هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
با خرید یک عدد گوشی Xperia Z1s می توانید تا یک سال به صورت رایگان از Plus بهره ببرید:

الان که فایده نداره....چند ماه پیش خریدیم حساب نیست؟

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی این dc universe رو دانلود کرده یا نه میشه مجانی انلاین بازیش کرد یا نه
اخه تو استور به جز بازیش چیزای دیگه که داره پولی هستن
۱ ۳ ۶ ۱۲ ماه ممبرشیپ داره ؟

آره میتونی بازیش کنی، ولی خیلی باید عشق Marvel باشی چون خیلی لوسه بازیش....مثلا توی یه مپ 200 تا هالک وجود داره، همه شبیه همدیگه ان...اکثر اوقات هم وارد مپ ها میشی یه عالمه آدم دیگه همه دشمن هارو تروکوندن دیگه بهت نیازی نیست، اونجا وای میسی فقط از دور Cheer شون میکنی.
اون پکیج های پولی برای بازکردن قابلیت های اضافه Customisation و اینجور چیزاست.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Sony Opens Taipei Game Show With Giant DualShock 4, Lots of Lovely Ladies and Sizzle Reel Trailer :d

SonyTaipei-670x378.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه تلویزیون مدل پاناسونیک made in japan دارم ولی قدیمیه 42 اینچه و ازش برای ps3 و کامپیوتر استفاده میکنم به دیوارم وصله پلاسما مدل viera هست
به نظرتون روی ps4 جواب میده بدون برفک و ... ؟
از مسعله برفک خیلی جدی نبوده که برای همه اتفاق بیفته . یکی از دوستای من TV تو اطاقش شاید 2-3 سال قدیمی هست اما با همین کابل داخله جعبه هم مشکلی نداشته. اگر هم به چنین مشکلی برخورد کردی توصیه میشه کابلش رو عوض کنی ...
موفق باشی..

دوستان گفتن که میشه DS4 رو با pc شارژ کرد .

حالا می خوام بدونم که آیا وقتی که pc خاموش هست هم DS4 شارژ میشه یا باید حتما pc روشن باشه .

دوستان لطفا تست کنن .ممنون.
-اطمینان ندارم ! چون نمیشه دید از طریقه کامپیوتر چقدر شارج داره یا در حال شارج شدن هست. باید زمانی که شارجش خالی باشه به PC وصل کنم و بعد 30 دقیقه وصل کنم به Ps4 ببینم شارج شده یا نه . سعی میکنم تست کنم .
طبیعتا pc باید روشن باشه !!!!!

دوستان من دو تا سوال داشتم لطفا اونایی که کنسول رو خریداری کردند و یا در این زمینه اطلاعات دارند راهنماییم کنند ممنون.
من امروز به قصد خرید رفتم کنسول رو بگیرم ولی دو مورد بود که منو به شک انداخت و از خرید منصرف کرد, یکی این بود که PS4 های تمام فروشنده ها بدون روکش پلاستیک دور کارتن کنسول بود.یعنی تنها چیزی که داشت یه کارتن ساده بود.میخوام بدونم سوی همینطوری عرضه کرده یا اینکه خود فروشنده ها جلد پلاستیکی دور کارتنش رو باز کردند و کنسول دست خوردست!!!
دومین سوالم اینه که پشت تمام کنسول ها چه ریجن یک و چه ریجین 2 و 3 تمامیشون پشتشون نوشته بود made in china .مگه نه ریجین 1 ماله آمریکا و ریجین 2 مال اروپاست پس چرا پشتشون نویشته ساخت چین!!البته خود فروشنده ها گفتن چون این کنسول از چین مورد تایید خورده اینطور نوشته شده وگرنه ساخت چین نیست.میخواستم بدونم واقعا همینه که میگن کنسول شما هم ساخت چیت پشتش نوشته شده؟!!!
جعبه PS4 ساده هست و چیزی دورش نیست .... اگر توی نقد و بررسی که گزاشتم رو ببینی عکسه اول عکسی هست اصلا هنوز دره جعبه رو هم باز نکردم ....
همه دستگاها ساخت کارخونه FoxConn چین هست و تعداده بسیار معدودیش هم شعبه جاپن این کارخونه ساخته شده و البته هیچ تفاوتی هم از نظره کیفیت ندارن . چراکه FoxConn صرفا قطعات تولید شده رو روی هم سوار میکنه و بس ....
بخر خیالت راحت !

- - -ویرایش - - -

کسی اطلاع داره ایا دسته ps3به صورت بی سیم یا با سیم به ps4میخوره؟
DS3 اصلا توسطه PS4 ساپورت نمیشه. فقط Move.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام بچه ها
بنده از یکی از دوستان شنیدم رو کنسول ریجن 1 یه پلاس کارت رایگان 1 ساله یا 1 ماهه هستش,این حقیقت داره؟؟؟
ممنون

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یه سوال
PS4 هم مثل PS3 بازی های دیجیتالش نیاز به نصب داره یا نه ؟

بازی دیجیتال رو نصب نکنی می خوای چی کارش کنی ؟ :d

یا باید بازی نصب بشه یا استریم بشه ، استریم که می شه playstation now که فعلا نداریم در نتیجه باید نصب بشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام بچه ها
بنده از یکی از دوستان شنیدم رو کنسول ریجن 1 یه پلاس کارت رایگان 1 ساله یا 1 ماهه هستش,این حقیقت داره؟؟؟
ممنون
در صورتی اون کاربرد داره که شما کارت های اعتباری خارجی داشته باشی ! ( بله وجود هم داره )

God_War

کاربر سایت
Jan 22, 2014
37
درود.
دوستان بنده یک PS4 خریدم ولی وقتی که خریدم طرف به من گفته بود آپدیت نکن بذار آپدیت قراره بیاد کامل براش اون موقع آپدیت کن و الا خراب میشه . الان دوستان بنده چه کار کنم؟ اگر خراب بشود کنسول تضمین نمیکند . اپدیت کنم؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
درود.
دوستان بنده یک PS4 خریدم ولی وقتی که خریدم طرف به من گفته بود آپدیت نکن بذار آپدیت قراره بیاد کامل براش اون موقع آپدیت کن و الا خراب میشه . الان دوستان بنده چه کار کنم؟ اگر خراب بشود کنسول تضمین نمیکند . اپدیت کنم؟

جک میگن اتفاقا زود اپدیت کن که اگه مهلت تست داده بری سراغ یارو :D کلا جک زیاد میگن یکی از دوستای منم خریده بود رنگش پریده بود اومد پیش من گفت کیا اپدیت چجوریه یارو میگفت اشتباه اپدیت کنی میسوزه PS4 ـت :)) :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر