هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

جدیدترین تریلر تبلیغاتی PLAYSTATION 4 - HD

اینو حتما ببنید جدید ترین تبلیغ سونیه ... من که دیوونه شدم ... حالا میفهمم ps4 چرا مثل شتر میفروشه ... خدا کل محصولات گیمی سونی علاوه با یک اینترنت پر سرعت نامحدود اعطا بفرما ...
عالی بود مخصوصا وقتی کیلزون رو بردن خیلی حال داد:d

سلام دوستان موقع استندبای کردن چراغ کنسول چه رنگی میشه یا چراغ کلا خاموش میشه؟یا اینکه برای فعال کردن استندبای باید از setting فعالش کنم؟من استندبای زدم بعد دستگا چراغش کلا خاموش شد. الان خاموشه یا استندبایه؟

سلام دوستان موقع استندبای کردن چراغ کنسول چه رنگی میشه یا چراغ کلا خاموش میشه؟یا اینکه برای فعال کردن استندبای باید از setting فعالش کنم؟من استندبای زدم بعد دستگا چراغش کلا خاموش شد. الان خاموشه یا استندبایه؟

چراغش باید نارنخی باشه خاموش هیچ نوری نداره

از منو که دستگاه را می خواهی خاموش کنی ۳ تا انتخاب داری

۱برای عوض کردن به یوزر
۲ استندبای
۳ دستگاه را کاملا خاموش کن

من ۲استندبای رو زدم ولی گفت برم تو ستینگ اونجا فعالسازی کنم ولیمن ستینگ نرفتم آخرش گفت دستگاهو turn ofمیکنی منم اوکی زدمکلا خاموش شد

http://forum.bazicenter.com/thread83952/

You can set the functions available while the PS4™ system is in standby mode, such as remaining signed in to PSN[SUP]SM[/SUP]. Select [Power Save Settings] > [Set Functions Available in Standby Mode].
The PS4™ system cannot enter standby mode when you remove the checkmarks from all of these items.

دوستان در مورد زمان کارکرد PS4 نظرتون چیه ؟

یعنی در دو زمانی که "بازی میکنیم" یا "بازی نمیکنیم" (مثلا هنگام دانلود!) چقدر میشه با دستگاه کار کرد تا صدمه ای بهش نرسه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or