هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
نداره . لازم نیست ... نمیشه D:

مشکلی نیست . البته من فقط dvd و bluray ارویج رو امتحان کردم مشکلی توی اجرا نبود
فقط 3d فعلا ساپورت نمیکنه.
دستت درد نکنه دادا فقط یه dvd که سر چهار راه میفروشن روش امتحان کن و ببین زیرنویس فارسی رو بدون مشکل اجرا میکنه یا نه دستت درد نکنه ببخشید زحمت دادم

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دستت درد نکنه دادا فقط یه dvd که سر چهار راه میفروشن روش امتحان کن و ببین زیرنویس فارسی رو بدون مشکل اجرا میکنه یا نه دستت درد نکنه ببخشید زحمت دادم
سلام
ps4 فیلم اجرا نمیکنه(تو اپدیت های بعدی احتمالا)
ایشون ایران نیستن!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان چرا اطلاعات غلط میدین !؟
عزیز من خودم ریجن 3 دارم فقط تو منو ها جای دکمه فرق میکنه !!

بچه ها چند بار گفتن که اگه کنسول ریجن 3 داشته باشین و گیم ریجن 3 هم بگیرین هم توی منو و هم توی بازی جای X و O با هم عوض میشه!!!
در غیر این صورت یعنی گیم ریجن 1 و 2 باشه فقط توی منو فرق هستش!

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
بچه ها چند بار گفتن که اگه کنسول ریجن 3 داشته باشین و گیم ریجن 3 هم بگیرین هم توی منو و هم توی بازی جای X و O با هم عوض میشه!!!
در غیر این صورت یعنی گیم ریجن 1 و 2 باشه فقط توی منو فرق هستش!
نمیدونم والا !!!
کیلزون هم ریجن 3 هست ولی جای دکمه ها تو بازی تغییری نکرده و فقط تو منو عوض شده !!
تو NBA هم که اصلا جای هیچ دکمه ای عوض نشده (حتی تو منو )

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام
ps4 فیلم اجرا نمیکنه(تو اپدیت های بعدی احتمالا)
ایشون ایران نیستن!
کی گفته؟
Ps4 فقط از رو هارد و فلش دیتا پخش نمیکنه و درضمن مثل ps3 فرمت های فشرده مثل mkv رو هرگز پخش نمیکنه!
فیلم و موزیک بصورت بلوری و dvd پخش میکنه

- - -ویرایش - - -

اهان من نمیدونستم ایشون خارج از کشور هستن ولی خب ایشون گفتن که اورج گذاشتن کار کرده شما خودتون امتحان کردین دیدین نشده؟
آخه یکم فک کنین مگه پخش کردن فیلم تو ps4 به موقعیت شما رو کره ی زمین بستگی داره!!!؟؟؟:d

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

سلام

ایشون ایران نیستن!

آخه یکم فک کنین مگه پخش کردن فیلم تو ps4 به موقعیت شما رو کره ی زمین بستگی داره!!!؟؟؟:d

یکم با دقت بخونی میبینی که داره
بابت اف تاپیک شرمنده

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
بچه ها من میخام سیستم کامپیوترمو بفروشم یدونه ps4 بخرم
اما چند تا سوال دارم که خواهشا جوابمو بدرستی بدین چون من روی این خریدم واقعا حساسم
1)الان کدوم مدل ps4 رو بخرم؟ ریژن 1 یا 2 یا 3
2)تو یکی از سایتها دیدم میگن بعضی از بازیهاش شطرنجی نشون میده؟
3)مثلا میشه بازی ps4 رو توی هارد دیسک ذخیره کرد بعد از روی هارد اجرا کرد؟ مثلا بازیارو از دوستم بگیرم بریزم تو هارد بعد اجرا کنم
4)من یه سری فیلمهای Mkv فول اچ دی دارم که توی هارد اکسترنالم ذخیره شده این هاردو میشه به ps4 وصل کرد و فیلمارو مشاهده کنم؟
5)میخام یه تلویزیون x-vision 32 اینچ فول اچ دی بگیرم با ps4 که مشکلی پیش نمیاد مثلا لگ بده و تیک بزنه ؟
6)آخرین سوالمم اینه که من به صدای فن خیلی حساسم تو بازیهای سنگین که دستگاه ps4 صدا میده؟صداش تا چقدر بلا هشتش یا اصلا صدا نمیده؟

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان نزدیک ترین بازیه انحصاری ps4 که قراره عرضه بشه کی هستش؟ من الان بازی ندارم با چی این ps4 میتونم سرگرم بشم تا بیاد؟ خط ابی مرگ هم قضیشو میگین چیه؟:|

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
شما اگر اطلاع ندارین بقیه رو گمراه نکنین;)
ps4 فیلم بلوری و dvd پخش میکنه ربطی به ایران یا جای دیگه نداره!

بابا خدایی نگفتم به موقعیت مگانی ربط داره منظورم این بود که ایا dvd های تقلبی که ما ایرانیا استفاده میکنیم رو میخونهیا نه که تاکید من روی زیرنونیس فارسی خوندنش بود
البته از همه دووستام که بهم جواب میدن ممنون
یه موردی که مناز فروشنده ها پرسیدم این بود که گفتن رجین رو پخش تاثیر داره بخاطر سیستم پخش تصویر pal و ntsc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر