هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام می خواستم ببینم که وقتی برای اولین بار می خوایم از دسته استفاده کنیم خودش شارژ داره؟ چه مدت باید بزاریم تا شارژ شه؟ کجا نشون می ده شارژ دسته پر شده؟ ممنون

سلام می خواستم ببینم که وقتی برای اولین بار می خوایم از دسته استفاده کنیم خودش شارژ داره؟ چه مدت باید بزاریم تا شارژ شه؟ کجا نشون می ده شارژ دسته پر شده؟ ممنون
داره.
زمان شارج دسته کوتاه هست فکر کنم 1 ساعته اگر اشتباه نکنم کامل میشه
دکمه ps رو نگه داری گوشه پایین نشون میده

تو استند بای دستگاه چقد صدا داره؟
اگر در حالت دانلود نباشه صدایی نداره
چون در حالت دانلود یکم فنها کار میکنه.

میخوام اپدیت دو گیگی nba بگیرم اما میخوام تو حالت استند بای بگیرم.باید چیکار کنم؟
باید بری قسمت power saving و بخشه set functions گزینه internet connection رو بزنی

چقد سرعت دانلود ps4 کنده ! یه آپدیت 120 مگی برا فیفا رو الان دوروزه که نتونستم باهاش دانلود کنم !
از کجا میشه از تو نت گرفت این آپدیت رو ؟

دوست عزیز شاید مشکل از ارتباط نت منطقه یا isp شما با شبکه psn باشه :-?
چون من تا حالا نزدیک دو تا 1 گیگ آپدیت کیلزون رو ریختم، دیروز سی صد و خرده ای آپدیت Infamous
و چند تا بازی هم دموهاشون رو ریختم که نزدیک 5 گیگ میشه، همیشه سرعت دانلودم نزدیک به دانلود همیشگیم با PC بوده، شاید 2-1 کیلوبایت در ثانیه کمتر اونم گاهی اوقات

دوستان الان تست کردم
میتونیم از این به بعد عکس اواتارمون رو به هر عکس دلخواهی از طریق Playstation app تغییر بدیم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

سلام یه سوال
الان میتونم هر عکسی به عنوان اواتار بزارم؟؟
حتما این کار باید از طریق اپلیکیشن موبایل انجام بشه؟؟

دوستان این آبدیت بازیهاش چطوریه؟؟؟ من 4 روز پیش کیلزون و اینفیمس آبدیت کردم الان دوباره با همون حجم برام اومده اینگار اصلا آبدیت نشده
این طبیعیه یا مشکل داره ؟

یادش بخیر پلی استیشن 3 که گرفتم روز اول موبایل سونی اریکسون رو وصل کردم بش هرچی آهنگو عکس و ... بود ریختم رو کنسول ! :|

حالا به جای اینکه پیشرفت کنن زدن همه چیو برداشتن , اصلا فلش رو نمیشناسه هرچی فرو میکنم به یو اس بی ... واقعا موندم چرا سونی اینکارو کرد !! یجورایی دلسرد شدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or