هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام دوستان عزیز ؛
دوست من میخواد PS4 بخره ، میخواستم بدونم کدوم ریجن بهتره ؟
شنیده بودم بعضی از PS4 ها خراب هستند و مشکل دارند ، این قضیه چیه ؟
از کجا از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنم ؟
با تشکر .

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام دوستان عزیز ؛
دوست من میخواد PS4 بخره ، میخواستم بدونم کدوم ریجن بهتره ؟
شنیده بودم بعضی از PS4 ها خراب هستند و مشکل دارند ، این قضیه چیه ؟
از کجا از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنم ؟
با تشکر .

این سوال 652148632145200453211 بار جواب داده شده

سلام
برای نصب بازی ها روی هارد دستگاه (که اجباریه) باید ps4 حتما آنلاین باشه و دستگاه به اینترنت وصل باشه؟

نه نیازی نیست

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام دوستان! میشه فرق بین ریجن هارو تو.... آقا نزنید شوخی کردممم!! :dکسایی که دموی fifa 14 رو دانلود کردن چه تیم ها و قابلیت هایی توشه؟ من نهایت استفاده ام از فیفا یه دونفره است با دامادمون که اونم فقط چلسی و برمیداره و منم خیلی فرق نداره میچرخمم! اگه در همین حد باشه دمو رو بگیرم فعلا تا بعدا یه خوش قیمتش گیرم بیاد کاملشو بخرم

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
سلام به همه ی دوستان
1-میشه یکی توضیح بده این کنسول هک شده یا نه:confused:.(کاری که ایرانی ها با کنسول می کنن چی هست برای کپی خور شدن:study:)2-اگر نشده زمان تقریبیش چه قدره؟:bash:(مثلا برای ps3 چقدر بوده) 3-اونایی که ps4 دارن اگر کپی خور نباشه با بازی ها چه کار می کنن.:rolleyes:
ملتفت کنید لطفا:smartass1:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان! میشه فرق بین ریجن هارو تو.... آقا نزنید شوخی کردممم!! :dکسایی که دموی fifa 14 رو دانلود کردن چه تیم ها و قابلیت هایی توشه؟ من نهایت استفاده ام از فیفا یه دونفره است با دامادمون که اونم فقط چلسی و برمیداره و منم خیلی فرق نداره میچرخمم! اگه در همین حد باشه دمو رو بگیرم فعلا تا بعدا یه خوش قیمتش گیرم بیاد کاملشو بخرم
دو نفره می‌شه بازی کرد.
بازی رو 3 دقیقه هست.
دورتموند، بارسا، رئال، تاتنهام، من سیتی و پاری سن ژرمن رو داره. چلسی بینشون نیست.
سلام به ه مه ی دوستان
1-میشه یکی توضیح بده این کنسول هک شده یا نه:confused:.(کاری که ایرانی ها با کنسول می کنن چی هست برای کپی خور شدن:study:)2-اگر نشده زمان تقریبیش چه قدره؟:bash:(مثلا برای ps3 چقدر بوده) 3-اونایی که ps4 دارن اگر کپی خور نباشه با بازی ها چه کار می کنن.:rolleyes:
خیر هک نشده.
شاید اصلا نشه. PS3 حدودا 4-3 سال طول کشید.
یه دونه می‌خریم بعد با بقیه بازی ها تعویض می‌کنیم.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه ی دوستان

1 نه
2 هنوز خبری نیست (خود سونی قراره به من زنگ بزنه خبر بده کی هکش کنیم :d (شوخی))
3 با لذت تمام بازی میکنن

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام به همه ی دوستان

هک نشده عزیز !
اگر به فکر هک این کنسول هستی باید بگم شاید انتظار بی فایده باشه ! کنسول تقریبا غیر قابل هک هست حداقل تا 2 سال دیگه ! سونی و ماکرو هر دو خرجهای زیادی کردن و درسهای زیادی هم از کنسولهای نسل قبل گرفتن ! و فعلا هک این کنسولها رویاست !
به عنوان مثال کلیه آی سی ها و چیپستها کاملا پیشرفته به کار فته در ps4 به طور کاملا مرموز کد شدن ! گذز از سد این همه چیپست و ای سی کد شده در این کنسولها بسیار سخت و زمان بر هست ! و کار مدت کوتاهی نیست ! اگر هم هک صورت بگیره در محدوده افلاین خواهد بود و کلا آنلاین از بین خواهد رفت تازه اگر هک صورت بگیره ! موفق باشید

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دوستان الان کنسولو روشن کردم فیفا بازی کنم , استارت کردم گیم رو وقتی رسید به استارت منو که عکس مسی میاد و باید x رو بزنم تا سرور و سیو هارو چک کنه گیر میکرد و هیچ اتفاقی نیفتاد . ( یعنی x رو که زدم اون ستاره پایین که واسه loading هست همینجور تا آخر میچرخید . ) 2 بار هم بازی رو close کردم و یه بارم دیسک رو از دستگاه خارج کردم ولی باز فایده نداشت .

چی کنم ؟ مشکل از چیه ؟ اعصابم خراب شد

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این سوال 652148632145200453211 بار جواب داده شده
این یعنی چی ؟
اگه میدونید جواب سوال رو خوب جواب بدید دوباره اگه نه ارجاع بدید به پست مربوطه ، انتظار ندارید که بنده 669 صفحه رو بگردم ؟!!!!!!!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
tyqy6apy.jpg

اينو چيكار كنم؟رو مخم

Sent from my iPhone using Tapatalk

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دوستان الان کنسولو روشن کردم فیفا بازی کنم , استارت کردم گیم رو وقتی رسید به استارت منو که عکس مسی میاد و باید x رو بزنم تا سرور و سیو هارو چک کنه گیر میکرد و هیچ اتفاقی نیفتاد . ( یعنی x رو که زدم اون ستاره پایین که واسه loading هست همینجور تا آخر میچرخید . ) 2 بار هم بازی رو close کردم و یه بارم دیسک رو از دستگاه خارج کردم ولی باز فایده نداشت .

من مشابه این مشکلو بعضی وقتها تو MGS V داشتم، کابل لن رو میکشیدم بیرون درست میشد (سریع میرفت تو بازی)
بعضی وقتها اینترنت این مشکلو پیش میاره، البته نمیدونم تو FIfa 14 هم اینطوری هست یا نه ولی یه تست بکن، ضرر نداره

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران

داداش دقیقا من همین مشکل رو دیروز داشتم بعد رفتم تو تنظیمات اینترنت پلی 4 بعد اتصال اینترنت رو قطع کردم به همین راحتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر