هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام.دوستان یه سوال داشتم!!ایا راهی هستش که بشه تروفی بازی رو پاک کردش!!:-/:d

بازي خاك بر سري بازي كردي ؟:d ( شوخي بود :) )
نه داداش نميشه پاكشون كرد فقط ميتوني همه تروفي هارو مخفي كني و بس !

سلام دوستان یه سوال دارم
این تاچ پد روی دسته کجا ها کاربرد داره ؟ من تو بازی nfs هیچ کارایی ازش ندیدم ! توی کنترل بازی هم برای تاچ پد هیچ موردی تعریف نشده بود . توی browses هم اون نشونگر موس هیچ عکس العملی به تاچ پد نشون نمیده ؟؟ !
اگه ممکنه راهنماییم کنید .

ببخشید دوستان آپدیت و پچ بازیارو چه جوری باید بگیرم؟
الان میخوام اون پچ assassins creed iv که رزولوشن بازیو 1080p میکنه دانلود کنم ولی هیچ گزینه ی آپدیتی تو خود بازی یا xmb پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید؟

سلام دوستان یه سوال دارم
این تاچ پد روی دسته کجا ها کاربرد داره ؟ من تو بازی nfs هیچ کارایی ازش ندیدم ! توی کنترل بازی هم برای تاچ پد هیچ موردی تعریف نشده بود . توی browses هم اون نشونگر موس هیچ عکس العملی به تاچ پد نشون نمیده ؟؟ !
اگه ممکنه راهنماییم کنید .
تاچ پد بستگی به بازیها داره . مثلا توی AC4 میشه map رو باهاش کنترل کرد و یا به OWL توی Killzone دستور داد. بعضی بازیا هم استفاده ای نداره ( مثل Ghsots ...لول ) .

ببخشید دوستان آپدیت و پچ بازیارو چه جوری باید بگیرم؟
الان میخوام اون پچ assassins creed iv که رزولوشن بازیو 1080p میکنه دانلود کنم ولی هیچ گزینه ی آپدیتی تو خود بازی یا xmb پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید؟
اپدیت بازیا و پچهاشون به صورت اتو به download اضافه میشه .
خودش باید اپدیت کنه. فکر کنم پچه اخری 750 مگ بود .
Auto Update رو Enable کن . البته به صورت پیش فرض باید enable باشه !
جاش هم توی Setting > System > Automatic Downloads And Uploads

ps4من هم رسید تا به حال مشکلی نداشته
این قضیه play goچیه تو کدوم بازی ها استفاده شده
Play Go زمانی هست که شما داری بازیها رو دانلود میکنی
نیازی نیست وایسی تا تمامه بازی دانلود بشه. مثلا وقتی BF4 حدودا 6-7 گیگ دانلود بشه میشه قسمت single رو بازی کرد و گزاشت بقیه بازی دانلود بشه تا کامل بشه ...

تاچ پد بستگی به بازیها داره . مثلا توی AC4 میشه map رو باهاش کنترل کرد و یا به OWL توی Killzone دستور داد. بعضی بازیا هم استفاده ای نداره ( مثل Ghsots ...لول ) .

Play Go زمانی هست که شما داری بازیها رو دانلود میکنی
نیازی نیست وایسی تا تمامه بازی دانلود بشه. مثلا وقتی BF4 حدودا 6-7 گیگ دانلود بشه میشه قسمت single رو بازی کرد و گزاشت بقیه بازی دانلود بشه تا کامل بشه ...
یهنی من بازی ریسوگان که 420مگ است مییشه از play goاستفاده کرد یا فقط برا بازی که حجم ستگینی دارن استفتده میشه

یهنی من بازی ریسوگان که 420مگ است مییشه از play goاستفاده کرد یا فقط برا بازی که حجم ستگینی دارن استفتده میشه

معمولا استفادش در بازی هایی هست که هم حجم سنگینی دارن هم مولتی و سینگل باهم دارن ، بعد از یک حجمی دانلود سینگلش باز می شه

من یه دوستی دارم خاج انجمن با پی پال خرید انجام میده به من گفته psn card خواستی اکانتتو بده من شارژ میکنم الان سوالم اینه این پی پالش یهو فیک نباشه بزنن اکانتمو بن کنن

یه چیزی در مورد تروفی ها گفته بودم که کنسول در حالت آفلاین هیچ تروفی رو نشون نمیده منتهی یکی اومد گفت نشون میده!
من امروز تست کردم بدون نت خبری از تروفی نیست!:)

یه چیزی در مورد تروفی ها گفته بودم که کنسول در حالت آفلاین هیچ تروفی رو نشون نمیده منتهی یکی اومد گفت نشون میده!
من امروز تست کردم بدون نت خبری از تروفی نیست!:)
دقیقا ! منم هرچی کردم نشد. فقط به صورت انلاین نشون میداد
من بودم که گفتم . یادم نیست کدوم یکی از دوستان گفتن نشون میده ...
اما توی نت هم سرچ کردم کلا خبری نبود .
بیشتر امکاناته کنسول انلاین هست ...

دقیقا ! منم هرچی کردم نشد. فقط به صورت انلاین نشون میداد
من بودم که گفتم . یادم نیست کدوم یکی از دوستان گفتن نشون میده ...
اما توی نت هم سرچ کردم کلا خبری نبود .
بیشتر امکاناته کنسول انلاین هست ...

این مشکل فقط برای نمایش تروفیه دیگه ؟؟ یعنی اگه افلاین باشی تروفی رو میده ولی نمایش نمیده یا کلا افلاینی تروفی نمیده ؟؟:-s(فارسی لطفا :d)

قبل از اینکه بخواد دانلود کنه notification میده یا همین طوری سر خود دانلود می کنه ؟

قبل از اینکه بخواد دانلود کنه notification میده یا همین طوری سر خود دانلود می کنه ؟
میده
"added to downloads " اسمه بازی هم میزنه. البته توی لیسته DL هاتم ببینی ممکنه دانلود و نصب شده باشه ! اونجا میزنه.

این مشکل فقط برای نمایش تروفیه دیگه ؟؟ یعنی اگه افلاین باشی تروفی رو میده ولی نمایش نمیده یا کلا افلاینی تروفی نمیده ؟؟:-s(فارسی لطفا :d)
منظور فقط زمانی بود که میری بخشه trophy لیست رو ببینی. اون رو فقط به صورت انلاین نشون میده ( فقط این دفه ها لول D: )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or