هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام می خوام کنسولps4ریجن2بخرم ولی خیلی از مشکل برفکش می ترسم اگه مشکل برفک داشته باش می شه راحت فهمید یا باید خیلی دقت کنیم تا به
فهمیم مشکل برفک داره؟

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام می خوام کنسولps4ریجن2بخرم ولی خیلی از مشکل برفکش می ترسم اگه مشکل برفک داشته باش می شه راحت فهمید یا باید خیلی دقت کنیم تا به
فهمیم مشکل برفک داره؟؟
سلام سامان جان نگران نباش من خودم PS4 ریجن 1 دارم روزی 8 ساعتم میزنم هیچ مشکلی نداره خدا رو شکر
ولی اگه خریدی حتما با یه کابل خوب وصل کن چو من از روز اول یه کابل خوب داشتم و از اون استفاده میکنم اما از وقتی کابل خود PS4 رو برای TV استفاده کردم دو سه بار برفک داده یه بار وقتی داشتم اخبار میدیدم یه بارم وسط سریال که نشون میده کابل مشکل داره اما خود PS4 مثل BMW کار میکنه :d

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام سامان جان نگران نباش من خودم PS4 ریجن 1 دارم روزی 8 ساعتم میزنم هیچ مشکلی نداره خدا رو شکر
ولی اگه خریدی حتما با یه کابل خوب وصل کن چو من از روز اول یه کابل خوب داشتم و از اون استفاده میکنم اما از وقتی کابل خود PS4 رو برای TV استفاده کردم دو سه بار برفک داده یه بار وقتی داشتم اخبار میدیدم یه بارم وسط سریال که نشون میده کابل مشکل داره اما خود PS4 مثل BMW کار میکنه :d
ممنون از جوابتون من می خوام بدونم اگه مشکل داشته باشه سریع موقع تست تو مغازه می شه برفکو راحت دید یا باید زیاد دقت کنم

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
ممنون از جوابتون من می خوام بدونم اگه مشکل داشته باشه سریع موقع تست تو مغازه می شه برفکو راحت دید یا باید زیاد دقت کنم
اگه برفک بشه کل صفحه میشه
اون باری که داشتم اخبار میدیدم کل صفحه برفک سبز و سفید شد
ولی کلا با یه کابل HDMI خوب PS4 رو به TV وصل کن چون کابل خودش خیلی خوب نیست

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان کسی این dc universe رو دانلود کرده یا نه میشه مجانی انلاین بازیش کرد یا نه
اخه تو استور به جز بازیش چیزای دیگه که داره پولی هستن
۱ ۳ ۶ ۱۲ ماه ممبرشیپ داره ؟

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان گفتن که میشه DS4 رو با pc شارژ کرد .

حالا می خوام بدونم که آیا وقتی که pc خاموش هست هم DS4 شارژ میشه یا باید حتما pc روشن باشه .

دوستان لطفا تست کنن .ممنون.

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
دوستان من دو تا سوال داشتم لطفا اونایی که کنسول رو خریداری کردند و یا در این زمینه اطلاعات دارند راهنماییم کنند ممنون.
من امروز به قصد خرید رفتم کنسول رو بگیرم ولی دو مورد بود که منو به شک انداخت و از خرید منصرف کرد, یکی این بود که PS4 های تمام فروشنده ها بدون روکش پلاستیک دور کارتن کنسول بود.یعنی تنها چیزی که داشت یه کارتن ساده بود.میخوام بدونم سوی همینطوری عرضه کرده یا اینکه خود فروشنده ها جلد پلاستیکی دور کارتنش رو باز کردند و کنسول دست خوردست!!!
دومین سوالم اینه که پشت تمام کنسول ها چه ریجن یک و چه ریجین 2 و 3 تمامیشون پشتشون نوشته بود made in china .مگه نه ریجین 1 ماله آمریکا و ریجین 2 مال اروپاست پس چرا پشتشون نویشته ساخت چین!!البته خود فروشنده ها گفتن چون این کنسول از چین مورد تایید خورده اینطور نوشته شده وگرنه ساخت چین نیست.میخواستم بدونم واقعا همینه که میگن کنسول شما هم ساخت چیت پشتش نوشته شده؟!!!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

حالا می خوام بدونم که آیا وقتی که pc خاموش هست هم DS4 شارژ میشه یا باید حتما pc روشن باشه .

pc خاموش باشه دسته شارژ شه؟؟؟:|

دوستان من دو تا سوال داشتم لطفا اونایی که کنسول رو خریداری کردند و یا در این زمینه اطلاعات دارند راهنماییم کنند ممنون.
من امروز به قصد خرید رفتم کنسول رو بگیرم ولی دو مورد بود که منو به شک انداخت و از خرید منصرف کرد, یکی این بود که PS4 های تمام فروشنده ها بدون روکش پلاستیک دور کارتن کنسول بود.یعنی تنها چیزی که داشت یه کارتن ساده بود.میخوام بدونم سوی همینطوری عرضه کرده یا اینکه خود فروشنده ها جلد پلاستیکی دور کارتنش رو باز کردند و کنسول دست خوردست!!!
دومین سوالم اینه که پشت تمام کنسول ها چه ریجن یک و چه ریجین 2 و 3 تمامیشون پشتشون نوشته بود made in china .مگه نه ریجین 1 ماله آمریکا و ریجین 2 مال اروپاست پس چرا پشتشون نویشته ساخت چین!!البته خود فروشنده ها گفتن چون این کنسول از چین مورد تایید خورده اینطور نوشته شده وگرنه ساخت چین نیست.میخواستم بدونم واقعا همینه که میگن کنسول شما هم ساخت چیت پشتش نوشته شده؟!!!

فکر نمیکنم سلفونی دورش بوده باشه!!!توی چنتا عکسی که ملت داشتن کنسول میگرفتن همینجوری جعبه بودش!
همه کنسولا توی کارخونه فاکسان چین تولید میشه!!!

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681

باید PC روشن باشه! ولی سوال من اینه که مقدار برقی که PC میده با PS4 یکیه؟ نزنه دسته رو بترکونه:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

ببین دوست عزیز سونی بخاطر کم بودن پول کارگر بیشتر کارخونه هاشو زده تو چین خودش قطعاتو تولید میکنه میده به چینیا مونتاژ میکنن بعدشم این ریجن 1یعنی سفارش امریکا ریجن 2 سفارش اروپا و........ فرقی نداره همشون میدین چین دارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر