هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من یه چیزی بگم و فعلا برم
کنسول فوق العاده زیباست , دستش به شدت زیبا و خوش دسته . یعنی فل واقع فـــر خوردم وقتی گرفتمش دستم . بهتر ازین نمیشد
اینارو داشته باشید تا بعد از تست اینفیموس در خدمتتون باشم :d

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
من یه چیزی بگم و فعلا برم
کنسول فوق العاده زیباست , دستش به شدت زیبا و خوش دسته . یعنی فل واقع فـــر خوردم وقتی گرفتمش دستم . بهتر ازین نمیشد
اینارو داشته باشید تا بعد از تست اینفیموس در خدمتتون باشم :d

مبارک انشالاه بترکه جالت گرفته شه:d=))عکس دودشم موقع سوختن بندار هههههه:)):d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
بچه ها این اپدیت دستگاه با ps3 فرق داره؟
من تو ps3 اپدیت های هر ریجنی رو تو دستگاه میریختم کار میکرد ولی تو تایپیک های ps4 میبینم به تفکیک ریجن دوستان اپدیت هارو میزارن!
داستانش چیه؟
شیوه انتقالش با فلش چطوره به دستگاه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بچه ها این اپدیت دستگاه با ps3 فرق داره؟
من تو ps3 اپدیت های هر ریجنی رو تو دستگاه میریختم کار میکرد ولی تو تایپیک های ps4 میبینم به تفکیک ریجن دوستان اپدیت هارو میزارن!
داستانش چیه؟
شیوه انتقالش با فلش چطوره به دستگاه؟
یه سری فرق جزئی داره.
تو PS4 صد در صد باید ریجن آپدیت و دستگاه یکی باشه.
آموزش و اطلاعات تکمیلی:
http://forum.bazicenter.com/thread83437/

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
دوست گرامی اینو تو یک سایت دیگه با نام کاربری امیر در تاریخ امروز ساعت 04:09:14 پرسیده بودی!!! دمت گرم که آدم جست و جو گر و محققی هستی.نوشته من الان بی ربط بود از همه پوزش میخوام..!!!

ای بابا همین یوزرم به زور دارم؛ امیرم کجا بود حوصله داری ! من اون کامنتو سایت دی سی دیدم اینجا گذشتم ببینم جوابی که داده درسته یا نه که مثل اینکه اشتباه بوده!!! احتمالا اون که تو دیدی خود همون شخصی بوده که این سوالو تو دی سی مطرح کرده یا چمیدونم یکی دیگه ....

البته من خودم سر خرید این کنسول لعنتی سعی میکنم زیاد تحقیق کنم چون دستم تو جیب بابام نیست و واسه این دو میلیون پولی که برا کنسول کنار گذشتم جون کندم و با صد نفر سرو کله زدم ....

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
ممنون از پاسخگویی بچه ها :-*
واسه اینکه بفهمیم دستگاه پلمپش اصلی باشه باید چیکار کنیم.
منظور اینه شکل و رنگ برچسب تولیدهای جدید چطوریاس؟
کسی عکسی داره که واضح و مشخص کنه؟
خصوصن ریجن 1؟

اخرین سوالم مربوط به پلاسه.
واسه اپدیت بازی یا خرید از استور داشتن پلاس الزامیه؟
شرمنده رفقا فردا قراره بخرم میخام مطمئن انجام بدم :d

Last edited by a moderator:

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام بچه ها ( شدیدا کمک :( ) الان 2 روزه ps4 خریدم ولی اصلا به اینترنت وصل نمیشه مودمم Asus X13 LAN بعد MTU رو هم اصلا نمیتونم پیداش کنم که manual بدم تو ps4 باید set up connection کنم یا Automatic بزنم خودش تنظیم میشه ؟ Can't connedt to the internet ( CE-33991-5) این Obtain IP address - successful میده internet connection - failed میده, تو sign in هم (NW-31201-7) رو میده, system software هم 1.51 هستش, کلا موندم دارم دیوونه میشم... لطفا یه راهنمایی کامل بکنید ممنون میشم...

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
اخرین سوالم مربوط به پلاسه.
واسه اپدیت بازی یا خرید از استور داشتن پلاس الزامیه؟
شرمنده رفقا فردا قراره بخرم میخام مطمئن انجام بدم :d
خیر پلاس برای انلاین بازی کردن هست + یه سری امکانات
مثلا هر ماه سونی بازی هایی رو رایگان می کنه برای اعضای پلاس و دانلود می کنن و لذت می برن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها ( شدیدا کمک :( ) الان 2 روزه ps4 خریدم ولی اصلا به اینترنت وصل نمیشه مودمم Asus X13 LAN بعد MTU رو هم اصلا نمیتونم پیداش کنم که manual بدم تو ps4 باید set up connection کنم یا Automatic بزنم خودش تنظیم میشه ؟ Can't connedt to the internet ( CE-33991-5) این Obtain IP address - successful میده internet connection - failed میده, تو sign in هم (NW-31201-7) رو میده, system software هم 1.51 هستش, کلا موندم دارم دیوونه میشم... لطفا یه راهنمایی کامل بکنید ممنون میشم...
D: تا حالا با کابله لن مستقیم امتحان کردی ؟
به نظرم بزار روی manual و gateway ها رو خودت بده .
DNS هم دستی تنظیم کن اولی 8.8.8.8 و دومی هم 8.8.4.4
بعدش تست بگیر ببین چی میشه.
IP ادرس رو باید درست همونی که هست بدی ظاهرا بنا به دلایلی Ps4 نمیتونه Ip آدرس مودمه مربوطه رو شناسایی کنه ....
در ضمن ممکنه مشکلات بسته بودن پرت و یا نت هم باشه . اگر امکانش بود با یه نت دیگه هم امتحان کن.

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
ببخشید دوستان. یه سوال دارم. تو این انجمن هرکی ps4 گرفته؛ همه ریجن 1 گرفتن. بعضیا اسم ریجن 2 ساخت ژاپن میشنوند فرار میکنند!! میخواستم بدونم این ریجن 2 ساخت ژاپن غیر از جابه جایی ضربدر و دایره فرق دیگه(اشکال!!) داره یا نه؟؟؟

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
ببخشید دوستان. یه سوال دارم. تو این انجمن هرکی ps4 گرفته؛ همه ریجن 1 گرفتن. بعضیا اسم ریجن 2 ساخت ژاپن میشنوند فرار میکنند!! میخواستم بدونم این ریجن 2 ساخت ژاپن غیر از جابه جایی ضربدر و دایره فرق دیگه(اشکال!!) داره یا نه؟؟؟

هیچ فرقی نداره کلا ...فقط بعضیا شون ضرب در دایرش عملکردش فرق داره ینی دایره همون اوکی اینتر میشه ضربدر بک میشه (برعکس ریجن1)پی اس3 من ریجن3 هس همینجوریه...فرق دیگه ای نداره عزیز;)

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود

هیچ مشکلی نداره ریجن 2 ژاپن
ریجن 1 زودتر اومد که تو یه سری هاش مشکلاتی بود ... که تو سری های 2014 کمتر شد
اتفاقا برعکس گفتید ریجن 1 رو با ترس و لرز میخرن مردم
من خودم ریجن 3 هنگ کنگ بی تست میخرم اما ریجن 1 رو با تضمین مغازه دارای ایران دست و دلم میلرزه حتی اگه 200 تومنم پایینتر باشه
این جا به جایی x و o هم سلیقه ای هست و هیچ مشکلی تو اجرای بازیها ایجاد نمیکنه
به نظر من منطقی تر هم هست چون X همیشه علامت نفی هست
اگر 1 میخرید از فروشگاه مطمعن بگیرید و تضمین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر