هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
آقای Ashkan King:
سلام دوست خوبم
خیر این خبر قدیمی هستش الان خبر جدیدش اومده من این رو همین طوری دادم لینکی بشه که زیبا بشه وگرنه می تونید یه تحیقی بکنید من تا مطمئن نشم تایید نمی کنم شما اصلا برو تو گوگل بزن بازی رایگان پی اس پلاس ماه

- - -ویرایش - - -

سلام
ببخشید شاید زیاد به این تاپیک ربط نداشته باشه ولی خب میپرسم
بازی ماینکرافت میگن برای پلی 4 عرضه شده ولی من چیزی ندیدم در پی اس ان
جریان چیه؟

نه بابا،من که جسارت نکردم عزیز،خودم میدونم بیشتریا میگن یا اینو میدن یا اوکتو دد رو...........
پست قبلی هم کاملا برای شوخی بود،یادم رفت شکلک ها شو بذارم :d

+
ماینکرافت رو که من ندیدم تو استور،یه بازی جدید اومده تو استور به نام FEZ،شاید چون کاراکتراش مکعبی هستن و شکل طراحی مراحلش مکعبیه دوستان با ماینکرافت اشتباه گرفتن..............

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
منم امروز گرفتم ریجن 1 با یک سال ضمانت 1640 مبارکم باشه خیلی - دستگاه هیچ مشکلی نداره و کابل HDMI یا درایو دستگاه تا الان هیچ مشکلی نداشته و فقط Save بازی ها رو امتحان نکردم . موقع خرید طرف میگفت من 10 تومن سود میکنم رو این کنسول :| ( خالی حدی داره )

همه چی کنسول عالیه و واقعا جذابیتش از نظر شکلی از دخـتـــرا هم بیشتر :d از نظر صدا هم من مشکلی ندیدم و صداش از PC من کمتره Killzone Shadow Fall رو هم بازی کردم یکم صدای فن هواپیما اولش در میاره ساکت میشه

فقط مشکل اینه این دریافت کردن از PSN هیچکدوم Pause نداره . مودم آتیش میگیره که نمی تونم 2.5 گیگ رو بزارم چند ساعت متوالی روشن باشه هیچ راهی نداره Pause بدی دریافت رو ؟ اگر خاموش کنیم وسط دریافت چه اتفاقی می افته ؟

1- فعلن راهش اینه که اگه نخواستی فایلی رو دانلود کنی فقط کافیه از طریق دکمه option اون فایل رو delet کنی و بعدن موقع روشن کردن مجدد کنسول اون فایل دانلود بشه.
2- هر موقع وسط دانلود دستگاه رو خاموش کنی با روشن کردن مجدد دستگاه ،دانلود از همونجایی که متوقف شده ادامه پیدا میکنه .
3- بهترین کار اینه که در صورت داشتن اینترنت حجمی دانلود رو بزاری نیمه شب ها انجام بشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نه بابا،من که جسارت نکردم عزیز،خودم میدونم بیشتریا میگن یا اینو میدن یا اوکتو دد رو...........
پست قبلی هم کاملا برای شوخی بود،یادم رفت شکلک ها شو بذارم :d

+
ماینکرافت رو که من ندیدم تو استور،یه بازی جدید اومده تو استور به نام FEZ،شاید چون کاراکتراش مکعبی هستن و شکل طراحی مراحلش مکعبیه دوستان با ماینکرافت اشتباه گرفتن..............
Minecraft تابستان امسال مياد در حال ساخت هست.

psplayer

کاربر سایت
Mar 24, 2014
55
نام
سروش
دوستانی که دستگاهشون بلو پالس میده و تصویر نداره همون طور که میدونید مشکل یا از پورت HDMI یا از خود دستگاهه یا از کابل...
حالا اگه کابل و پورت سالم بودن و بازم این مشکل وجود داشت می تونین از این روش استفاده کنین شاید کار بده(ضرر که نداره به امتحانش می ارزه):
دستگاه رو روشن کنین و مشاهده می کنین که بلو پالس میده(این بلو پالس در واقع نشون میده که سیگنال به درستی بین دستگاه و TV رد و بدل نمی شه)ps button روی دسته رو نگه دارین و رها نکنین تا زمانی که LED روی دستگاه نارنجی رنگ بشه.حالا دکمه رو ول کنین و دوباره نگه دارین تا زمانیکه LED سفید بشه و بعد از چند لحظه می بینین که تصویر بالا میاد
بازم تکرار می کنم این راه حل واسه blue pulse of death نیست(البته مطمئن نیستم شایدم باشه:d) و حتما از سالم بودن کابل و پورت دستگاه اطمینان حاصل کنین(قبل از انجام این روش)

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
دوستان میشه یه راهنمایی جامع واسه خرید PS4 داشته باشید؟؟
مثلا به چه نکاتی توجه کنم؟؟؟
تاریخ ساخت کنسول چه زمانی باشه؟؟؟
چه ریجنی بخرم؟؟؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
نظر Michael Pachter راجب Morpheus :
I think it’s a bad idea for multiple participants to chase it, and I think it’s a really bad idea for Sony. I have no problem with the Oculus Rift, that they’re trying it, because they’re a startup and that’s a very small market and if they dominate it that’s great, but if it’s a small market and there are multiple players, it’s gonna be hard for anybody to make money.
remember all the big 3D games and how those did. Nobody cares. So I think it’s just a super super small market.
A million of this for Sony… they’re better off spending that money on marketing for PS4.
I think that PlayStation is going to be a wild success, and I think the PlayStation division is gonna be very profitable, buy they might lose all that money with TV shows
با این حرفاش یکی ندونه فکر میکنه Pachter و Morpheus با هم پدر کشتگی دارن :D !

Morpheus a “Really Bad Idea for Sony,” but PS4 Will Be a “Wild Success” According to Michael Pachter | DualShockers

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.دقیقا میدونم این سوال بارها پرسیده شده ولی منم میخوام بپرسم.:d
تفاوت بین ریجین 1 و 2 در چیه؟مثلا میگن بازی های بیشتری برای ریجین 2 رایگان میشه تا دانلود کنیم.واقعا این حرف درسته؟در کل به نظرتون ریجین 1 بگیرم یا 2؟چرا؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام.دقیقا میدونم این سوال بارها پرسیده شده ولی منم میخوام بپرسم.:d
تفاوت بین ریجین 1 و 2 در چیه؟مثلا میگن بازی های بیشتری برای ریجین 2 رایگان میشه تا دانلود کنیم.واقعا این حرف درسته؟در کل به نظرتون ریجین 1 بگیرم یا 2؟چرا؟

بازی بیشتر رایگان نمیشه بازی بهتر رایگان میشه برای ریجن 2 . البته روی PS4 که فعلا یکی بوده تا اینجا بازی هاش
ولی روی PS Vita و PS3 بازی های ریجن 2 واقعا عالی بودن ریجن 2 متال گیر مجانی میکرد ریجن 1 پاتاپون PSP

ولی من باز ریجن 1 رو بیشتر ترجیح میدم به دلاره و قیمت ها کمی پایین تره و راحت تر و ارزان تر پلاس و کارت براش پیدا میشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
بازی بیشتر رایگان نمیشه بازی بهتر رایگان میشه برای ریجن 2 . البته روی PS4 که فعلا یکی بوده تا اینجا بازی هاش
ولی روی PS Vita و PS3 بازی های ریجن 2 واقعا عالی بودن ریجن 2 متال گیر مجانی میکرد ریجن 1 پاتاپون PSP

ولی من باز ریجن 1 رو بیشتر ترجیح میدم به دلاره و قیمت ها کمی پایین تره و راحت تر و ارزان تر پلاس و کارت براش پیدا میشه
از لحاظ بازی و کد آنلاین که میتونیم بازی ریجین 2 و 3 رو با کنسول ریجین 1 اجرا کنیم درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر