هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohammad.iran

کاربر سایت
Apr 23, 2014
5
سلام می خواستم ببینم که وقتی برای اولین بار می خوایم از دسته استفاده کنیم خودش شارژ داره؟ چه مدت باید بزاریم تا شارژ شه؟ کجا نشون می ده شارژ دسته پر شده؟ ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام می خواستم ببینم که وقتی برای اولین بار می خوایم از دسته استفاده کنیم خودش شارژ داره؟ چه مدت باید بزاریم تا شارژ شه؟ کجا نشون می ده شارژ دسته پر شده؟ ممنون
داره.
زمان شارج دسته کوتاه هست فکر کنم 1 ساعته اگر اشتباه نکنم کامل میشه
دکمه ps رو نگه داری گوشه پایین نشون میده

تو استند بای دستگاه چقد صدا داره؟
اگر در حالت دانلود نباشه صدایی نداره
چون در حالت دانلود یکم فنها کار میکنه.

میخوام اپدیت دو گیگی nba بگیرم اما میخوام تو حالت استند بای بگیرم.باید چیکار کنم؟
باید بری قسمت power saving و بخشه set functions گزینه internet connection رو بزنی

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
چقد سرعت دانلود ps4 کنده ! یه آپدیت 120 مگی برا فیفا رو الان دوروزه که نتونستم باهاش دانلود کنم !
از کجا میشه از تو نت گرفت این آپدیت رو ؟

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
اقا یکی یبگه این برنامه ps app چه طوری شروع به کار میکنه من برنامش که از رو ایپد اجرا میکنم هیچی نمیاد فقط مینویسه cannot load​

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
چقد سرعت دانلود ps4 کنده ! یه آپدیت 120 مگی برا فیفا رو الان دوروزه که نتونستم باهاش دانلود کنم !
از کجا میشه از تو نت گرفت این آپدیت رو ؟

دوست عزیز شاید مشکل از ارتباط نت منطقه یا isp شما با شبکه psn باشه :-?
چون من تا حالا نزدیک دو تا 1 گیگ آپدیت کیلزون رو ریختم، دیروز سی صد و خرده ای آپدیت Infamous
و چند تا بازی هم دموهاشون رو ریختم که نزدیک 5 گیگ میشه، همیشه سرعت دانلودم نزدیک به دانلود همیشگیم با PC بوده، شاید 2-1 کیلوبایت در ثانیه کمتر اونم گاهی اوقات

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان الان تست کردم
میتونیم از این به بعد عکس اواتارمون رو به هر عکس دلخواهی از طریق Playstation app تغییر بدیم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
دوستان الان تست کردم
میتونیم از این به بعد عکس اواتارمون رو به هر عکس دلخواهی از طریق Playstation app تغییر بدیم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

سلام یه سوال
الان میتونم هر عکسی به عنوان اواتار بزارم؟؟
حتما این کار باید از طریق اپلیکیشن موبایل انجام بشه؟؟

sam1990

کاربر سایت
Jan 11, 2012
89
نام
Ali
دوستان این آبدیت بازیهاش چطوریه؟؟؟ من 4 روز پیش کیلزون و اینفیمس آبدیت کردم الان دوباره با همون حجم برام اومده اینگار اصلا آبدیت نشده
این طبیعیه یا مشکل داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر