هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
حتما هم ميتونيد با اينترنت فوق پيشرفته ايران از PS now استفاده كنيد:d
.
واسم میل اومده
این جریانش چیه!؟

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
.The service will allow users to pay for access to a selection of original PlayStation,PlayStation 2, and PlayStation 3 titles on either a per-game basis or via a subscription.[SUP][7][/SUP]There are plans to offer PS4 titles in the future.[SUP][8][/SUP] Non-PlayStation device will need a DualShock 3 controller for the service, as Sony believes that the games have been designed and best played with the DualShock interface in mind, while PlayStation based devices (PS Vita / PS3 / PS4) can use their respective native game controller.[SUP][9][/SUP] Sony also recommends that players have a 5 Mbps internet connection to achieve what they consider "good performance".[SUP][10][/SUP]
كلا سيستم stream هست براي انجام دادن بازي ها.
------------------------------------------
http://www.gameinformer.com/b/news/...en-licensed-to-released-on-playstation-4.aspx
بيشتر از ١٠٠٠ تا بازي indie :d استور چند وقت ديگه از لحاظ بازي هاي indie شبيه steam ميشه:d.
------------------------------------------
http://www.gameinformer.com/games/h...of-fate-coming-to-playstation-4-and-vita.aspx
اول براي PC و بعدبراي PS4 و VITA مياد.
بازي كارتي هست كه داراي مبارزات هست.

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
چند وقتیه دنبال PSN card generator هستم الان هم پیدا کردم فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که آخر باید از سایت های Survey دار دانلود کنم
نمیدونم چجوری باید مشکلمو حل کنم:(
از یکی از دوستامم پرسیده بودم گفته بود برای گلد اکس باکسش 6 ماه از همین روش استفاده کرده بود
ممنون میشم کمکم کنید

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
کسایی که تو فیفا مشکل دارن!! لگ دارن یا وسط بازی میپره بیرون این پرت هارو باز کنید مشکلتون حل میشه: PS3 / PS4
  • UDP: 3074; 3659; 6000
  • TCP: 80; 443; 3659; 10000 - 10099; 42127

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسایی که تو فیفا مشکل دارن!! لگ دارن یا وسط بازی میپره بیرون این پرت هارو باز کنید مشکلتون حل میشه: PS3 / PS4
چه کاریه؟ کنسول ps4 کلا برای بازی هست! یه آیپی دستی بهش بدین که همیشه ثابت باشه! مثلا 192.168.1.10(میدونید که این آیپی باید در محدوده آیپی روترتون باشه!)
بعد تنها کاری که باید بکنید اینه که از تو روتر برای آیپی ps4ـتون DMZ تعریف کنید که کل پورتارو باز میکنه! ترجیحا فایروال روتر رو هم قطع کنید که خیالتون راحت شه

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
چه کاریه؟ کنسول ps4 کلا برای بازی هست! یه آیپی دستی بهش بدین که همیشه ثابت باشه! مثلا 192.168.1.10(میدونید که این آیپی باید در محدوده آیپی روترتون باشه!)
بعد تنها کاری که باید بکنید اینه که از تو روتر برای آیپی ps4ـتون DMZ تعریف کنید که کل پورتارو باز میکنه! ترجیحا فایروال روتر رو هم قطع کنید که خیالتون راحت شه
یعنی یه ایپی تو قسمت dmz بزنیم بعد همون ایپی تو کنسول بزنیم درست میشه ؟

- - -ویرایش - - -

چجوری باید باز کرد الان شما حل شد مشکلتون دیگه نمیپره بیرون؟

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی

من خیلی وقته میخوام ای کار کنم حوصلم نمیشه :D
امروز سه بار پشت سر هم توی دیویژن 3 از بازی اومد بیرون سه تاشو باختم باید برم دورش.

Best of Gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2013
46
نام
شاهین
من خیلی وقته میخوام ای کار کنم حوصلم نمیشه :D
امروز سه بار پشت سر هم توی دیویژن 3 از بازی اومد بیرون سه تاشو باختم باید برم دورش.
برای،منم همینطور میشد قطع و وصل.دیگه اعصابم خورد شده بود.4 تا پورت رو وارد کردم درست شد.درضمن این Dmz سرعت دانلود منو خیلی اورد پایین.بهتره بجای Dmz، پورتهارو با ip ps4 ست کنید.یا حق

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
اگه dmz کنید و همه پرت هارو باز کنید که کلا امنیت نتتونو از بین میبرید! برید تو بخش پرت فرواردینگ مودم پرت هارو برای اون ip که رو ps4 تعریف کردید باز کنید دیگه اصلا بیرون نمیپره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه dmz کنید و همه پرت هارو باز کنید که کلا امنیت نتتونو از بین میبرید
عزیز من خودم شغلم تو همین زمینس چرا اطلاعات غلط میدین؟ شما آیپی ps4 رو میدی و پورتا روی 4 باز میشن! ps4 هم چون سیستم عامل ناشناسی داره نمیشه روش ویروس نوشت! اصلا کدوم دیوانه ای پول میده dev kit بخره که ویروس بنویسه؟:))
dmz فقط رو یه آیپی تاثیر داره!
درضمن این Dmz سرعت دانلود منو خیلی اورد پایین
dmz فقط پورتارو باز میکنه ربطی به سرعت نداره
یعنی یه ایپی تو قسمت dmz بزنیم بعد همون ایپی تو کنسول بزنیم درست میشه ؟
فرقی نمیکنه! یه آیپی یونیک بده به کنسول dmz هم رو همون آیپی تنظیم کن!
اگه یادتون باشه تو فیفا 13 یه عکس بالا مینداخت که نشون میداد natـت در چه وضعیتیه! من بعد این کار اون عکسه برام سبز بود! هیچ وقت هم حتی نارنجی نشد!
برای 360 هم این کار جواب میده؟​

نه هر کنسولی پورتای خودش رو لازم داره! http://help.ea.com/en/article/what-online-ports-should-i-open-for-fifa-14/

- - -ویرایش - - -
در ضمن حتما UPNP رو فعال کنید تو روتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر