هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
البته این بحث ربطی به اینجا نداشت ولی خوب ...پی سی مشکل داشتی بگو تو کرک کمکت کنم اگه تو سخت افزار سیستم مشکلی نداری :D من هم کنسول دارم تو کپی خور همون یه ذره مشکلاتی PC نیستش و فرقی بین کپی خور و ارجینال از لحاظ راحتی اجرای بازی نیست.PS4 هم کپی خور بشه خیلی ها میان سمتش{حتی من } اصن یه حدیث داریم دقیق نمیدونم از کی، که لذتی که تو کپی خور دانلود گیم قبل ریلیز هست تو هیچ چیز دیگه نیست:D

آقا اصلا وقتی داری بازی کپی خور بازی میکنی هر دم و دقیقه شرکت کنسولا بیانیه میدن که ما مچ اینا رومیگیریم،ریشه کنشون میکنیم،بنشون میکنیم انگار که مثلا ما دشمناشونیم که واقعا هم هستیم اگه نبودیم کپی بازی نمیکردیم موقعی که کپی خور دستگات انگاری که از کل جامعه گیمرهای تحت حمایت اون شرکت جدایی...که این خیلی بده...اصلا دوست ندارم

قبول دارین؟؟؟؟؟

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان من تا حالا update نکردم کنسول رو... اگه جدیدترین update رو بریزم مشکل نداره؟ چه طوری از ستینگ با فلش update کنم؟ کنسولم ریجن 1 هستش....

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
من تا 2 سال پیش با pc بازی میکردم . همه بازیها کپی بود . صب تا شب دنبال کرک بودم .آخرشم به جایی نمیرسید . تا اینکه ps3 اورجینال خریدم و لذت بازی اورجینال و پشتیبانیهاش رو فهمیدم . واقعا بازی اورجینال چیز دیگه ایه کاش همه اورجینال میخریدن . الان تو فکر این هستم که ps3 رو بفروشم و ps4 بخرم ... خداییش دلم نمیاد ! چون لحظه ها و ساعاتهای خیلی خوبی رو باهاش گذروندم . از اون طرف ps4 با اون کیفیت محشرش واقعا دیگه برام خواب و خوراک نگذاشته !! باید پولامو پس انداز کنم و بگیرمش . بازیهاشم هر چقدر گرون باشه پس انداز میکنم و میخرمشون چون لااقل باعث میشه یه مدت از این دنیای پرهیاهو و دود و ماشین فاصله بگیرم و تو دنیای دیگه ای باشم. درود بر سونی .

سلام اگه جای شما باشم نمیفروشمش من خودم دسگایی رو که سال ها بام بوده و ازش خاطره دارم رو هرگز نمیفروشم

naser6355

کاربر سایت
Dec 21, 2010
14
نام
ناصر
دوستان من تا حالا update نکردم کنسول رو... اگه جدیدترین update رو بریزم مشکل نداره؟ چه طوری از ستینگ با فلش update کنم؟ کنسولم ریجن 1 هستش....

نه هیچ مشکلی نداره. شما فایل Update رو از Download & Install PlayStation®4 System Software Update from PlayStation® دانلود کن. بعد تو فلش این مسیر رو بساز :
PS4>UPDATE
بعد فایل دانلودی رو تو پوشه UPDATE بریز و وصل کن به PS4 .
برو تو Setting , Check for system update خودش پیدا میکنه فایل رو و اپدیت می کنه.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
ببخشید پلاس رو باید چجوری وارد کنم؟بعدش دسته رو چجوری میشه خاموش کرد؟

میرید توی ps store آخرین گزینه reedem code هستش اونجا کد پلاستونو وارد میکنید.
برای دسته هم دکمه ps روی دسته رو نگه میدارید و میرید تو قسمت adjust device و بعدش آخرین گزینه turn off device بزن و بعدش dualshock4 انتخاب کن.البته غلط املایی دارم فکر کنم:d

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
دوستان بنظرتون پلاس یک ساله بگیرم خوبه؟اون کارتهای 50 دلاری واسه چیه؟
پلاس 1 ساله اکثرا قیمتای تخیلی داره . زیر 160 تومن گیر نیاوردی یه کارت 50 دلاری بخر ( ریجن 1) که قیمتش همین حدوداست باهاش از داخل استور پلاس 1 ساله شو

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
ببخشید این تاچ پد وسط دسته چطوری روشن میشه؟بعدش تو جعبه های ps4 پلاس 30 روزه هست؟اخه تو مال ما نبود؟

تاچ پد که روشن نمیشه.تو بعضی بازیا کاربرد داره.جدیدا هم تو چت کردن باهاش میتونی تایپ کنی که خیلی خوبه.بیخیال پلاس داخل جعبه شو چون کردیت کارد میخواد و کشور ماهم عربستان 2(ایران) متاسفانه کردیت کارت نمیشه باهاش کار کرد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من يه مشكلي پيدا كردم يعني دهن...
هر كاري ميكنم اپديت يا بچ دانلود براي بازي نمياد ! جالب اينه مشكل نت نيست جون با خود كنسول اپديت ١٠٧٠ رو گرفتم
١٠ بار ديليت و نصبش كردم با هر اكانتي رفتم ! كنسولو rebuild كردم .... اين اينفموس اپديت ١٠٤ ش رو نميگيره تو اپشن هم ديدم نبود
چيكار بايد بكنم ؟ بشتيباني سوني ياهويي ايميلي چيزي ميشه داد؟ يعني هيچ احدي همچين مشكلي نداره به قران
اول از همه این که تو قسمت Settings > System > Automatic Update نگاه کنید ببینید تیک خورده یا نه! (اگر داشت که هیچی، اگر تیک نخورده بود، تیکش رو فعال کنید.)
دوم این که یه بار دیگه از قسمت Settings > Network تنظیم کنید و چک کنید که کامل به PSN وصل می‌شه.
پشتیبانی هم من امتحان کردم جواب نمی‌دن از طریق ایمیل! فقط می‌گن که لطفا تلفنی تماس بگیرید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر