هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

عزيز شركت SONY نمياد مشكلات اينترنتى كشورهاى بدبخت بيچاره رو هم بررسى كنه پورت اينترنت لن PS4 يه پورت گيگابيتى هست يعنى اگه شما از خود شركت SONY كه اينترنت 2.5 گيگابيتى رو تو ژاپن و حتى تازه گى ها تو آمريكا عرضه ميكنه با PS4 بخوايى دانلود كنى.يه بازى يا يه فيلم 4K زيپ شده كه حدود 40 گيگ هست حدود 128 ثانيه طول ميكشه.
من خودم همين پارسال با PS4 و با اينترنت 8 مگ هاى وب تونستم 15 گيگ رو تو 3 ساعت دانلود كنم.(الان تو نصف روز هم نميشه).
مشكلات اينترنتى كشور ما چه ربطى به PS4 داره.
قابليت فيلمهاى 4K هم فعلاً نداره چون حدود 9 ماه هست دستگاه مخصوصى رو SONY تو آمريكا بنام FMP-X1 براى دانلود فيلم و سريال 4K بفروش گذاشته و از بخت خوبش فروش عالى پيدا كرده بخاطر انحصارى بودن اين دستگاه مجبوره SONY يه چند وقتى صبر كنه.
همين هفته پيش بود بى بى سى اعلام كرد حد متوسط سرعت اينترنت در جهان 3.5 مگابيت هست.وكشورهايى كه سرعت حد متوسط اينترنتشون پايينتر از 1 مگابيت هست جزو ليست كشورهاى اينترنت دار محسوب نميشن (از جمله ايران)
Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
تو پستم این جمله رو گفتم
در اخر چیزی که حتمی هست اینه که به مرور زمان و با اپدیت های آتی امکانات جدیدی به کنسول اضافه میشه از امکانات پایه ای مثل همین قابلیت دانلود گرفته تا چیز ها بلندپروازانه تر مثل 3D یا 4K و ... .
و شما گفتی
قابليت فيلمهاى 4K هم فعلاً نداره چون حدود 9 ماه هست دستگاه مخصوصى رو SONY تو آمريكا بنام FMP-X1 براى دانلود فيلم و سريال 4K بفروش گذاشته و از بخت خوبش فروش عالى پيدا كرده بخاطر انحصارى بودن اين دستگاه مجبوره SONY يه چند وقتى صبر كنه.
خب من مگه گفتم چرا نداره؟!! میگم در اینده با اپدیت هایی که میاد قابلیت ها خیلی زیاد و بیشتر از انتظار ما هم اضافه خواهد شد به کنسول اما نبود این قابلیت ابتدایی دانلود تو کنسول خیلی عجیب هست.

و حالا بحث اصلی متوجه نمیشم سرعت نت بالا و ... چه ربطی به یه دانلود منیجر خوب داره! این همه برنامه های دانلود منیجر تو دنیا هست و همشون هم قابلیت توقف دانلود رو دارن اگر نیاز به این قابلیت نبود مطمئنا حذف میشد. اصلا شما بگو تمام بازی ها تو 10 دقیقه دانلود بشه (که 7گیگ با سرعت 3.5 میشه 30 دقیقه) اگر من بخوام تو این ده دقیقه دانلود رو متوقف کنم چی؟ توجیه برای نبود همچین چیز پایه ای رو ندیده بودیم که حالا دیدیم
کاملاً جوابتون رو دادن و تایید میشه دیگه نیازی نمیبینم باهاتون بحث کنم
شما پست من در رابطه با همین قابلیت دانلود رو نقل و قول کردی و گفتی:
درست میفرمایید ...اما از یک کنسول بازی حرفه ای نباید همچین انتظاراتی داشت...اسم Consol ایستگاه بازی هست نه Play Multimedia Station
الان شما کاری که باید بکنی اینه که بیای و توضیح بدی قابلیت دانلود چه ربطی به مولتی مدیا داره همین.

کلا با شروع نسل جدید یک سری فن بازی های جدیدی شکل گرفته که فقط و فقط از هر اقدامی که از شرکت محبوبشون سر بزنه سعی میکنن توجیهی بسازند چه سونی فن ها چه مایکرو فن ها و واقعا جو فروم رو عجیب بهم ریخته نمیدونم چجوری باید این فضا رو شکست تا افرادی که چیزی برای عرضه دارن انگیزه برای فعالیت توشون ایجاد بشه. من هم همیشه این بحث ها رو میبینم اما خیلی نمیتونم پست بدم برای همین از کنارشون میگذرم اما اگر برای بحثی وقت داشته باشم مطمئنا از کنارش نمیگذرم و باید توجیه بشم مثل همین مورد

اینکه کنسول فعلا قابلیت پخش و مدیا رو نداره ضعفه دیگه البته ضعفیه که برطرف میشه و چیز مهمی نیست... درسته که بیس کار واسه بازیه اما به هر حال قابلیت های اینچنین باید رو کنسول باشه به عنوان یک کنسول همه فن حریف... قابلیت پاز و دانلود هم امیدوارم گوشه چشمی به کشورهای عقب افتاده داشته باشن تا اونم حل بشه :دی

بیخیال بابا....

دوستان یه سوال در مورد سیف مود:

Turn off the power of your PS4™ system completely.
Check that the power indicator is not lit. If the power indicator is lit up in orange, touch the power button on the PS4™ system for at least 7 seconds (until the system beeps a second time).
منظور از این که مطمئن شو کامل خاموشه چیه مگه وقتی Turn off میکنیم دستگاه رو کامل خاموش نمیشه؟؟؟!!!

الان شما کاری که باید بکنی اینه که بیای و توضیح بدی قابلیت دانلود چه ربطی به مولتی مدیا داره همین.

من نیازی نمیبینم بیش از این نظم تاپیک رو بهم بزنم و بخودم دیگه اجازه اسپم کردن نمیدم...کسانی که ربطشو میفهمند واستون توضیح دادند اما شما نمیخوای قبول کنی...پس اینکار مثل آب در هاوند کوبیدن هستش و دیگه هیچ حرفی باقی نمونده...انتظار داری بگم حرفتونو قبول دارم :|
اصلاً هم همچین چیزی نیستش. وسلام

- - -ویرایش - - -

اینکه کنسول فعلا قابلیت پخش و مدیا رو نداره ضعفه دیگه البته ضعفیه که برطرف میشه و چیز مهمی نیست... درسته که بیس کار واسه بازیه اما به هر حال قابلیت های اینچنین باید رو کنسول باشه به عنوان یک کنسول همه فن حریف... قابلیت پاز و دانلود هم امیدوارم گوشه چشمی به کشورهای عقب افتاده داشته باشن تا اونم حل بشه :دی

بیخیال بابا....

دوستان یه سوال در مورد سیف مود:

منظور از این که مطمئن شو کامل خاموشه چیه مگه وقتی Turn off میکنیم دستگاه رو کامل خاموش نمیشه؟؟؟!!!

منظورش اینه که استند بای نکنی .

عزيز شركت SONY نمياد مشكلات اينترنتى كشورهاى بدبخت بيچاره رو هم بررسى كنه پورت اينترنت لن PS4 يه پورت گيگابيتى هست يعنى اگه شما از خود شركت SONY كه اينترنت 2.5 گيگابيتى رو تو ژاپن و حتى تازه گى ها تو آمريكا عرضه ميكنه با PS4 بخوايى دانلود كنى.يه بازى يا يه فيلم 4K زيپ شده كه حدود 40 گيگ هست حدود 128 ثانيه طول ميكشه.
من خودم همين پارسال با PS4 و با اينترنت 8 مگ هاى وب تونستم 15 گيگ رو تو 3 ساعت دانلود كنم.(الان تو نصف روز هم نميشه).
مشكلات اينترنتى كشور ما چه ربطى به PS4 داره.
همين هفته پيش بود بى بى سى اعلام كرد حد متوسط سرعت اينترنت در جهان 3.5 مگابيت هست.وكشورهايى كه سرعت حد متوسط اينترنتشون پايينتر از 1 مگابيت هست جزو ليست كشورهاى اينترنت دار محسوب نميشن (از جمله ايران)

این همون قضیه مشتری مداری سونی هست که بعضی فن ها تو بوق و کرنا میکنن
یعنی اونیکه سرعت اینترنتش پایینه باید بره بمیره دیگه رسما برای نوع تفکرتون متاسفم اگر تفکر سونی هم این باشه برای اون هم متاسفم

این همون قضیه مشتری مداری سونی هست که بعضی فن ها تو بوق و کرنا میکنن
یعنی اونیکه سرعت اینترنتش پایینه باید بره بمیره دیگه رسما برای نوع تفکرتون متاسفم اگر تفکر سونی هم این باشه برای اون هم متاسفم

عزيز
اين نوع تفكر نيست .پيشرفت تكنولوژى باعث ميشه.
مثل اين ميمونه شما بفرمايى چرا تو لپتاب هاى جديد و پيشرفته مودم ديال آپ نيست. و يا چرا ديگه تلويزيون هاى CRT توليد نميشه و همينطور چرا ري سي ور هاى آنالوگ نيستن . وحتى ديجيتال ها بزودى جمع ميشن. وقتى كشور عزيز مون از نظر اينترنت از افغانستان هم عقب مونده. حالا بايد SONY يا حتى مايكرو تشريف بيارن جورى كنسول توليد كنن كه همه جا جواب بده.
اُنوقت تو خراب شده اى مثل كره شمالى كه اينترنت نداره بايد چيكار كرد؟
حالا اگه كشور عزيز ما اينترنتش رو توسعه نده تا 6 سال ديگه كه نسل بعدى مياد و بازى هاى 4K ساپورت ميشن و هر بازى بين 100 گيگ تا 300 گيگ ميشه اُنوقت SONY غلط ميكنه.

کسانی که ربطشو میفهمند واستون توضیح دادند اما شما نمیخوای قبول کنی...پس اینکار مثل آب در هاوند کوبیدن هستش و دیگه هیچ حرفی باقی نمونده.
کلا یک نفر خیلی محترمانه پست من رو نقل و قول کرد که جواب هم دادم و اصلا هم پست ایشون ربطی به سوالی که من از شما درمورد پستتون کردم نداشت.

پس هنوز کسی جواب نداد که دانلود چه ربطی به مولتی مدیا داره ! اگر کسی یه خط در این باره پست داد بهم اطلاع بده. البته من هنوز منتظر جوابتون هستم.

این جریان تا وقتی که پست دادن ها صرفا از روی احساسات و فن بوی بازی باشه ادامه داره به هر حال شما یه پستی دادی و حالا من ازت درباره اون پست سوال کردم. اگر راجع به چیزی که خودت گفتی هم اطلاعی نداری خیلی جالب نیست اون پست رو بدی. به هر صورت تاپیک پیرامون پلی4 هست پس باید درباره همین قابلیت ها و مزایا و معایبش بحث کرد و به هیچ وجه اسپم محسوب نمیشه!

اسپم حرفای بی ربط و بدون پشتوانه هست که حتی نشه به اندازه تو تا پست ازشون دفاع کنی و جواب مخالف هاشو بدی.

حالا از این به بعد ایشالا کمتر از این جور پست ها که هیچ بار محتوا یی ندارند خواهیم دید.

@rznrz06
دوست عزیز شما تو پستت اطلاعات کاملا صحیحی میده و فکت هم محسوب میشند اما نتیجه گیری که از این اطلاعات داری اشتباه هست. کنسول سونی always online نیست که بگیم به کشورهای بدون زیرساخت بی توجهی کرده نه اتفاقا توجه خیلی بیشتری نسبت به رقیب به این کشور ها داشته اما یک دانلود منیجر ناقص و ضعیف به اصل «دانلود کردن» لطمه وارد میکنه حالا مایی که سرعت نتمون ضعیفه با یک دانلود منیجر ضعیف اوضاعمون بدتر میشه و اونایی که نت خیلی پر سرعت هم دارند از یک دانلود منیجر ضعیف آسیب میبینند و کیفیت دانلودشون پایینتر میاد.
چند سال پیش سر لانچ ویتا تو خیلی از فروم ها خارجی همه از کیفیت دانلود رو ویتا شکایت داشتند و میگفتند خیلی ضعیفه من از یکیشون پرسیدم شما دو تا بازی که هفت گیگ باشه رو تو چند دقیقه دانلود میکنی که اینقدر شاکی هستی از دانلودر ویتا گفت تو حدود30 دقیقه! نگاه کن سرعت دانلودش خیلی نسبت به ما بالاتر بوده اما دانلودر ضعیف ویتا رو اون هم تاثیر گذاشته و ایشون از این مورد ناراضی بوده.

آخرین ویرایش:
کلا یک نفر خیلی محترمانه پست من رو نقل و قول کرد که جواب هم دادم و اصلا هم پست ایشون ربطی به سوالی که من از شما درمورد پستتون کردم نداشت.
پس هنوز کسی جواب نداد که دانلود چه ربطی به مولتی مدیا داره ! اگر کسی یه خط در این باره پست داد بهم اطلاع بده. البته من هنوز منتظر جوابتون هستم.
این جریان تا وقتی که پست دادن ها صرفا از روی احساسات و فن بوی بازی باشه ادامه داره به هر حال شما یه پستی دادی و حالا من ازت درباره اون پست سوال کردم. اگر راجع به چیزی که خودت گفتی هم اطلاعی نداری خیلی جالب نیست اون پست رو بدی. به هر صورت تاپیک پیرامون پلی4 هست پس باید درباره همین قابلیت ها و مزایا و معایبش بحث کرد و به هیچ وجه اسپم محسوب نمیشه!
اسپم حرفای بی ربط و بدون پشتوانه هست که حتی نشه به اندازه تو تا پست ازشون دفاع کنی و جواب مخالف هاشو بدی.

حالا از این به بعد ایشالا کمتر از این جور پست ها که هیچ بار محتوا یی ندارند خواهیم دید.

خیلی دوست داری بحث بیخ پیدا کنه ؟ ههههه حیف اینجا جاش نیست :))
تمام شدس این بحث بنظر من:|

خیلی دوست داری بحث بیخ پیدا کنه ؟ ههههه حیف اینجا جاش نیست :))
تمام شدس این بحث بنظر من:|
خدایی این قابلیت پاز که نیست خیلی رو اعصاب کاری به اینترنت ایران ندارم که سرعت پایین smm9اومد گفت باید قابلیت پاز اضافه بشه شما اومدی یه متن نوشتی که ربطش دادی به مولتی مدیا این برا من غیر قابل فهم میشه توضیح بدی ؟ تا روشن بشم

خدایی این قابلیت پاز که نیست خیلی رو اعصاب کاری به اینترنت ایران ندارم که سرعت پایین smm9اومد گفت باید قابلیت پاز اضافه بشه شما اومدی یه متن نوشتی که ربطش دادی به مولتی مدیا این برا من غیر قابل فهم میشه توضیح بدی ؟ تا روشن بشم

خوب این شد یه سوال درستو درمون :d
شما میتونی اول به سوال من جواب بدی که چرا ایشون فرمودند سیستم عامل کامل میخوان از یک کنسول بازی ؟

خوب این شد یه سوال درستو درمون :d
شما میتونی اول به سوال من جواب بدی که چرا ایشون فرمودند سیستم عامل کامل میخوان از یک کنسول بازی ؟
osپی اس 4 دارای کمبود هایی هست علی جان اگه اسمت رو درست گفتم خودت داری میگی کنسول بازی مخصوص گیم هست اینرو قیول دارم ولی خدایی پشتبانی نکردن از فلش و پخش نکردن mp3برای یه سخت افزار به این باحالی وقدرتمندی خیلی عداب اور من از کار سونی تعجب کردم که این قابلیت ها رو نگذاشته بود اقا مرتضی هم اومد گفت من از ps4گیم میخوام از مولتی مدیاش استفاده نمکنم تا اینجاش درسته؟
شما اومدی بحث نت ایران رو کردی که همه میدونی نت داغونه یعنی اسمش رو نمیشه گذاش اینترنت
من میگم یه قابلیتی پاز ربطی به مولتی مدیا نداره که شما گفتی

عزيز
اين نوع تفكر نيست .پيشرفت تكنولوژى باعث ميشه.
مثل اين ميمونه شما بفرمايى چرا تو لپتاب هاى جديد و پيشرفته مودم ديال آپ نيست. و يا چرا ديگه تلويزيون هاى CRT توليد نميشه و همينطور چرا ري سي ور هاى آنالوگ نيستن . وحتى ديجيتال ها بزودى جمع ميشن. وقتى كشور عزيز مون از نظر اينترنت از افغانستان هم عقب مونده. حالا بايد SONY يا حتى مايكرو تشريف بيارن جورى كنسول توليد كنن كه همه جا جواب بده.
اُنوقت تو خراب شده اى مثل كره شمالى كه اينترنت نداره بايد چيكار كرد؟
حالا اگه كشور عزيز ما اينترنتش رو توسعه نده تا 6 سال ديگه كه نسل بعدى مياد و بازى هاى 4K ساپورت ميشن و هر بازى بين 100 گيگ تا 300 گيگ ميشه اُنوقت SONY غلط ميكنه.

جالبه که از نبودن یه قابلیت تو کنسول دفاع می کنین
تو کشور هایی مثل آمریکا و کانادا که می فرمایین مخصوصا کانادا خیلی از ISP ها اینترنت Unlimited ارائه نمیدن بنابراین قابلیت پاز به درد اونها هم میخوره.

خود من تو همین کشور اینترنت 6 Mbps دارم ولی از قابلیت پاز شدیدا استقبال می کنم.

osپی اس 4 دارای کمبود هایی هست علی جان اگه اسمت رو درست گفتم خودت داری میگی کنسول بازی مخصوص گیم هست اینرو قیول دارم ولی خدایی پشتبانی نکردن از فلش و پخش نکردن mp3برای یه سخت افزار به این باحالی وقدرتمندی خیلی عداب اور من از کار سونی تعجب کردم که این قابلیت ها رو نگذاشته بود اقا مرتضی هم اومد گفت من از ps4گیم میخوام از مولتی مدیاش استفاده نمکنم تا اینجاش درسته؟
شما اومدی بحث نت ایران رو کردی که همه میدونی نت داغونه یعنی اسمش رو نمیشه گذاش اینترنت
من میگم یه قابلیتی پاز ربطی به مولتی مدیا نداره که شما گفتی

درسته تا اونجای که میگی کمبود قبول دارم...
اما آقا مرتضی سریعاً خودشو از بحث مولتی مدیا کشید بیرون(که گفته بود از PS4 یک os کامل میخواد) و ربطش داد به نت ...من در مورد نت میشه بگی چی گفتم ؟

- - -ویرایش - - -

جالبه که از نبودن یه قابلیت تو کنسول دفاع می کنین
تو کشور هایی مثل آمریکا و کانادا که می فرمایین مخصوصا کانادا خیلی از ISP ها اینترنت Unlimited ارائه نمیدن بنابراین قابلیت پاز به درد اونها هم میخوره.

خود من تو همین کشور اینترنت 6 Mbps دارم ولی از قابلیت پاز شدیدا استقبال می کنم.

درست خوب ماهم اگه بزارن استقبال میکنیم نمیگیم که نزارن .... ما میگیم به این دلیل نمیزارن دوست عزیز :|

درسته تا اونجای که میگی کمبود قبول دارم...
اما آقا مرتضی سریعاً خودشو از بحث مولتی مدیا کشید بیرون(که گفته بود از PS4 یک os کامل میخواد) و ربطش داد به نت ...من در مورد نت میشه بگی چی گفتم ؟

- - -ویرایش - - -

درست خوب ماهم اگه بزارن استقبال میکنیم نمیگیم که نزارن .... ما میگیم به این دلیل نمیزارن دوست عزیز :|
منظورم اینه که شما میگی قلبلیت پاز بخاطر سرعت بالای نت کشور های دیگه که راحت میتونند فایل چند گیگی دانلود بکنند پاز و روی داناود منیجر نگذاشته
ولی در کل osکمبود هایی داره که برطرف میشه ولی os پلی 4خیلی از osپلی3 یهتره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or