید
1-اول که کنسولو بگیرم باید چیزی دان کنم؟چه قدر طول میکشه
2-برای وصل شدن به psn وانلاین بازی کردن killzone باید کریو shareکنم؟(فعلن بیشتر از این نمی خوام حالا بدن بهش ور میرم):d
3-به نظرتون برم حضوری توپ خونه بگیرم یا از دیجی کالا(کسی از دیجی کالا گرفته؟تاریخ تولیدش واسه چه ماهی هست؟خودشون جواب ندادن وقت هم ندارم پیگیر شم) به چی بیشتر دقت کنم بهم نندازن
4تاریخ ساخت کنسول های تولید 2 باید چی باشه؟

با سلام من اگه خدا بخواد امروز میخوام برم ps4 بگیرم تا گرون نشده ولی واقعا گیج شدم امتحانم دارم خیلی وقت تحقیق ندارم لطفا اگه میشه راهنمایی بکنید
2-برای وصل شدن به psn وانلاین بازی کردن killzone باید کریو shareکنم؟(فعلن بیشتر از این نمی خوام حالا بدن بهش ور میرم):d
3-به نظرتون برم حضوری توپ خونه بگیرم یا از دیجی کالا(کسی از دیجی کالا گرفته؟تاریخ تولیدش واسه چه ماهی هست؟خودشون جواب ندادن وقت هم ندارم پیگیر شم) به چی بیشتر دقت کنم بهم نندازن

1- بعد از این که گرفتی باید کنسولو رو آپدیت کنی به 1.70 .دیگه بستگی به سرعت کانکشنت داره
2-برای آنلاین بازی کردن شما باید اشتراک پلاس داشته باشی بعد از اون با دریافت آپدیت کیلزون شما میتونی آنلاین بازی کنی .به کیرو هم نیازی نیست
3-از هر جا میگیری مهلت تست بگیر (من خودم از توپ خونه گرفتم) سریال نامبر دستگاه با کارتون یکی باشه .
4-منظورت ریجن 2 هست ؟!؟! اگه اره که از اکتبر به این ور شروع به تولید شده ؛ خوب مسلما هرچی ماه ساخت به جلوتر باشه بهتره

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4

کنسولرو میشه تی وی های سه فیشی وصل کرد؟

تبديل HDMI به سه فيش بگير.
رزولويشن PS4 رو هم پايينترين بزار فكر كنم 480pباشه
y7erybe4.jpg

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:

به نظرم رجین سه بگیرم از لحاظ خرابی اینا با اقل خیالت تخته

دوستان دسته رو با پی سی هم میشه شارژ کرد؟

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

کنسولرو میشه تی وی های سه فیشی وصل کرد؟
در ادامه حرفه دوستان ( که میشه )
برای گرفتن صداش از طریقه بلندگو هم باید از طریقه Optical Audio استفاده کنی اگر اون رو نداری که باید convertor بگیری به speaker وصل کنی .
نمیدونم کیفیتش در چه حدی پایین میاد در کل !

دوستان راهی هست که بشه اهنگ و موزیک ویدیو رو با پی اس 4 از روی فلش پخش کرد یا کپیش کرد تو هارد؟؟؟
سلام
خیر فعلا راهی نیست
فقط میشه موزیکهای رو به برنامه Share FActory ریخت که اونم بیشتر جنبه ادیت داره نه گوش دادن D: لول.

بعد از آپدیت به 1.7 شوک دستم از کار افتاده توی setting هم تیکش هستش ایراد از کجاس؟!
باگی هست که اپدیت مربوطه ایجاد کرده . باید دسته رو خاموش روشن کنید تا درست بشه.

دوستان این اسپیکرش مانندی که رو دسته هست مورد استفاده چیه ببخشید اگه سوال مبتدیانه هست نمیدونم خوب یه جا خوندم میشه باهاش بصورت صوتی روشن خاموش کرد تایپیکی جایی هست در موردش بیشتر بخونم مزاحم وقت دوستانم نشم

دوستان این اسپیکرش مانندی که رو دسته هست مورد استفاده چیه ببخشید اگه سوال مبتدیانه هست نمیدونم خوب یه جا خوندم میشه باهاش بصورت صوتی روشن خاموش کرد تایپیکی جایی هست در موردش بیشتر بخونم مزاحم وقت دوستانم نشم

speaker های روی دسته بسته به بازی ازشون استفاده شده
برای استفاده از voice command ها یا بایستی به camera دسترسی داشته باشید یا earphone خوده 4 رو استفاده کنید و از voice command ها استفاده کنید.
موفق باشید.

1- بعد از این که گرفتی باید کنسولو رو آپدیت کنی به 1.70 .دیگه بستگی به سرعت کانکشنت داره
2-برای آنلاین بازی کردن شما باید اشتراک پلاس داشته باشی بعد از اون با دریافت آپدیت کیلزون شما میتونی آنلاین بازی کنی .به کیرو هم نیازی نیست
3-از هر جا میگیری مهلت تست بگیر (من خودم از توپ خونه گرفتم) سریال نامبر دستگاه با کارتون یکی باشه .
4-منظورت ریجن 2 هست ؟!؟! اگه اره که از اکتبر به این ور شروع به تولید شده ؛ خوب مسلما هرچی ماه ساخت به جلوتر باشه بهتره
خیلی ممنون ولی منظورم ریجن 2 نبود
14362038774914296828.png
[/URL][/IMG]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or