هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
من نمیدونم درجاهای دیگه دنیا اینترنت حجمی به این شکل که در ایران هست ارایه میشه یانه ولی به نظرم این قابلیت فقط به درد یه ایرانی میخوره!

هرچند که با این کاهش سرعت شبانه و حجم زیاد دانلودها، خیلی طول میکشه تا دانلودها رو فقط با شبانه انجام بدید و همونطور که میدونید، سرعت دانلود کنسول حدوداً ۲۰ درصد کمتر از PC هست.
و باید هزینه ای که برای ترافیک خرج میکردید را صرف هزینه برق و فرسوده شدن کنسول کنید.
به نظرم ترافیک بخرید و روزانه دریافتش کنید، به صرفه تر هست مخصوصاً اگه اینترنت های وب داشته باشید و ترافیک فشفشه خریداری کنید.

Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk

واسه منی که از مبین نت استفاده میکنم قیمت هر گیگش 12 تومن هست مقدور نیست ... امیدمون باید به ارش باشه

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستان میگفتم کنسول از بعد آپدیت موقع خاموش کردن و استندبای بوق میزنه 3 تا . امروز اینطوری نشد اصلا . جریان چیه واقعا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
دوستان میگفتم کنسول از بعد آپدیت موقع خاموش کردن و استندبای بوق میزنه 3 تا . امروز اینطوری نشد اصلا . جریان چیه واقعا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونایی هم که آپدیت کرده بودن بیشترشون گفتن فقط برای بار اول سه تا بوق زده . شاید یکی از شناسه های اینه که بگه کنسول آپدیت 1.70 شده

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ببخشید من دستگاهم رجین2 ژاپن میخواستم بدونم باید اکانت پلاس اروپا بگیرم یا آمریکا؟

هیچ ربطی به ریجن کنسول نداره ! شما کارت پلاس برای اکانت میخری اگه اکانت اصلیتون ریجنش جایی که کارت براش پیدا نمیشه بازم مهم نیست یه اکانت دوم میسازید مثلا ریجن 1 با اون خرید میکنید و تو اکانت اصلیتون استفاده میکنید (حتی پلاس ) .

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
من تا 2 سال پیش با pc بازی میکردم . همه بازیها کپی بود . صب تا شب دنبال کرک بودم .آخرشم به جایی نمیرسید . تا اینکه ps3 اورجینال خریدم و لذت بازی اورجینال و پشتیبانیهاش رو فهمیدم . واقعا بازی اورجینال چیز دیگه ایه کاش همه اورجینال میخریدن . الان تو فکر این هستم که ps3 رو بفروشم و ps4 بخرم ... خداییش دلم نمیاد ! چون لحظه ها و ساعاتهای خیلی خوبی رو باهاش گذروندم . از اون طرف ps4 با اون کیفیت محشرش واقعا دیگه برام خواب و خوراک نگذاشته !! باید پولامو پس انداز کنم و بگیرمش . بازیهاشم هر چقدر گرون باشه پس انداز میکنم و میخرمشون چون لااقل باعث میشه یه مدت از این دنیای پرهیاهو و دود و ماشین فاصله بگیرم و تو دنیای دیگه ای باشم. درود بر سونی .

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
من تا 2 سال پیش با pc بازی میکردم . همه بازیها کپی بود . صب تا شب دنبال کرک بودم .آخرشم به جایی نمیرسید . تا اینکه ps3 اورجینال خریدم و لذت بازی اورجینال و پشتیبانیهاش رو فهمیدم . واقعا بازی اورجینال چیز دیگه ایه کاش همه اورجینال میخریدن . الان تو فکر این هستم که ps3 رو بفروشم و ps4 بخرم ... خداییش دلم نمیاد ! چون لحظه ها و ساعاتهای خیلی خوبی رو باهاش گذروندم . از اون طرف ps4 با اون کیفیت محشرش واقعا دیگه برام خواب و خوراک نگذاشته !! باید پولامو پس انداز کنم و بگیرمش . بازیهاشم هر چقدر گرون باشه پس انداز میکنم و میخرمشون چون لااقل باعث میشه یه مدت از این دنیای پرهیاهو و دود و ماشین فاصله بگیرم و تو دنیای دیگه ای باشم. درود بر سونی .
البته این بحث ربطی به اینجا نداشت ولی خوب ...پی سی مشکل داشتی بگو تو کرک کمکت کنم اگه تو سخت افزار سیستم مشکلی نداری :D من هم کنسول دارم تو کپی خور همون یه ذره مشکلاتی PC نیستش و فرقی بین کپی خور و ارجینال از لحاظ راحتی اجرای بازی نیست.PS4 هم کپی خور بشه خیلی ها میان سمتش{حتی من } اصن یه حدیث داریم دقیق نمیدونم از کی، که لذتی که تو کپی خور دانلود گیم قبل ریلیز هست تو هیچ چیز دیگه نیست:D

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
با اینکه این بحث ربطی به این تاپیک نداره ولی لذتی که تو باز کردن سلفون بازی اورجینالو و دیسکی که میذاری داخل کنسول هست با هیچ لذتی قابل مقایسه نیست.

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
آقا ببخشید سوال تکراری هست ولی هرچی گشتم تو تایپیک پیداش نکردم . ریجن 2 ژاپن لیمیت ها توی بازی هم جای X و O فرق داره ؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان من يه مشكلي پيدا كردم يعني دهن...
هر كاري ميكنم اپديت يا بچ دانلود براي بازي نمياد ! جالب اينه مشكل نت نيست جون با خود كنسول اپديت ١٠٧٠ رو گرفتم
١٠ بار ديليت و نصبش كردم با هر اكانتي رفتم ! كنسولو rebuild كردم .... اين اينفموس اپديت ١٠٤ ش رو نميگيره تو اپشن هم ديدم نبود
چيكار بايد بكنم ؟ بشتيباني سوني ياهويي ايميلي چيزي ميشه داد؟ يعني هيچ احدي همچين مشكلي نداره به قران

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با اینکه این بحث ربطی به این تاپیک نداره ولی لذتی که تو باز کردن سلفون بازی اورجینالو و دیسکی که میذاری داخل کنسول هست با هیچ لذتی قابل مقایسه نیست.
من سلفون رو باز می‌کنم احساس بدبختی بهم دست می‌ده :D
چون با باز کردن یه سلفون، 40 تومن ضرر می‌کنم :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر