هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
میتونی بازی کنی ولی تا حدودیشو play go میگن بهش
سلام .دوست عزیز اصلا چیزی واسه play کردن نداره . من الان دارم blacklight رو dl می کنم . ولی روش که می زنم می گه دانلود

میتونی بازی کنی ولی تا حدودیشو play go میگن بهش
سلام .دوست عزیز اصلا چیزی واسه play کردن نداره . من الان دارم blacklight رو dl می کنم . ولی روش که می زنم می گه دانلود

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اساتید آیا بازیهای PS3 به PS4 میخوره ؟ آخه من خیلی دوست دارم last of us رو بازی کنم ولی هدفم PS4 هست
خیر همچین امکانی نیست فعلا

در اینده قرار PLayStation now لانچ بشه که به صورت استریم میشه بازی کرده اما فکر نمیکنم این سیستم مجانی باشه و باید حقه عضویت داشته باشه. ظاهرا هم به سرعت دانلود 4 الا 5 مگ در ثانیه نیاز داره برای اجرای خوب .

سلام خدمت دوستان.
میشه یکی یه توضیح در مورد شیر کردن اکانت پلاس روی چند ps4 بده؟ ممنون.
اکانته MASTER امکاناتش با sub account ها به اشتراک گذشته میشه. از جمله پلاس و بازیهای خریداری شده توسط این اکانت.

بازیهایی که انلاین هستن بازی باید کاملا دانلود بشه. بازی مثل BlackLight هم کلا انلاین هست و F2P باید کامل دانلود بشه و پچ نصب بشه.
PlayGo بیشتر شامل بازیهایی میشه که حجمه بالایی دارن و بخش single رو اول میشه شروع کرد تا دانلود بازی کامل بشه .

سلام من میخوام عکس پروفایلمو عکس خودم بزارم به شکل باید عمل ممنون
Setting > PSN > ACCOUNT information > PIcture profile و تیکه Use My F a Cebook Profile Picture رو بزن. اکانته FB هم باید لینک کرده باشی.

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
اکانته MASTER امکاناتش با sub account ها به اشتراک گذشته میشه. از جمله پلاس و بازیهای خریداری شده توسط این اکانت.
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی، چون من الان اکانتم رو با پسرخالم به اشتراک گذاشتم ولی من که بازی رو خریدم وقتی به دستگاهم رو به عنوان primary توی psn خودم اکتیو میکنم اون نمیتونه وارد بازیهای من بشه .
ولی وقتی اون که بازی ها رو نخریده و فقط دانلود میکنه، دستگاهشو به عنوان primary داخل اکانت من ست میکنه جفتمون میتونیم بازی کنیم .
آیا این محدودیتی برای من ایجاد نمیکنه ؟ تا الان که هیچ محدودیتی رو احساس نکردم بازیهارو من خریدم و اونم دانلود کرده و هرکدوممون با اکانتهای psn خودمون وارد بازی ها میشیم.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
مال من رو جعبش نوشته (پلاس) 2013 یعنی ممکنه خراب بشه؟؟؟؟ یعنی کیفیتش پایینه؟؟؟ جایی رو جعبش هست که نوشته باشه لانچه یا نه؟؟
نه اگه بیش از 6 ساعت باهاش کار کردی و مشکلی واسش پیش نیومده مشکلی نداره...
سری های قبل از نوامبر 2013 به معنی خرابی مطلق نیست درصد کمی هستن که خراب بودند

آخرین ویرایش:

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
من میخوام یک Ps4 بخرم اما تا 1 ماه نمیتونم ببرم خونه و تستش کنم
میخوام ببینم کدوم ریجن ها هستند که اگر در همون محل فروشگاه تست بکنند برام نشان از سالم بودنشه ؟
و همچنین این که میگن در ریجن 3 ضربدر و دایره جاهاشون فرق داره یعنی نمیشه تنظیماتشو عوض کرد ؟

مرسی

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان به نظرتون امکان پایین اومدن قیمت بازی ها وجود داره با توجه به این که حدودا 1 ماه پیش بازیا 250 تومن بود ولی الان تا 180 تومن هم رسیده!! من میگم شاید تا چند ماه دیگه کمتر هم بشه نظر شما چیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.
کنسول رو وقتی میزارم تو استندبای وقتی گوشمو میزارم رو کنسول یه صدایی میشنوم از توش. چیز مهمی هست یا نه؟
کنسول به طوره کامل خاموش نمیشه
برای همین فن در حدی کار میکنه ( فکر میکنم صدای فن باشه ! ) باید خودش رو تهویه کنه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
یه مشکلی که هست و باید در Update های بعدی برطرف بشه اینه که هیچ گزینه ای برای Mute کردن Microphone در PS Camera وجود نداره ! یا باید کلا سیم Camera رو بکشی و یا اینکه یه Headset دیگه وصل کنی ( مثلا همونی که به دسته وصل میشه ) تا میکروفن منتقل بشه و با دکمه Headset بتونی Mute کنی .
و اینم هست که نمیشه انتخاب کرد که از Microphone کدوم Device میخوای استفاده کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر