هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

برای playstation app ورژن ios آپدیت اومده و یه سری امکانت به برنامه اضافه کرده :x
از جمله تغییر عکس پروفایل و notification
یه اپدیتی چند وقت پیش برای اندروید هم اومده بود که broadcast رو اضافه کرده بود منظور همونه یا نه جدیدتره؟

اگه توی منوی کنسول گیر کنه مشکل از چیه ؟؟ نرم افزاریه ؟؟؟ مثلا بریم رو پیام ها یا دوستان ولی توش نره و هنگ کنه در واقع ... !!! حدودا 2 بار تا الان واسم پیش اومده اینطوری شده
خود به خود بعد چند مین حدودا 10 مین اوکی میشه البته میخواستم بدونم مشکلی نداره اینطوریه ؟؟؟؟
ممنون

یه اپدیتی چند وقت پیش برای اندروید هم اومده بود که broadcast رو اضافه کرده بود منظور همونه یا نه جدیدتره؟
نه
این آپدیت شامل قابلیت تغییر عکس پروفایل و notification و ارسال درخواست دوستی با mail و یه سری قابلیت دیگه از جمله برطرف کردن یه سری باگ هستش

- - -ویرایش - - -

اگه توی منوی کنسول گیر کنه مشکل از چیه ؟؟ نرم افزاریه ؟؟؟ مثلا بریم رو پیام ها یا دوستان ولی توش نره و هنگ کنه در واقع ... !!! حدودا 2 بار تا الان واسم پیش اومده اینطوری شده
خود به خود بعد چند مین حدودا 10 مین اوکی میشه البته میخواستم بدونم مشکلی نداره اینطوریه ؟؟؟؟
ممنون
معمولا ایراد از نت هستش که کنسول می خواد دوستات رو لود کنه ولی نت سرعتش کمه گیر میکنه
این مشکل موقع لود فرندها تو ps3 خیلی اذیت می کرد!!!!!

نه
این آپدیت شامل قابلیت تغییر عکس پروفایل و notification و ارسال درخواست دوستی با mail و یه سری قابلیت دیگه از جمله برطرف کردن یه سری باگ هستش

- - -ویرایش - - -

معمولا ایراد از نت هستش که کنسول می خواد دوستات رو لود کنه ولی نت سرعتش کمه گیر میکنه
این مشکل موقع لود فرندها تو ps3 خیلی اذیت می کرد!!!!!
سلام.. پس چرا برای من که خود اکسپریا Z هم هست آپدیتی برای PS APP نیومده :( ورژنش 1.6 هست ورژن جدیدش میگن 1.70 هست از کجا بگیرم؟

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4

حدود 1 ساعت پيش آپديتى براى PlayStation App گوشى Iphone اُمد.
تا چند ساعت ديگه آپديت 1.70 براى PS4 ارائه ميشه.
gudajy6a.jpg

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:
حدود 1 ساعت پيش آپديتى براى PlayStation App گوشى Iphone اُمد.
تا چند ساعت ديگه آپديت 1.70 براى PS4 ارائه ميشه.
gudajy6a.jpg

داش این برنامه به چه دردی میخوره ؟؟ ارزش داره به نظرتون ؟؟؟ من اینو نصب کردم رو موبایلم اما قابلیتاشو متوجه نشدم ! یه توضیح میدی بی زحمت

داش این برنامه به چه دردی میخوره ؟؟ ارزش داره به نظرتون ؟؟؟ من اینو نصب کردم رو موبایلم اما قابلیتاشو متوجه نشدم ! یه توضیح میدی بی زحمت

ببین مثلا میتونی از گوشیت به عنوان کیبرد استفاده کنی واسه ps4 که خیلی سرعت تایپ میره بالا (من خیلی استفاده میکنم)
میتونی به عنون دسته استفاده کنی اما فقط برای منو
تو این ورژن جدیدش اواتار هم میتونی عوض کنی با موبایل
مسیج هم میتونی بدی به دوستای psn و مسیج دریافت کنی.. (جدا از پیام متنی...عکس هم میشه فرستاد و میشه عکس سیو هم کرد تو گوشی)
و یه سری چیزای دیگه..
(اینم کلا میگم برای کسایی که نمیدونن )
:
قبلش باید بری تو قسمت connect to ps4 و دستگاهو میشناسه میزنی روش و ...بعدش میری تو Settings خود ps4 و گزینه playstation app رو میزنی و یه کد بت میده وارد میکنی و اتصالش برقرار میشه..

براى تكميل تر شدن صحبتهاى آقا روزبه
شما ميتونى نقاشى بكشى و بصورت 3D بفرستى تو بازى هاى دوربين و با اون بازى كنى. تمام خريدهاى اينترنتى از Store رو هم ميتونى انجام بدى و از راه دور بزنى براى دانلود روى PS4.

خب دوستان برا منم آپدیت 1.7 اومده ... 194 مگ هست ... چه امکانات توپی اضافه شده ... بهترین امکانش اینه که از گیم پلی فیلم بگیری بزنی تو فلش ... نشون همه بدی فخر فروشی:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or