هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
00896918712519364486.jpg

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بنا به اظهارات یک منبع از شرکت سونی ، قرار هست اپدیت 1.6 که حاوی فعال سازی هدستهای وایرلس سونی و تغییرات عمده ی دیگر هست روز 22 فوریه همزمان با لانچ کنسول در ژاپن ارائه بشه.
هنوز مشخص نیست این اپدیت علاوه بر پشتیبانی از هدستهای سونی چه امکانات دیگه ای رو قرار اضافه کنه اما احتمال داده میشه که مشکلات نرم افزاری و یکسری خرابی های وابسته به اون در این اپدیت حل بشه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا به راحتی تونستم کنسول رو متصل کنم به F@C3 B0OK ! حتی اطلاعات و عکس پروفایل رو هم سینک کرد ولی مثلا زمانی که میخواد Screen Shot ها رو آپلود کنه ارور میده !
راه حلی واسه این مشکل هست ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يكي از نكات بدي كه ديدم و حس كردم اين پيچيده تر شدن تنظميات و كار كردن با منوي دستگاهه
تي PS3 ادم ميخواست به يكي مسيج بده يا بره تروفي ببينه يا تنظيمات رو عوض كنه خيلي سر راست تر بود و اونجا خود ادم هم با كمي كنجكاوي ميتونست همه چي رو بفهمه اما توي PS4 اواضع فرق كرده !
حالا شايد چون من هنوز عادت نكردم اين طوريه !

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
رفقا به راحتی تونستم کنسول رو متصل کنم به F@C3 B0OK ! حتی اطلاعات و عکس پروفایل رو هم سینک کرد ولی مثلا زمانی که میخواد Screen Shot ها رو آپلود کنه ارور میده !
كريوو رو شئر كن.

ali2005s

کاربر سایت
Apr 23, 2006
102
نام
علـــی

Marlon Tehran

کاربر سایت
May 22, 2013
5
دوستان من فردا میخوام PS4 بگیرم
فقط یک سوال به نظرتون ریجن 1 بگیرم یا 2؟
یا تفاوتی نمیکنه؟اون خبرهای مربوط به خرابی کنسول PS4 مربوط یه اروپا بود یا امریکا؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یا تفاوتی نمیکنه؟اون خبرهای مربوط به خرابی کنسول PS4 مربوط یه اروپا بود یا امریکا؟
زیاد فرق نیمکنه ولی ریجن 2 بهتره

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
دوستان اگه اطلاعات کردیت کارت رو برای اون پلاس تریال رایگان وارد کنیم از کارت پول برداشته میشه؟اصولا برای چی اطلاعات کردیت کارت رو میخواد؟می خوام ببینم اگه اگه پول کم نمیکنه از کردیت کارت فامیلمون استفاده کنم.

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
دوستان اگه اطلاعات کردیت کارت رو برای اون پلاس تریال رایگان وارد کنیم از کارت پول برداشته میشه؟اصولا برای چی اطلاعات کردیت کارت رو میخواد؟می خوام ببینم اگه اگه پول کم نمیکنه از کردیت کارت فامیلمون استفاده کنم.
بله،بعد یک ماه به طور خودکار بر میداره،البته میشه یه کاری کرد که این قابلیت غیر فعال شه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

داداش این جریان خرابی ها 1 در 1000 ـه همشم به شانست بستگی داره . یکی کنسول روز لانچ میخره 10 سال براش کار میکنه و یکی هم کنسول این ماهو میخره و *ممکنه * بلو پالس بده ریجن ها هم هیچ فرقی ندارن به جز ریجن 3 که دکمه اکشنش به جای ضربدر دایره هست.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش

وصل که میشه ولی تروفی و اینارو آپلود نمیکنه به خاطر *****

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر