هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام دوستان من ps4 باندل کیلزون ریجن 2 خریدم

می خواستم اگر می تونید بگید شماره سریال دستگاه با کدام قسمت کارتون باید مقایسه کرد آخه خیلی برام مهمه اگر میتونید برام عکس بگذارید

این را می دونم که عکس کره زمین روش عدد 2 هست و با نوشته chuh-1003A را دارد

سایتی خود سونی نداره که سریال دستگاه چک کنیم که ببینیم کدام ریجن و مشخصاتش بیاید؟

این دیسک بلوری کیلزون توی نور که میگیرم یک طوریه..انگار آب ریخته شده روش! اولش که خریدم اینطوری نبود ولی وقتی گذاشتم تو دستگاه و اومد بیرون توی نور یکم عجیب شده! ولی فیفا اینطوری نیست!مشکلی داره؟ البته بازی بدون هیچ اشکالی باز میشه.
عکس گویای همه چیز هست
yhyde2eg.jpg

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من ps4 باندل کیلزون ریجن 2 خریدم

می خواستم اگر می تونید بگید شماره سریال دستگاه با کدام قسمت کارتون باید مقایسه کرد آخه خیلی برام مهمه اگر میتونید برام عکس بگذارید

این را می دونم که عکس کره زمین روش عدد 2 هست و با نوشته chuh-1003A را دارد

سایتی خود سونی نداره که سریال دستگاه چک کنیم که ببینیم کدام ریجن و مشخصاتش بیاید؟

کنسول شما رجین ۲ برای کشور انگلیس است

شماره سریال در جعبه ۲ سفید رنگ چسبانده شده

شماره سریال کنسول در پشت آن است که باید هر دو یکی باشه
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5054

آخرین ویرایش:
این دیسک بلوری کیلزون توی نور که میگیرم یک طوریه..انگار آب ریخته شده روش! اولش که خریدم اینطوری نبود ولی وقتی گذاشتم تو دستگاه و اومد بیرون توی نور یکم عجیب شده! ولی فیفا اینطوری نیست!مشکلی داره؟ البته بازی بدون هیچ اشکالی باز میشه.
عکس گویای همه چیز هست
هیچ مشکلی نداره دوست عزیز تو پلی 3 هم بعضیاشون اینطوری هست در کل هیچ مشکلی نیست نگران نباشید !!

دوستان عزیز الان ورژن دستگاه من 1.06 هست و بازی فقط کیلزون دارم که انجام بدم
من فایل 300 مگی ورژن 1.52 دانلود کردم و برای ریجن 2 هم دانلود کردم

فقط یک سوال دارم اینکه به نظرتان من آپدیت کنم یا نه
چون مثل اینکه یکسری از دوستان مشکل سیو بازی دارند در این آپدیت

با تشکر

عکس گویای همه چیز هست
yhyde2eg.jpg

يعنى كم مونده به ترك ديوار هم گير بدين.يكم حساسيتتون رو كم كنين.

نه دوست عزيز عاديه هـيچى نيست.

سلام دوستان
من بین خرید کنسول و پی سی موندم بودجم 4تومنه.البته پول تی وی روکم کنیم میشه سه تومن.شما بااین بودجه خرید کنسولو پیشنهادمیکنید؟من هر چهارپنج ماه فقط میتونم یه بازی براش بگیرم.

سلام دوستان
من بین خرید کنسول و پی سی موندم بودجم 4تومنه.البته پول تی وی روکم کنیم میشه سه تومن.شما بااین بودجه خرید کنسولو پیشنهادمیکنید؟من هر چهارپنج ماه فقط میتونم یه بازی براش بگیرم.

به نظر من کنسول بگیر چون PC هی برای گرفتن فریم قابل قبول باید پول خرج کنی ! ولی کنسول از این لحاظ این مشکلو نداره و برای بازی هم میتونی 10-20 تومن کم و زیاد بازی هاتو تعویض کنی البته هم نیابد انتظار داشته باشه با یه کنسول 400 دلاری کیفیتی مثل pc 2000 دلاری رو داشته باشی :دی و اینم بگم که کنسول دارای انحصاری هست که pc نداره

عکس گویای همه چیز هست

بازیهایی که حجمشون از 25 گیگ بالاتر هست و اطلاعات رو لایه دوم هم رایت میشن اینجوری کج و معوج دیده میشه

جدیدترین تریلر تبلیغاتی PLAYSTATION 4 - HD

اینو حتما ببنید جدید ترین تبلیغ سونیه ... من که دیوونه شدم ... حالا میفهمم ps4 چرا مثل شتر میفروشه ... خدا کل محصولات گیمی سونی علاوه با یک اینترنت پر سرعت نامحدود اعطا بفرما ...
یه لحضه فک کردم اون ویدئو پروژکتوره اکس باکس وانه :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or