هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
یادش بخیر پلی استیشن 3 که گرفتم روز اول موبایل سونی اریکسون رو وصل کردم بش هرچی آهنگو عکس و ... بود ریختم رو کنسول ! :|

حالا به جای اینکه پیشرفت کنن زدن همه چیو برداشتن , اصلا فلش رو نمیشناسه هرچی فرو میکنم به یو اس بی ... واقعا موندم چرا سونی اینکارو کرد !! یجورایی دلسرد شدم

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
یادش بخیر پلی استیشن 3 که گرفتم روز اول موبایل سونی اریکسون رو وصل کردم بش هرچی آهنگو عکس و ... بود ریختم رو کنسول ! :|

حالا به جای اینکه پیشرفت کنن زدن همه چیو برداشتن , اصلا فلش رو نمیشناسه هرچی فرو میکنم به یو اس بی ... واقعا موندم چرا سونی اینکارو کرد !! یجورایی دلسرد شدم

دوست عزیز درستش همینهاول باید یه سری مسائل امنیتی در نظر گرفته شه بعد اگه امکانش باشه مطمئن باشید که این قابلیت اضافه میشه بعد یادتون باش که من اصلا به کنسول بازی به چشم یه دستگاه multimedia نگاه نمیکنم پس همچین قابلیتی اصلا جز اولویت های کنسول و سونی نیست البته این کاملا نظر شخصی من...

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
قبول دارم دستگاه بازی ـه . ولی تو این دور ـه زمونه یه دستگاه به این پیشرفتگی و قیمت ، نباید یه MP3 ساده ساپورت کنه ؟ خیلی عجبیه واقعا !
ما که نخواستیم باش موزیک گوش کنیم ، به درد بعضی بازیا میخوره بلاخره بزاری تو منو .
الویت نیست اصلا ، ولی نبودش هم یجوری ـه ! :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این آبدیت بازیهاش چطوریه؟؟؟ من 4 روز پیش کیلزون و اینفیمس آبدیت کردم الان دوباره با همون حجم برام اومده اینگار اصلا آبدیت نشده
این طبیعیه یا مشکل داره ؟
اپدیتهای بازی خیلی موقعها حجمشون خیلی فرق نداره
مشکلی نیست عزیز.

RSPF

کاربر سایت
Mar 1, 2013
17
گفته بودن تو 1.7 تو منو ها هم میشه از تاچ پد استفاده کرد که. نگفته بودن ؟ الان همچین چیزی نیست. ای کاش یکم Ui رو هم تغییر میدادن
من در جا تا فیفا رو استارت میزنم LED کنترلر قرمز میشه. مشکلی هست ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
گفته بودن تو 1.7 تو منو ها هم میشه از تاچ پد استفاده کرد که. نگفته بودن ؟ الان همچین چیزی نیست. ای کاش یکم Ui رو هم تغییر میدادن
من در جا تا فیفا رو استارت میزنم LED قرمز میشه. مشکلی هست ؟
همچین چیزی نگفته بودن! البته از تاچ پد میشه برای تایپ پیام استفاده کرد که از نظر من تایپ پیام با سنسور حرکتی خیلی راحتتره.

این قابلیتی که شما میگی هم در آینده باید اضافه بشه چون کاربردی هست استفاده از تاچ پد تو منو ها

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
درود... دوستان من fifa 14 که بازی میکنم یکدفعه یه ارور تو این مایه ها CE-32... که بقیشو نمیدونم میاد از بازی میره بیرون میاد تو منو PS4 !! خواهشا منو از نگرانی در بیارین و بگین هیچ مرگش نیست :d من اصلا هیچ UPDATE نریختم رو دستگاه .. میتونه از این باشه؟ و افلاین هم بازی میکنم... تقاضای راهنمایی دارم...

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دوستان کلا فلش شناخته نمیشه توسط کنسول ؟ من امروز وصل کردم واسه اولین بار خواستم ببینم چجوریاس در کل ... اصلا چی گزینه ای اضافه نشد و دکمه PS رو دسته هم زدم چیزی نبود ... میخوام بدونم کار خاص باید بکنم یا کلا اینجوریه و فعلا یو اس بی رو نمیشناسه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر