هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میگم با آپدیت 1.70 میشه فایل mp3 رو از رو فلش اجرا کرد؟ اگه میشه چجوری؟
خیر...نمی شه...

My PSN Id: Abadan-Game
شدن که می‌شه منتها باید هفت خان رستم رو رد کرد :D
اول باید برنامه SHAREfactory رو دانلود کنید از طریق دستگاه (900 مگ)
بقیش رو هم دوستان آموزش دادن قبلا:
روش پخش آهنگ های دلخواه خودتون از روی فلش:

توی ویندوز، برید توی فلش، یه فولدر به نام SHAREfactory بسازید و برید توش، بعدش اون تو یه فولدر به نام Music بسازید. حالا آهنگهاتونو بریزید توش. حالا فلشو بزنید به ps4 و SHAREfactory رو اجرا کنید. X رو بزنید و ADD MUSIC رو بزنید. حالا برید روی USB IMPORT و X رو بزنید صبر کنید تا فایلهاتون ایمپورت بشن تو دستگاه و بعدش هرکدوم رو خواستید سیو بشه، روش X رو بزنید و بعدش مربع رو بزنید. حالا روی هرکدوم از فایلها R2 رو بزنید شروع میکنه به پخش کردن.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
من تست کردم این حرکت رو ، ولی وقتی فقط تو برنامه میشه گوش داد و تکون هم بخوریم موزیک قطع میشه فایدش چیه ؟ یه چیز مزخره . 100 مگ هم بیشتر آهنگ نمیشه گذاشت .

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
سلام به نظرتون کدوم ریجن رو بخرم وارزش داره که من دستگاه ps3رو بفروشم و ps4 بگیرم خبری درمورد هک این کنسول هست .
2 .درکل بهترین مدل این کنسول چیه و با یک دسته اضافه و بازی infamouse چه قدر میاد .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام به نظرتون کدوم ریجن رو بخرم وارزش داره که من دستگاه ps3رو بفروشم و ps4 بگیرم خبری درمورد هک این کنسول هست .
2 .درکل بهترین مدل این کنسول چیه و با یک دسته اضافه و بازی infamouse چه قدر میاد .
سلام . هیچ فرقی نداره ریجن ها . اما شما چون ممکنه با عملکرد برعکس دکمه o و x در منو بازی اذیت بشید یا خوشتون نیاد ریجن 1 یا 2 تهیه کنید . وگرنه به هیچ عنوان ریجن ها تفاوتی ندارند . همه از همه نظر یکی هستن . تنها تفاوت نرم افزاری توی ریجن 3 و ریجن 2 ژاپن هست که عمکرد دکمه x و o برعکسه در منو .
حدودا بین 2100000 تا 2300000

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
سلام . هیچ فرقی نداره ریجن ها . اما شما چون ممکنه با عملکرد برعکس دکمه o و x در منو بازی اذیت بشید یا خوشتون نیاد ریجن 1 یا 2 تهیه کنید . وگرنه به هیچ عنوان ریجن ها تفاوتی ندارند . همه از همه نظر یکی هستن . تنها تفاوت نرم افزاری توی ریجن 3 و ریجن 2 ژاپن هست که عمکرد دکمه x و o برعکسه در منو .
حدودا بین 2100000 تا 2300000

رضا جان
ریجن ها همچین بدون تفاوت هم نیستن اصلی ترینش الان. قیمته
ریجن 2 اروپا توی دبی از همه گرونتره برای گارانتی و خرابیه کمش (برای مثال همین تاپیک خرابیها ما PS4 ریجن 1 تولید 2014 مشکل دار هم داشتیم)
خود من شاید 10 مورد خرابی تو ریجن 1 ها بین بچه های خودمون (ایرانی ها) دیدم اما تو 3 هنگ کنگ و 2 ژاپن و 2 اروپا تا حالا ندیدم
مطلب بعدی ساپورت فیلمهای بلوری هست که معمولا از قلم میفته
مثلا کاربر METALICA ارشیو بلوری ریجن 2 داره.الان هر ریجنی جز ریجن 2 اروپا بگیره ( 1 امریکا بگیره 2 ژاپن بگیره یا 3 هنگ کنگ ) فیلمهای بلوریش می مونه رو دستش
در مورد X و O هم سلیقه ای هست
خود من به این نتیجه رسیدم فکر بهتری پشت فلسفه دکمه های ریجن 3 و 2 ژاپن هست (توی منو X کنسل میکنه که میشه گفت علامت نفی هست)
اما ادم میشناسم میگه متنفرم ازینکه با O تایید کنم با X کنسل

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
رضا جان
ریجن ها همچین بدون تفاوت هم نیستن اصلی ترینش الان. قیمته
ریجن 2 اروپا توی دبی از همه گرونتره برای گارانتی و خرابیه کمش (برای مثال همین تاپیک خرابیها ما PS4 ریجن 1 تولید 2014 مشکل دار هم داشتیم)
خود من شاید 10 مورد خرابی تو ریجن 1 ها بین بچه های خودمون (ایرانی ها) دیدم اما تو 3 هنگ کنگ و 2 ژاپن و 2 اروپا تا حالا ندیدم
مطلب بعدی ساپورت فیلمهای بلوری هست که معمولا از قلم میفته
مثلا کاربر METALICA ارشیو بلوری ریجن 2 داره.الان هر ریجنی جز ریجن 2 اروپا بگیره ( 1 امریکا بگیره 2 ژاپن بگیره یا 3 هنگ کنگ ) فیلمهای بلوریش می مونه رو دستش
در مورد X و O هم سلیقه ای هست
خود من به این نتیجه رسیدم فکر بهتری پشت فلسفه دکمه های ریجن 3 و 2 ژاپن هست (توی منو X کنسل میکنه که میشه گفت علامت نفی هست)
اما ادم میشناسم میگه متنفرم ازینکه با O تایید کنم با X کنسل

حرف شما کاملا درست . من از نظر سخت افزاری عرض کردم . از نظر خرابی هم توی تولیدات اخیر یعنی بعد سال 2014 یا اصلا خرابی نبوده یا اگر هم بوده ماله هر 4 ریجن بوده . قیمت که خب اره . همین خرابی تولیدات اول رو بهونه کردن واسه فروش گرون تر کنسول . از نظر فیلم بلوری هم خب این موضوع رو ممنون که گوش زد کردید ولی من از نظر سخت افزاری گفتم . شاید این اقا اصلا فیلم بلوری نداشته باشه یا فیلماش ریجن all باشه یا هم ریجن 1 یا 3 :D . از نظر x و o هم که خب بهشون گفتم شاید اذیت بشن یا نپسندند ریجن 1 یا 2 بخرن . دیگ این موضوع علاقه ای هست . بحث اصلی سر تفاوت های سخت افزاری و نرم افزاری و بازی ها بود که خب کنسول ها از این نظر هیچ تفاوتی ندارن . دیگ خرابی و بلوری و عادت به x و o مساثل متفرقه هست :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شدن که می‌شه منتها باید هفت خان رستم رو رد کرد :D
اول باید برنامه SHAREfactory رو دانلود کنید از طریق دستگاه (900 مگ)
بقیش رو هم دوستان آموزش دادن قبلا:
میشه اما این سیستم برای همون ادیت ویدیوها طراحی شده . بدیش اینکه چون از برنامه که بیای بیرون کلا قطع میشه. حالا کی میخواد بشینه داخله این برنامه اهنگ گوش کنه D: .
باید یه Music Player جدا براش رلیز کنن که مثلا playlist ها رو بخونه از روی فلش و یا فرمتهای ساپورت شده رو سرچ کنه و بیاره توی لیست. چون احتماله زیادی مسعله ای که برای سونی مطرحه فکر کنم اصلا نمیخوان اجازه دسترسی مستقیم و مدریت روی فلش رو روی 4 ایجاد کنن . مثل Vita مثلا .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مطمئنید؟ (من از یه نفر دیگه هم پرسیدم گفت آره ولی به اصرار دوستم اومدم دوباره پرسیدم، الان دوبه شک شدم)
سلا عزیز .
بله مطعن باشید . بازی که نصب شد بدون دیسک اجرا نمیشه.
اگر به این صورت بود دیگه همه یک عدد بازی میخردن نصب میکردن و بهم میدادن D:

Warian

کاربر سایت
May 4, 2014
45
سلام .
کسی قیمت ps4 در عربستان داره؟
به نظر شما ارزش داره در عربستان بخرم؟
الان داداشم مدینست
میخوام وقتی رفت مکه بهش بگم بگیره میصرفه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر